Fermer
art_track
9
Wiadomości
chevron_right
7
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
6
Rankingi ATP
chevron_right
9
Rankingi WTA
chevron_right
10
Turnieje
chevron_right
13
Filmy video
chevron_right
5
Zdjęcia
gamepad
9
Prediction Game
chevron_right
6
Moje informacje
chevron_right
7
meczy do obstawienia
chevron_right
9
Moje typy
chevron_right
12
Rankingi
chevron_right
13
Regulamin
forum
12
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
poniedziałek 13 maja
Rezultaty
poniedziałek 13 maja
niedziela 12 maja
sobota 11 maja
piątek 10 maja
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Rzym
Bordeaux
Turin
Rzym
Parme
Paris
Nadchodzące turnieje
Genewa
Lyon
Strasburg
Rabat
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Tajpej
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Nadchodzące turnieje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Nadal vs Bergs, Fognini vs Evans, Arnaldi vs Mayot, Draper vs Coric i Auger-Aliassime/Tiafoe vs Shelton/Bublik. Oto najważniejsze wydarzenia z dnia 2 w Romie (Masters 1000)
Highlights Rublev vs Auger-Aliassime w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Relacja z meczu Iga Świątek vs Sabalenka w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Alcaraz obchodzi swoje 21 urodziny. Miej oczy szeroko otwarte, oto 21 najlepszych ujęć Hiszpana!
Rublev vs Auger-Aliassime, dramatyczna końcówka meczu 2. rundy w Rotterdamie
Ostatnie video
04:21
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Uesugi pok. Ochi
2/6, 6/3, 6/3
625 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,296 Fani
Novak Djokovic
43,880 Fani
Roger Federer
41,188 Fani
Alexander Zverev
25,165 Fani
Carlos Alcaraz
22,258 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,311 Fani
Iga Swiatek
10,266 Fani
Serena Williams
10,190 Fani
Garbiñe Muguruza
8,426 Fani
Angelique Kerber
8,394 Fani
Cały ranking
5
00
Auger-Aliassime F
5
15
De Minaur A
1
2
00
Osaka N
2
6
00
Zheng Q
1
3
6
00
Huesler M
1
6
3
00
Virtanen O
1
00
Maestrelli F
0
00
Dellien H
4
2
15
Geerts M
5
6
15
Jacquet K
2
7
15
Jacquemot E
3
5
00
Bulgaru M
1
2
00
Lamasine T
0
6
15
Gill F
2
1
00
Chidekh C
3
6
00
Cecchinato M
Dzisiaj
A.Muller
na 13:00
A.Rublev
Dzisiaj
I.Swiatek
na 15:00
A.Kerber
Dzisiaj
H.Medjedovic
na 19:00
D.Medvedev
Dzisiaj
E.Svitolina
na 20:30
A.Sabalenka
2011
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
Mężczyźni
Kobiety
Wimbledon 2011
Grand Slam - Z 20 czerwca do 3 lipca
11:01:14
18°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
D1
D2
D3
D4
D5
D6
D7
D8
D9
D10
D11
D12
D13
D14
poniedziałek 20 czerwca
Centre Court
R1
Nadal R
[1]
pok.
Russell M
6/4, 6/2, 6/2
R1
Schiavone F
[6]
pok.
Dokic J
6/4, 1/6, 6/3
R1
Murray A
[4]
pok.
Gimeno-Traver D
4/6, 6/3, 6/0, 6/0
No. 1 Court
R1
Zvonareva V
[2]
pok.
Riske-Amritraj A
6/0, 3/6, 6/3
R1
Berdych T
[6]
pok.
Volandri F
6/2, 6/2, 6/1
↓
R1
Beck A
[Q]
vs
Roddick A
[8]
Opóźniony
No. 2 Court
R1
Williams V
[23]
pok.
Amanmuradova A
6/3, 6/1
R1
Monfils G
[9]
pok.
Bachinger M
6/4, 7/6
3
, 6/3
↓
R1
Rybarikova M
vs
Azarenka V
[4]
Wstrzymany
↓
R1
Stepanek R
vs
Verdasco F
[21]
Opóźniony
No. 3 Court
R1
Date K
pok.
O'Brien K
[WC]
6/0, 7/5
R1
Wawrinka S
[14]
pok.
Starace P
6/3, 6/4, 6/4
↓
R1
Ljubicic I
vs
Cilic M
[27]
Wstrzymany
↓
R1
Jankovic J
[15]
vs
Martinez Sanchez M
Opóźniony
Court 12
R1
Fish M
[10]
pok.
Granollers M
7/6
3
, 7/6
5
, 6/4
R1
Kuznetsova S
[12]
pok.
Zhang S
3/6, 6/3, 6/4
↓
R1
Karlovic I
vs
Tipsarevic J
[23]
Wstrzymany
↓
R1
Broady N
[WC]
vs
Keothavong A
Opóźniony
Court 18
R1
Wickmayer Y
[19]
pok.
Lepchenko V
7/5, 6/3
R1
Gasquet R
[17]
pok.
Giraldo S
7/5, 6/3, 7/6
3
↓
R1
Del Potro J
[24]
vs
Cipolla F
[Q]
Wstrzymany
↓
R1
Foretz S
[LL]
vs
Petkovic A
[11]
Opóźniony
Court 4
R1
Lopez F
pok.
Berrer M
6/4, 7/5, 6/3
↓
R1
Roger-Vasselin E
[Q]
vs
Simon G
[15]
Wstrzymany
↓
R1
Pavlyuchenkova A
[14]
vs
Tsurenko L
[Q]
Opóźniony
Court 5
R1
Sweeting R
pok.
Andujar P
3/6, 4/6, 6/1, 7/6
1
, 6/1
13:00
R1
Hartman I
[Q]
vs
Dubois S
[LL]
Opóźniony
↓
R1
Volodko K
vs
Cornet A
Wstrzymany
↓
R1
Strycova B
vs
Wozniak A
[Q]
Opóźniony
Court 6
R1
Zemlja G
[LL]
pok.
Lacko L
[Q]
6/4, 3/6, 7/6
8
, 6/4
↓
R1
Kamke T
vs
Kavcic B
Wstrzymany
↓
R1
Marino R
vs
Mayr-Achleitner P
Wstrzymany
Court 7
R1
Vesnina E
pok.
Pous-Tio L
6/4, 6/3
R1
Benneteau J
pok.
Bemelmans R
[Q]
6/4, 6/2, 3/6, 4/6, 6/1
↓
R1
Zahlavova S
vs
Melzer I
Wstrzymany
↓
R1
Chang K
[Q]
vs
Erakovic M
[Q]
Opóźniony
Court 8
R1
Pervak K
pok.
Peer S
[22]
5/7, 6/4, 6/4
R1
Sela D
[WC]
pok.
Gil F
6/4, 6/1, 6/4
↓
R1
Rochus O
vs
De Schepper K
[Q]
Opóźniony
Court 9
R1
Tatishvili A
pok.
Pivovarova A
3/6, 6/2, 6/3
R1
Kunitsyn I
pok.
Sijsling I
[Q]
6/3, 6/4, 6/2
Court 10
R1
Parmentier P
pok.
Cirstea S
6/1, 6/3
R1
Bolelli S
[LL]
pok.
Fischer M
[Q]
7/5, 6/4, 6/4
R1
Niculescu M
pok.
Bammer S
6/1, 6/1
Court 14
R1
Raonic M
[31]
pok.
Gicquel M
[LL]
6/3, 7/6
3
, 6/3
R1
Mchale C
pok.
Makarova (retired) E
[28]
2/6, 6/1, 8/6
↓
R1
Stakhovsky S
vs
Cox D
[WC]
Wstrzymany
↓
R1
Dushevina V
vs
Vinci R
[29]
Opóźniony
Court 15
R1
Istomin D
pok.
Kohlschreiber P
4/6, 6/3, 6/3, 6/3
R1
Errani S
pok.
Kanepi K
[17]
6/1, 6/4
↓
R1
Clement A
[WC]
vs
Kubot L
[Q]
Wstrzymany
Court 16
R1
Schuettler R
pok.
Bellucci T
[30]
7/6
3
, 6/4, 6/2
↓
R1
Chela J
[25]
vs
Matosevic M
[Q]
Wstrzymany
↓
R1
King V
vs
Martic P
Opóźniony
Court 17
R1
Bogomolov JR. A
pok.
Young D
7/5, 4/6, 6/3, 6/1
↓
R1
Morita A
vs
Paszek T
Wstrzymany
↓
R1
Dolonc V
vs
Petrova N
Opóźniony
↓
R1
Hantuchova D
[25]
vs
Diatchenko V
[Q]
Opóźniony
Court 19
R1
Muller G
[WC]
pok.
Haas T
7/6
5
, 7/6
3
, 3/6, 6/3
R1
Dulgheru A
pok.
Craybas J
6/2, 6/4
↓
R1
Haase R
vs
Riba P
Wstrzymany
Court to be Announced
18:00
R1
Kvitova P
[8]
vs
Glatch A
[Q]
Opóźniony
18:00
R1
Pironkova T
[32]
vs
Giorgi C
[Q]
Opóźniony
Kobiety
Mężczyźni
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Nadal R
Finał
2
Djokovic N
3
Federer R
Ćwierćfinał
4
Murray A
Półfinał
5
Soderling R
3 runda
6
Berdych T
4 runda
7
Ferrer D
4 runda
8
Roddick A
3 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
jeanluluc
66
pts
2
mickael0411
58
pts
3
remi2
54
pts
4
Ttolie
50
pts
5
djudje
50
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple