Fermer
art_track
15
Wiadomości
chevron_right
15
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
12
Rankingi ATP
chevron_right
15
Rankingi WTA
chevron_right
11
Turnieje
chevron_right
11
Filmy video
chevron_right
14
Zdjęcia
gamepad
15
Prediction Game
chevron_right
8
Moje informacje
chevron_right
15
meczy do obstawienia
chevron_right
7
Moje typy
chevron_right
7
Rankingi
chevron_right
6
Regulamin
forum
13
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
czwartek 27 czerwca
Rezultaty
czwartek 27 czerwca
środa 26 czerwca
wtorek 25 czerwca
poniedziałek 24 czerwca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Majorque
Eastbourne
Bad Hombourg
Eastbourne
Nadchodzące turnieje
Wimbledon
Wimbledon
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Alcaraz / Swiatek
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Mediolan
Ibague
Brussels
Bakio
Hillcrest
Klosters
Satu Mare
Bourg-en-Bresse
Doksy - Stare Splavy
Palma del Rio
Taipei 2
Klosters
Tarvisio
Perigueux
Nadchodzące turnieje
Bloomfield Hills
Karlsruhe
Brasov
Modène
Troyes
Marburg
Getxo
Laval
Ajaccio
Montpellier
Rome
Getxo
Hillcrest
Stuttgart-Vaihingen
Amstelveen
Nakhon Si Thammarat 2
Hong Kong
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Carlos Alcaraz pokonany przez Jacka Drapera w Queens!
Najciekawsze momenty z meczu Sinnera z Hurkaczem na trawie w Halle, w którym zdobył swój pierwszy tytuł mistrza świata.
Najciekawsze momenty z meczu Pegula - Kalinskaya, w którym Pegula uratowała 5 punktów meczowych, wygrywając finał na trawie w Berlinie.
Highlights z meczu Paul vs Musetti w finale na trawie Queen's (Londyn).
Alcaraz vs Draper, Paul, Musetti & Mpetshi Perricard Feature | Queen's 2024 Day 4 Highlights
Ostatnie video
06:36
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Todoni pok. Parrizas Diaz
6/2, 6/4
813 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,879 Fani
Novak Djokovic
44,651 Fani
Roger Federer
41,279 Fani
Alexander Zverev
26,072 Fani
Carlos Alcaraz
23,270 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,344 Fani
Iga Swiatek
10,740 Fani
Serena Williams
10,212 Fani
Angelique Kerber
8,462 Fani
Garbiñe Muguruza
8,427 Fani
Cały ranking
0
A
Navarro E
2
40
Wozniacki C
5
00
Michelsen A
2
00
Ofner S
2
3
6
15
Vukic A
2
6
3
15
Nishioka Y
3
6
00
Zarazua R
6
3
00
Kessler M
6
1
6
Danilovic O
6
6
7
Galfi D
3
6
00
Eala A
4
7
00
Sun L
4
3
6
Anisimova A
6
6
4
Lys E
1
5
6
30
Sonmez Z
1
7
1
15
Snigur D
1
4
7
40
Gadecki O
0
6
5
40
Jacquemot E
6
7
Montgomery R
2
6
Ryser V
6
6
Fossa N
1
4
Toth A
6
00
Damas M
3
00
Bertrand R
6
6
Marmousez L
1
1
Alujas R
Dzisiaj
M.Keys
na 17:00
K.Muchova
Dzisiaj
T.Fritz
na 17:00
J.Shang
Dzisiaj
B.Shelton
na 18:00
P.Jubb
2018
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Saint Brieuc 2018
ATP CH 50 - Z 26 marca do 1 kwietnia
16:43:44
12°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
D1
D2
D3
D4
D5
D6
D7
czwartek 29 marca
Court Steredenn
R2
Lestienne C
[Q]
pok.
Robert S
6/3, 6/4
R2
Novak D
pok.
Barrere G
[SE]
6/3, 6/3
R2
Kamke T
pok.
Furness E
[WC]
7/6
7
, 6/0
R2
Berankis R
[2]
pok.
Janvier M
[SE]
7/6
5
, 6/3
Kobiety
Mężczyźni
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Baghdatis M
Półfinał
2
Berankis R
3
Lacko L
1 runda
4
Stakhovsky S
1 runda
5
Otte O
1 runda
6
Ymer E
2 runda
7
Moutet C
1 runda
8
Zopp J
Półfinał
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple