Fermer
art_track
11
Wiadomości
chevron_right
15
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
10
Rankingi ATP
chevron_right
12
Rankingi WTA
chevron_right
15
Turnieje
chevron_right
7
Filmy video
chevron_right
10
Zdjęcia
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
15
Moje informacje
chevron_right
15
meczy do obstawienia
chevron_right
12
Moje typy
chevron_right
11
Rankingi
chevron_right
10
Regulamin
forum
8
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 28 czerwca
Rezultaty
piątek 28 czerwca
czwartek 27 czerwca
środa 26 czerwca
wtorek 25 czerwca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Majorque
Eastbourne
Bad Hombourg
Eastbourne
Nadchodzące turnieje
Wimbledon
Wimbledon
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Alcaraz / Swiatek
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Mediolan
Ibague
Brussels
Bakio
Hillcrest
Klosters
Satu Mare
Bourg-en-Bresse
Doksy - Stare Splavy
Palma del Rio
Taipei 2
Klosters
Tarvisio
Perigueux
Nadchodzące turnieje
Bloomfield Hills
Karlsruhe
Brasov
Modène
Troyes
Marburg
Getxo
Laval
Ajaccio
Montpellier
Rome
Getxo
Hillcrest
Stuttgart-Vaihingen
Amstelveen
Nakhon Si Thammarat 2
Hong Kong
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Najciekawsze momenty z meczu Sinnera z Hurkaczem na trawie w Halle, w którym zdobył swój pierwszy tytuł mistrza świata.
Najciekawsze momenty z meczu Pegula - Kalinskaya, w którym Pegula uratowała 5 punktów meczowych, wygrywając finał na trawie w Berlinie.
Highlights z meczu Paul vs Musetti w finale na trawie Queen's (Londyn).
Carlos Alcaraz pokonany przez Jacka Drapera w Queens!
Draper mierzy się z Paulem, Fritz kontra Thompson, Musetti i Korda w czołówce ćwierćfinałów Queen's 2024
Ostatnie video
06:36
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Valentova pok. Dmitruk
6/3, 6/2
1065 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,879 Fani
Novak Djokovic
44,651 Fani
Roger Federer
41,279 Fani
Alexander Zverev
26,072 Fani
Carlos Alcaraz
23,270 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,344 Fani
Iga Swiatek
10,744 Fani
Serena Williams
10,212 Fani
Angelique Kerber
8,463 Fani
Garbiñe Muguruza
8,427 Fani
Cały ranking
2
5
6
00
Paolini J
3
7
3
00
Kasatkina D
5
2
7
30
Shnaider D
3
6
5
15
Navarro E
3
2
15
Tabilo A
2
6
40
Monfils G
3
15
Dalla Valle E
5
00
Jianu F
M.Purcell
wkrótce się rozpocznie...
B.Harris
V.Tomova
wkrótce się rozpocznie...
D.Vekic
Dzisiaj
T.Fritz
na 16:30
A.Vukic
Dzisiaj
P.Jubb
na 18:00
S.Ofner
śro 26
pon 24
wtorek 25 czerwca
Wimbledon 2024
, Show Court 1
check
Q1
Banks A
[WC]
pok.
Mladenovic K
46 64 62
check
Q1
Danilovic O
[8]
pok.
Stefanini L
63 64
check
Q1
Oz I
pok.
Xu M
[WC]
64 64
check
Q1
Kessler M
[20]
pok.
Marino R
64 67
2
64
Court 2
check
Q1
Gadecki O
pok.
Timofeeva M
[6]
61 63
check
Q1
Kartal S
[WC]
pok.
Lamens S
[31]
76
6
64
check
Q1
Fruhvirtova L
[28]
pok.
Hon P
36 76
1
76
7
check
Q1
Volynets K
[1]
pok.
Jorge F
63 36 63
Court 3
check
Q1
Bai Z
[2]
pok.
Gao X
63 63
check
Q1
Rakhimova K
[10]
pok.
Barthel M
62 16 75
check
Q1
Andreeva E
[5]
pok.
Kudermetova P
63 63
check
Q1
Anisimova A
pok.
Grammatikopoulou V
62 63
Court 4
check
Q1
Day K
[26]
pok.
Shymanovich I
62 61
check
Q1
Knutson G
pok.
Bara I
76
6
61
check
Q1
Zavatska K
pok.
Naef C
62 64
check
Q1
Janicijevic S
pok.
Stojsavljevic M
[WC]
63 64
Court 5
check
Q1
Boskovic L
pok.
Ciric Bagaric L
63 64
check
Q1
Ruzic A
pok.
Chirico L
63 61
check
Q1
Lukas T
pok.
Dunne K
[WC]
67
6
64 76
8
check
Q1
Gibson T
pok.
Fett J
[19]
63 61
Court 6
check
Q1
Jacquemot E
pok.
Appleton E
[WC]
36 63 64
check
Q1
Rodionova A
[7]
pok.
Rajecki A
[WC]
64 46 64
check
Q1
Snigur D
[24]
pok.
Teichmann J
75 60
check
Q1
Waltert S
pok.
Ngounoue C
[WC]
26 64 75
Court 7
check
Q1
Tararudee L
pok.
Avdeeva J
64 63
check
Q1
Parrizas Diaz N
pok.
Ma Y
67
7
63 64
check
Q1
Papamichail D
pok.
Mandlik E
76
10
26 64
check
Q1
Tikhonova A
pok.
Zhao C
16 62 64
Court 8
check
Q1
Stakusic M
pok.
Monnet C
60 61
check
Q1
Birrell K
[32]
pok.
Hartono A
61 76
6
check
Q1
Klugman H
[WC]
pok.
Marcinko P
62 62
check
Q1
Aiava D
pok.
Sobolieva A
63 63
Court 9
check
Q1
Vickery S
[29]
pok.
Gjorcheska L
76
1
76
5
check
Q1
Wei S
pok.
Mikulskyte J
64 60
check
Q1
Galfi D
[18]
pok.
Chang H
67
4
61 63
check
Q1
Inglis M
[Alt]
pok.
Bejlek S
[22]
64 10 ab
Court 10
check
Q1
Paquet C
[16]
pok.
Sierra S
63 36 76
6
check
Q1
Eala A
pok.
Ponchet J
76
1
64
check
Q1
Hercog P
pok.
Hruncakova V
62 36 75
check
Q1
Lys E
[25]
pok.
Serban R
64 64
Court 11
check
Q1
Tan H
pok.
Kalieva E
60 61
check
Q1
Montgomery R
pok.
Diatchenko V
[PR]
16 63 64
check
Q1
Topalova G
pok.
Seidel E
75 64
check
Q1
Selekhmeteva O
pok.
Ferro F
63 63
Court 13
check
Q1
Diyas Z
[PR]
pok.
Sawangkaew M
75 75
check
Q1
Sun L
[23]
pok.
Bulgaru M
62 61
check
Q1
Zakharova A
pok.
Pigossi L
[11]
67
7
62 75
check
Q1
Joint M
pok.
Mitu A
62 63
Court 14
check
Q1
Bassols Ribera M
[21]
pok.
Yang Y
46 60 75
check
Q1
Ryser V
[Alt]
pok.
Capurro Taborda M
62 76
4
check
Q1
Udvardy P
[30]
pok.
Jakupovic D
63 64
check
Q1
Stevanovic N
pok.
Preston T
63 75
Court 15
check
Q1
Sasnovich A
[15]
pok.
Erjavec V
62 62
↓
Q1
Makarova E
vs
Todoni A
Opóźniony
voir +
check
Q1
Martincova T
pok.
Semenistaja D
[12]
64 61
check
Q1
Starodubtseva Y
pok.
Bondar A
[9]
64 60
Court 16
check
Q1
Salkova D
pok.
Li A
64 63
check
Q1
Lepchenko V
pok.
Sharma A
[27]
62 64
check
Q1
Parks A
pok.
Kawa K
60 62
check
Q1
Baptiste H
[4]
pok.
Noha Akugue N
75 62
Court 17
check
Q1
Ruse E
pok.
Arango E
[17]
62 63
check
Q1
Zidansek T
[14]
pok.
You X
57 63 64
check
Q1
Sonmez Z
pok.
Hontama M
[13]
62 61
check
Q1
Zarazua R
[3]
pok.
Romero Gormaz L
63 62
Bad Hombourg 2024
, Centre Court
check
R1
Kudermetova V
pok.
Parry D
[Q]
36 75 61
check
R1
Wozniacki C
[WC]
pok.
Svitolina E
[7]
63 67
4
75
check
R2
Vekic D
pok.
Alexandrova E
[6]
64 36 63
check
R2
Badosa P
[WC]
pok.
Niemeier J
[LL]
46 62 61
17:30
R2
Siniakova K
vs
Samsonova L
[2]
Opóźniony
voir +
Court 1
check
R1
Stearns P
pok.
Stusek J
[LL]
62 75
check
R2
Tomova V
[Q]
pok.
Noskova L
64 62
Eastbourne 2024
, Centre Court
check
R1
Ruusuvuori E
pok.
Norrie C
76
9
63
check
R1
Raducanu E
[WC]
pok.
Stephens S
64 60
check
R1
Boulter K
pok.
Martic P
[LL]
61 76
8
check
R1
Sonego L
pok.
Searle H
[LL]
63 62
Court 1
check
R1
Mertens E
pok.
Miyazaki Y
[WC]
61 62
check
R1
Nishioka Y
[Q]
pok.
Broady L
[WC]
63 64
check
R1
Hussey G
[LL]
pok.
Navone M
[6]
64 62
check
R1
Kasatkina D
[6]
pok.
Wang X
64 62
Court 2
check
R1
Krueger A
[Q]
pok.
Golubic V
[Q]
61 67
7
75
check
R1
Muchova K
pok.
Avanesyan E
[Q]
31 ab
check
R1
Cobolli F
pok.
Rinderknech A
64 75
Court 5
check
R1
Seyboth Wild T
pok.
McCabe J
[Q]
64 64
check
R1
Kecmanovic M
pok.
Zhang Z
62 76
2
Majorque 2024
, Center Court
check
R1
Mensik J
pok.
Eubanks C
[8]
63 36 61
check
R2
Bautista Agut R
pok.
Humbert U
[2]
36 63 64
check
R2
Monfils G
[6]
pok.
Carballes Baena R
63 64
Grandstand
check
R1
Walton A
[Q]
pok.
Hanfmann Y
75 62
check
R2
Michelsen A
pok.
Mannarino A
[3]
76
5
64
check
R2
Ofner S
pok.
Darderi L
[5]
63 75
Court 2
check
R1
Jubb P
[Q]
pok.
Marterer M
[Q]
61 62
Mediolan 2024
, Center Court
10:00
R1
Vincent Ruggeri S
vs
Vrbensky M
[Alt]
Opóźniony
↓
R1
Ramos-Vinolas A
[1]
vs
Bueno G
Opóźniony
↓
R1
Cina F
[WC]
vs
Cecchinato M
[WC]
Opóźniony
↓
R1
Debru G
[Q]
vs
Varillas J
[2]
Opóźniony
Court 10
check
R1
Fonio G
[Alt]
pok.
Bourgue M
62 36 76
8
↓
R1
Gaio F
[Q]
vs
Gerasimov E
Opóźniony
check
R1
Mager G
pok.
Pacheco Mendez R
61 36 63
↓
R1
Kasnikowski M
[4]
vs
Alvarez Varona N
[PR]
Opóźniony
Court 13
10:00
R1
Dalla Valle E
[5]
vs
Buse I
[Q]
Opóźniony
↓
R1
Picchione A
[WC]
vs
Sanchez Izquierdo N
[8]
Opóźniony
↓
R1
Taberner C
[Q]
vs
Tseng C
[3]
Opóźniony
check
R1
Gaubas V
pok.
Demin Y
61 60
Court 14
10:00
R1
Barranco Cosano J
[6]
vs
Jianu F
Opóźniony
↓
R1
Gakhov I
vs
Onclin G
[7]
Opóźniony
↓
R1
Gomez F
[Q]
vs
Arnaboldi F
[Q]
Opóźniony
↓
R1
Lamasine T
vs
Møller E
Opóźniony
Doksy - Stare Splavy 2024
, Court 4
check
R1
Kiick A
pok.
Hesse A
[1]
61 75
Court 5
check
R1
Dmitruk K
[PR]
pok.
Sakellaridi S
[8]
62 61
Ibague 2024
, Cancha Central
check
R1
Mena F
[5]
pok.
Johns G
76
1
64
check
R1
Barreiros Reyes M
[Q]
pok.
Gomez J
[Q]
36 64 61
check
R1
Guillen Meza A
[4]
pok.
Osorio J
[WC]
61 60
check
R1
Mejia N
[2]
pok.
Rodriguez J
[WC]
62 61
check
R1
Cid Subervi R
pok.
Soriano Barrera A
64 76
3
Cancha 1
check
R1
Aboian L
pok.
Villanueva G
76
4
76
4
check
R1
Aboian V
pok.
Hernandez A
[Q]
64 62
check
R1
Habib H
[3]
pok.
Stater A
[Q]
64 61
Cancha 2
check
R1
Soto M
[8]
pok.
Zanellato N
64 64
check
R1
Schachter N
[Q]
pok.
Blanch D
[Q]
67
3
64 62
check
R1
Olivo R
[6]
pok.
Nunez D
[Q]
62 76
3
Palma del Rio 2024
, Centre Court
check
R1
Bozovic A
[Q]
pok.
Chong E
[4]
63 64
check
R1
Berecoechea N
pok.
Leonard M
[1]
60 46 61
check
R1
Kung L
[6]
pok.
Solar Donoso L
[WC]
60 60
Court 1
check
R1
Bolkvadze M
[5]
pok.
Rodriguez V
16 62 61
check
R1
Volodko K
pok.
Gonzalez Vilar R
[WC]
76
5
76
4
Court 2
check
R1
Werner C
[Q]
pok.
Pedone G
61 76
4
Court 3
check
R1
Zelnickova R
[Q]
pok.
Abduraimova N
[7]
61 10 ab
Taipei 2 2024
, Show Court
check
R1
Liang E
[2]
pok.
Mu-Jie T
[WC]
63 61
check
R1
Park S
[8]
pok.
Wan I
[WC]
61 60
Court 1
check
R1
Cho I
pok.
Lin F
[WC]
62 26 63
↓
R1
Sato N
[3]
vs
Cho Y
[WC]
Opóźniony
Court 2
check
R1
Barry M
[Q]
pok.
Aikawa M
64 63
check
R1
Chaudhari V
pok.
Okuwaki R
[Q]
62 62
Court 3
check
R1
Da Silva Fick G
pok.
Ku Y
76
6
76
4
↓
R1
Kawagishi N
[Q]
vs
Rioux L
[Q]
Opóźniony
Klosters 2024
, Rado Center Ct
check
R1
Dietrich D
pok.
Baltensperger R
[Q]
60 62
check
R1
Casanova A
[WC]
pok.
Gutierrez O
76
3
64
check
R1
Pigato L
[3]
pok.
Granwehr A
[WC]
62 75
Court 2
check
R1
Duerst J
pok.
Grekul E
[Q]
61 62
check
R1
Handel T
[5]
pok.
Kobelt N
[WC]
63 63
check
R1
Mair L
[Q]
pok.
Manta N
[WC]
64 62
Court 3
check
R1
Cortez Llorca L
[6]
pok.
Ganz F
63 63
check
R1
Gaillard T
[WC]
pok.
Schifris J
[Q]
75 63
check
R1
Zund S
[Q]
pok.
Schnyder S
[WC]
64 67
5
60
Court 4
check
R1
Recek D
pok.
Lanz M
[Q]
76
3
64
check
R1
Homberg M
[LL]
pok.
Schlagenhauf N
[Q]
76
4
63
Court 5
check
R1
Dellavedova M
[6]
pok.
Laborde A
[Q]
75 46 63
check
R1
Zahraj P
pok.
Rehberg M
[7]
64 46 62
Court 6
check
R1
Feistel G
pok.
Belgraver J
67
4
76
3
61
check
R1
Bojovic J
[Q]
pok.
Kovapitukted P
60 63
Perigueux 2024
, Court 4
check
R1
Costoulas S
[3]
pok.
Rakotomanga Rajaonah T
64 61
check
R1
Lene E
pok.
Charaeva A
[4]
61 63
check
R1
Bartashevich Y
pok.
Albie A
[5]
46 64 63
Court 5
check
R1
Inisan E
[WC]
pok.
Lemaitre T
76
5
36 64
check
R1
Lim J
pok.
Bougrat M
[WC]
61 62
check
R1
Ibragimova A
pok.
Leykina P
62 36 63
Tarvisio 2024
, Court 2 - Center
check
R1
Oliynykova O
pok.
Ristic M
[2]
63 62
Court 3
check
R1
Cherubini D
pok.
Alvisi E
[WC]
64 60
Satu Mare 2024
, Court 1
check
R1
Bara F
[Q]
pok.
Schinteie G
[LL]
26 63 76
5
check
R1
Nad P
[Q]
pok.
Carteputreda D
[Q]
67
5
75 61
check
R1
Campana F
pok.
Ghetu G
[WC]
63 64
Court 2
check
R1
Verdes E
[Q]
pok.
Turcanu R
[WC]
62 62
check
R1
Gima S
[7]
pok.
Dumitru A
[WC]
63 61
check
R1
Papoe R
pok.
Dancu V
[6]
76
2
64
check
R1
Ionel N
[2]
pok.
Pavel B
46 64 64
Court 3
check
R1
Michalik R
[Q]
pok.
Ducariu D
[Q]
64 62
check
R1
Palosi S
pok.
Halmos K
[Q]
75 61
Hillcrest 2024
, Court 1
check
R1
Oplustil P
pok.
De Klerk R
[WC]
64 61
check
R1
Bluett L
[Q]
pok.
Jestin C
[WC]
75 64
check
R1
Montsi K
[Q]
pok.
Hornitschek N
[PR]
61 61
Court 2
check
R1
Badenhorst D
pok.
Aggarwal P
75 75
check
R1
Shah A
[3]
pok.
Longwe-Smit T
[WC]
63 63
check
R1
El Sallaly A
pok.
Donski A
[8]
63 64
Court 4
check
R1
Eqbal I
[4]
pok.
Bakker R
[Q]
64 63
check
R1
Fantini L
[5]
pok.
Savelev D
63 61
Bourg-en-Bresse 2024
, Court 1
check
R1
Camus C
[Q]
pok.
Ghibaudo A
64 64
check
R1
Gadamauri B
pok.
Bouquet L
64 61
Court 2
check
R1
Ferrari G
pok.
Hoang A
36 63 61
check
R1
Added D
[5]
pok.
Berger A
[Q]
76
5
64
check
R1
Walch A
[Q]
pok.
Raquillet L
[WC]
46 62 61
Court 4
check
R1
Reveniau S
[Q]
pok.
Frechet A
[WC]
62 60
Bakio 2024
, Central Berasategui
check
R1
Gray A
pok.
Palan D
[6]
76
4
63
check
R1
Chidekh C
[1]
pok.
Sanchez Quilez A
64 64
check
R1
Martinez A
pok.
Cabrera Bello I
[Q]
62 64
check
R1
Bertrand R
[2]
pok.
Ferreira Silva F
26 75 63
check
R1
Sun F
[3]
pok.
Cekirge K
[Q]
63 61
check
R1
Poullain L
[4]
pok.
Perez Martin I
[LL]
62 64
Court 1 - J.I. Greno
check
R1
Gueymard Wayenburg S
[8]
pok.
Curras Abasolo T
62 60
check
R1
Cui J
[5]
pok.
Echeverria J
64 76
5
check
R1
Dussin L
pok.
Urribarrens Ramirez I
[Q]
62 61
check
R1
Damas M
[7]
pok.
Cervantes Tomas I
[Q]
62 76
1
check
R1
Lazaro Juncadella M
[Q]
pok.
Nedelchev N
75 62
Court 2
check
R1
Winter Lopez B
pok.
Garcia A
[WC]
64 06 64
check
R1
Fernandez Flores D
pok.
Prat A
[WC]
76
2
61
check
R1
Ghazouani Durand Y
pok.
Callejon Hernando S
[Q]
62 62
check
R1
Divar C
[WC]
pok.
Martinez M
[Q]
76
4
63
check
R1
Plans J
[Q]
pok.
Masjuan Ginel P
26 63 62
Brussels 2024
, Court 1
check
R1
Den Ouden G
[2]
pok.
Demanet E
62 67
2
63
check
R1
Kirkin E
[1]
pok.
Bidan F
75 64
Court 15
check
R1
Rosenkranz M
[6]
pok.
Beaupain S
46 75 76
6
check
R1
Legout T
pok.
Colson T
[7]
62 64
Kobiety
Mężczyźni
Wszystkie turnieje
Wimbledon
Bad Hombourg
Eastbourne
Majorque
Challenger Mediolan
Challenger Doksy - Stare Splavy
Challenger Ibague
Challenger Palma del Rio
Challenger Perigueux
Challenger Tarvisio
Challenger Taipei 2
Challenger Satu Mare
Challenger Klosters
Challenger Brussels
Challenger Bakio
Challenger Bourg-en-Bresse
Challenger Hillcrest
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple