Fermer
art_track
8
Wiadomości
chevron_right
7
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
5
Rankingi ATP
chevron_right
15
Rankingi WTA
chevron_right
6
Turnieje
chevron_right
10
Filmy video
chevron_right
5
Zdjęcia
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
6
Moje informacje
chevron_right
5
meczy do obstawienia
chevron_right
10
Moje typy
chevron_right
9
Rankingi
chevron_right
5
Regulamin
forum
10
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 29 marca (rozpoczyna się o 04:00)
Rezultaty
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
poniedziałek 25 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Najciekawsze fragmenty wspaniałego zwycięstwa Garcii nad Gauffem w 4. rundzie w Miami
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
04:12
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Gea pok. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,017 Fani
Novak Djokovic
43,164 Fani
Roger Federer
41,155 Fani
Alexander Zverev
24,629 Fani
Carlos Alcaraz
21,582 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,294 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,959 Fani
Garbiñe Muguruza
8,423 Fani
Angelique Kerber
8,306 Fani
Cały ranking
2
30
Alexandrova E
5
40
Collins D
6
2
00
Lamens S
0
6
00
Fruhvirtova L
Dzisiaj
F.Coria
na 10:00
F.Krajinovic
Dzisiaj
J.De Jong
na 13:00
P.Martinez
czw 30
wto 28
środa 29 marca
Miami 2023
, Stadium Court
check
QF
Cirstea S
pok.
Sabalenka A
[2]
64 64
check
QF
Sinner J
[10]
pok.
Ruusuvuori E
63 61
01:00
QF
Alexandrova E
[18]
vs
Kvitova P
[15]
Opóźniony
voir +
02:30
QF
Alcaraz C
[1]
vs
Fritz T
[9]
Opóźniony
voir +
San Luis Potosi 2023
, Estadio
check
R2
Avanesyan E
pok.
Serban R
64 61
check
R2
Zidansek T
pok.
Rakhimova K
[5]
76
0
63
check
R2
Errani S
[7]
pok.
Bolsova A
62 62
check
R2
Juvan K
pok.
Galfi D
[3]
63 63
Mexico City 2023
, Estadio Rafael Osuna
check
R2
Mejia N
[WC]
pok.
Duckworth J
[4]
62 57 76
5
check
R2
Choinski J
pok.
Galan D
[2]
46 63 62
check
R2
Bellier A
pok.
Moreno de Alboran N
64 57 64
01:00
R2
Huesler M
[1]
vs
Gaio F
[Q]
Wstrzymany
Grandstand
check
R2
Neuchrist M
[Q]
pok.
Meligeni Alves F
[7]
76
2
76
5
check
R2
Tirante T
[Alt]
pok.
Olivo R
67
9
64 63
Cancha 1
check
R2
Couacaud E
pok.
Tabilo A
[6]
75 36 64
check
R2
Koepfer D
[Q]
pok.
Barrios Vera T
46 64 75
Sanremo 2023
, Centrale
check
R2
Muller A
pok.
Shevchenko A
[3]
75 62
check
R2
Mager G
[WC]
pok.
Zeppieri G
[8]
76
4
63
check
R2
Van Assche L
[5]
pok.
Fonio G
[Q]
63 63
check
R2
Kopriva V
pok.
Cobolli F
63 61
Lille 2023
, Center
check
R1
De Schepper K
[Q]
pok.
Kukushkin M
62 63
check
R1
Hoang A
[Q]
pok.
Added D
[SE]
62 63
check
R1
Diallo G
pok.
Grenier H
[5]
46 64 62
check
R2
Celikbilek A
pok.
Ilkel C
[LL]
76
3
64
check
R1
Collignon R
pok.
Paire B
[6]
62 36 64
check
R2
Geerts M
pok.
Jacquet K
[WC]
63 61
Court 3
check
R1
Rodionov J
[2]
pok.
Tu L
57 62 62
check
R1
Berankis R
[SE]
pok.
Dougaz A
[Alt]
61 75
Gérone 2023
, Pista Central
check
R2
Gakhov I
[Alt]
pok.
Marozsan F
[4]
64 75
check
R2
Navone M
[Alt]
pok.
Sousa J
[7]
62 46 64
check
R2
Martinez P
[4]
pok.
Llamas Ruiz P
[WC]
62 76
7
Pista 4
check
R2
Skatov T
[6]
pok.
Zekic M
60 64
Croissy-Beaubourg 2023
, Court Central
check
R2
Pattinama Kerkhove L
pok.
Ponchet J
[5]
46 76
4
64
check
R2
Wickmayer Y
pok.
Albie A
61 63
check
R2
Pavlyuchenkova A
[WC]
pok.
Leonard M
[WC]
64 63
Court 1
check
R2
Minnen G
pok.
Avdeeva J
[Q]
64 64
check
R2
Burrage J
[4]
pok.
Diatchenko V
63 61
check
R2
Jacquemot E
pok.
Di Sarra F
[Q]
63 62
check
R2
Rouvroy M
[Q]
pok.
Boulter K
[8]
76
5
61
check
R2
Bronzetti L
[1]
pok.
Tubello A
[WC]
64 64
Murska Sobota 2023
, Center Court
check
R1
Falkowska W
pok.
Potocnik N
62 62
check
R1
Erjavec V
[WC]
pok.
Chong E
[7]
61 75
check
R1
Mitu A
[Q]
pok.
Tauson C
[1]
16 63 30 ab
check
R1
Tothova E
[LL]
pok.
Lovric P
[WC]
64 26 61
check
R1
Dart H
[2]
pok.
Bandecchi S
[PR]
61 61
Court 1
check
R1
Sramkova R
pok.
Klimovicova L
[Q]
61 62
check
R1
Zavatska K
pok.
Lukas T
[8]
63 61
check
R1
Timofeeva M
pok.
Kucmova A
[Q]
75 63
Tsukuba 2023
, Court 1
check
R1
Hsu Y
[1]
pok.
Uesugi K
[Q]
76
6
64
check
R1
Schoolkate T
[5]
pok.
Shiraishi H
[Q]
64 60
check
R1
Moriya H
[6]
pok.
Suzuki K
[Q]
63 61
Court 2
check
R1
Tajima N
[Q]
pok.
Nakamura G
[WC]
64 62
check
R1
Kawakami R
[8]
pok.
Fukuda S
[Q]
36 64 64
Court 3
check
R1
Taguchi R
[Q]
pok.
Matsuda K
[Q]
36 62 62
check
R1
Sumizawa D
pok.
Ochi M
16 75 64
Court 4
check
R1
Nishiwaki K
[Q]
pok.
Chung Y
[7]
62 63
check
R1
Sweeny D
[3]
pok.
Lee J
63 64
Mysuru 2023
, Court 1
check
R1
Crawford O
[2]
pok.
Ganesh M
[WC]
61 63
check
R1
Dev S
pok.
Shanmugam A
[5]
64 75
check
R1
Loffhagen G
pok.
Ly N
[1]
63 64
Court 2
check
R1
Vardhan V
[Q]
pok.
Virali-Murugesan R
[Q]
75 64
check
R1
Orlov V
[3]
pok.
Kaliyanda Poonacha N
46 62 63
check
R1
Agarwal R
pok.
Quamar F
[Q]
61 61
↓
R1
Sasikumar M
[4]
vs
Butulija B
Wstrzymany
Court 6
06:00
R1
Ellis B
[8]
vs
Vishwakarma S
[Q]
Opóźniony
check
R1
Sinha N
pok.
Sureshkumar M
26 64 64
check
R1
Bax F
pok.
Singh D
[6]
75 63
check
R1
Ellis B
[8]
pok.
Vishwakarma S
[Q]
02 ab
Trento 2023
, Center Court 7
check
R1
Sakellaridis S
pok.
Little D
63 76
4
check
R1
Reymond A
pok.
Sorrentino L
[WC]
46 63 63
check
R1
Gray A
[1]
pok.
Whitehouse M
62 63
check
R1
Dalla Valle E
[PR]
pok.
Hussey G
76
6
63
check
R1
Matusevich A
pok.
Ferrarolli D
[WC]
62 46 64
check
R1
Kopp S
[7]
pok.
Glinka D
[Q]
76
7
63
check
R1
Kivattsev K
pok.
Jones B
[Q]
75 76
0
Court 8
check
R1
Möller M
pok.
Serafini M
[8]
64 62
check
R1
Oradini G
[4]
pok.
Fondriest M
[Q]
61 63
check
R1
Haerteis J
pok.
Bulitski A
[Q]
62 62
check
R1
Pecci A
[Q]
pok.
Gramaticopolo B
[Q]
64 67
4
61
check
R1
Fancutt T
[3]
pok.
Castelnuovo L
[Q]
63 46 62
check
R1
Broom C
[2]
pok.
Guerrieri A
[Q]
62 62
Saint Dizier 2023
, Center Court
check
R1
Gentzsch T
pok.
Lacides O
[WC]
63 75
check
R1
Jorda Sanchis D
pok.
Fassbender B
63 36 64
check
R1
Chidekh C
[2]
pok.
Andre S
62 61
check
R1
Broville M
pok.
Loge J
[WC]
62 60
check
R1
Gautier A
[8]
pok.
Vylegzhanin N
63 63
Court 1
check
R1
Donski A
pok.
Bouquier A
64 26 76
6
check
R1
Martineau M
[1]
pok.
Calzi R
[Q]
75 64
check
R1
Sigsgaard C
pok.
Lamasine T
[5]
76
5
64
Trnava 2023
, Court 1
check
R1
Recek D
[Q]
pok.
Santillan A
[7]
64 67
4
76
0
check
R1
Privara P
[WC]
pok.
Lanik T
[WC]
63 36 44 ab
check
R1
Gengel M
[1]
pok.
Nano M
[Q]
61 62
check
R1
Agabigun S
pok.
Karol M
[WC]
61 76
0
Court 2
check
R1
Boitan G
pok.
Cerny M
[Q]
62 61
check
R1
Coulibaly E
pok.
Rosol L
[2]
67
6
63 63
check
R1
Kobelt N
pok.
Nad P
[Q]
64 75
check
R1
Erel Y
[8]
pok.
Donald M
[Q]
36 76
4
61
Court 3
check
R1
Pichler D
pok.
Jurajda A
[Q]
63 63
check
R1
Barnat J
pok.
Erhard M
[4]
64 76
0
check
R1
Stodder T
[3]
pok.
Vaise T
[Q]
57 63 62
check
R1
Mensik J
[5]
pok.
Lis M
[Q]
63 62
Kofu 2023
, Court 1
check
R1
Gibson T
[8]
pok.
Kizuka Y
[WC]
63 63
check
R1
Aikawa M
[Q]
pok.
Hasegawa Y
[WC]
61 62
check
R1
Jang S
[1]
pok.
Kawaguchi N
[Q]
67
2
76
3
60
check
R1
Kobori M
pok.
Sema E
64 76
0
Court 2
check
R1
Kaji H
[6]
pok.
Kozarov K
[Q]
76
5
63
check
R1
Lee P
pok.
Lee Y
61 61
check
R1
Wang Y
[SE]
pok.
Bozovic A
[5]
63 62
check
R1
Okamura K
[4]
pok.
Ito A
[Q]
75 67
4
61
Court 3
check
R1
Hanatani N
pok.
Matsumoto A
[WC]
36 61 62
check
R1
Hule P
pok.
Ainitdinova G
63 62
check
R1
Ishii S
[Q]
pok.
Kobayashi H
[WC]
62 62
check
R1
Saigo R
pok.
Kumkhum L
[7]
64 61
Court 4
check
R1
Muramatsu C
pok.
Shimizu E
62 62
check
R1
Han N
[2]
pok.
Garcia Perez G
[Q]
63 76
2
check
R1
Hozumi E
[LL]
pok.
Koshiishi A
[SE]
64 62
check
R1
Sato N
[Q]
pok.
Shimizu A
[Q]
64 63
Jakarta 2 2023
, Court 3
check
R1
Bhosale R
pok.
Arakawa H
62 62
check
R1
Duerst J
pok.
Zakharova A
[3]
76
4
63
check
R1
Uchijima M
[1]
pok.
Kung L
[Q]
64 62
Court 4
check
R1
Marcinkevica D
pok.
Gumulya B
[WC]
64 46 75
check
R1
Li Z
[Q]
pok.
Hartono A
[5]
64 63
06:30
R1
Ciric Bagaric L
[Q]
vs
Sonmez Z
[7]
Opóźniony
Court 5
check
R1
Wong H
pok.
Hosogi S
[2]
61 63
check
R1
Sawangkaew M
[Q]
pok.
Savinykh V
[6]
61 62
check
R1
Bai Z
pok.
Park S
[Q]
64 62
Court 6
check
R1
Guo H
[Q]
pok.
Yamalapalli S
[Q]
60 63
check
R1
Raina A
[4]
pok.
Plipuech P
60 62
06:30
R1
Jiang X
[Q]
vs
Lu J
Opóźniony
Sopo 2023
, Centre Court
check
R1
Krywoj M
[Q]
pok.
Monroy Y
[WC]
75 62
check
R1
Tkacheva M
pok.
Samudio A
[WC]
26 61 63
check
R1
Khromacheva I
pok.
Herazo M
64 46 60
Court 1
check
R1
Ambrosio S
[Q]
pok.
Kraus S
[3]
61 62
check
R1
Berberovic N
pok.
Bayerlova M
26 75 75
check
R1
Zuger J
[1]
pok.
Ortenzi J
[Q]
64 64
Court 2
check
R1
Lamens S
[6]
pok.
Hsu C
[Q]
61 61
check
R1
Vismane D
pok.
Torres Murcia M
[WC]
60 36 60
check
R1
Von Deichmann K
pok.
Vicens Mas R
[2]
76
6
57 63
Court 3
check
R1
Colmegna M
pok.
Bhatia R
[Q]
63 36 64
check
R1
Sierra S
pok.
Bonardi B
[Q]
62 62
check
R1
Alves C
[7]
pok.
Hoedt M
[Q]
61 63
Court 4
check
R1
Janicijevic S
[5]
pok.
Hewitt D
[Q]
67
4
31 ab
Kobiety
Mężczyźni
Wszystkie turnieje
Miami
San Luis Potosi
Challenger Mexico City
Challenger Sanremo
Challenger Lille
Challenger Gérone
Challenger Croissy-Beaubourg
Challenger Murska Sobota
Challenger Saint Dizier
Challenger Trnava
Challenger Tsukuba
Challenger Mysuru
Challenger Trento
Challenger Jakarta 2
Challenger Sopo
Challenger Kofu
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple