Fermer
art_track
15
Wiadomości
chevron_right
13
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
10
Rankingi ATP
chevron_right
10
Rankingi WTA
chevron_right
7
Turnieje
chevron_right
13
Filmy video
chevron_right
15
Zdjęcia
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
8
Moje informacje
chevron_right
6
meczy do obstawienia
chevron_right
11
Moje typy
chevron_right
9
Rankingi
chevron_right
11
Regulamin
forum
8
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
czwartek 28 marca
Rezultaty
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
poniedziałek 25 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Najciekawsze fragmenty wspaniałego zwycięstwa Garcii nad Gauffem w 4. rundzie w Miami
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
12:04
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Buse pok. Casanova
6/1, 6/0
579 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,016 Fani
Novak Djokovic
43,159 Fani
Roger Federer
41,154 Fani
Alexander Zverev
24,614 Fani
Carlos Alcaraz
21,551 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,294 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,959 Fani
Garbiñe Muguruza
8,423 Fani
Angelique Kerber
8,306 Fani
Cały ranking
3
7
15
Uchijima M
0
6
15
Semenistaja D
0
5
00
Wurth T
3
7
00
Begu I
5
6
40
Waltert S
4
2
40
Jacquemot E
5
0
7
00
Passaro F
4
6
6
30
Napolitano S
1
30
Trungelliti M
0
40
Martinez P
4
40
De Jong J
1
15
Pellegrino A
7
6
Barranco Cosano J
5
4
Gakhov I
1
00
Iatcenko P
2
00
Hruncakova V
2
00
Guth M
3
00
Dunne K
6
4
Baroni N
6
4
Royer V
2
4
00
Catini N
5
6
15
Houkes M
2
30
Fossati C
5
30
Serdarusic N
1
40
Damas M
1
30
Wenger D
4
30
Topo M
1
15
Durasovic V
Dzisiaj
A.Zverev
na 18:00
F.Marozsan
pią 29
C.Alcaraz
na 00:00
G.Dimitrov
1989
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1974
Wiedeń 1989
ATP 500 - Z 16 do 22 października
12:38:39
11°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
Informacje
Oficjalna nazwa
Erste Bank Open
Miasto
Vienne, Austria
Miejsce
Stadthalle
Kategoria
ATP 500
Nawierzchnia
Twarda (W hali)
Data
Z 16 do 22 października 1989 (6 dni)
Suma nagród
225,000 $
Strona internetowa
www.erstebank-open.com/
Twoje zwycięstwa w ligach
2023
Sinner J
pok.
Medvedev D
76
7
46 63
2022
Medvedev D
pok.
Shapovalov D
46 63 62
2021
Zverev A
pok.
Tiafoe F
75 64
2020
Rublev A
pok.
Sonego L
64 64
2019
Thiem D
pok.
Schwartzman D
36 64 63
2018
Anderson K
pok.
Nishikori K
63 76
3
2017
Pouille L
pok.
Tsonga J
61 64
2016
Murray A
pok.
Tsonga J
63 76
6
2015
Ferrer D
pok.
Johnson S
46 64 75
2014
Murray A
pok.
Ferrer D
57 62 75
2013
Haas T
pok.
Haase R
63 46 64
2012
Del Potro J
pok.
Zemlja G
75 63
2011
Tsonga J
pok.
Del Potro J
67
5
63 64
2010
Melzer J
pok.
Haider-Maurer A
67
10
76
4
64
2009
Melzer J
pok.
Cilic M
64 63
2008
Petzschner P
pok.
Monfils G
64 64
2007
Djokovic N
pok.
Wawrinka S
64 60
2006
Ljubicic I
pok.
Gonzalez F
63 64 75
2005
Ljubicic I
pok.
Ferrero J
62 64 76
5
2004
Lopez F
pok.
Canas G
64 16 75 36 75
2003
Federer R
pok.
Moya C
63 63 63
2002
Federer R
pok.
Novak J
64 61 36 64
2001
Haas T
pok.
Canas G
62 76
6
64
2000
Henman T
pok.
Haas T
64 64 64
1999
Rusedski G
pok.
Kiefer N
67
5
26 63 75 64
1998
Sampras P
pok.
Kucera K
63 76
3
61
1997
Ivanisevic G
pok.
Rusedski G
36 67
4
76
4
62 63
1996
Becker B
pok.
Siemerink J
64 67
7
62 63
1995
Dewulf F
pok.
Muster T
75 62 16 75
1994
Agassi A
pok.
Stich M
76
4
46 62 63
1993
Ivanisevic G
pok.
Muster T
46 64 64 76
3
1992
Korda P
pok.
Pozzi G
63 62 57 61
1990
Jarryd A
pok.
Skoff H
63 63 61
1989
Annacone P
pok.
Evernden K
67 64 61 26 63
1988
Skoff H
pok.
Muster T
46 63 64 62
1987
Svensson J
pok.
Mansdorf A
16 16 62 63 75
1986
Gilbert B
pok.
Novacek K
36 63 75 60
1985
Gunnarsson J
pok.
Pimek L
67 62 64 16 75
1984
Wilkison T
pok.
Slozil P
61 61 62
1983
Gottfried B
pok.
Purcell M
62 63 75
1982
Gottfried B
pok.
Scanlon B
61 64 60
1981
Lendl I
pok.
Gottfried B
16 60 61 62
1980
Gottfried B
pok.
Waltke T
62 64 63
1979
Smith S
pok.
Fibak W
64 60 62
1978
Smith S
pok.
Taroczy B
46 76 76 63
1977
Gottfried B
pok.
Fibak W
61 61
1976
Fibak W
pok.
Ramirez R
67 63 64 26 61
1974
Gerulaitis V
pok.
Pattison A
64 36 63 62
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Berger J
Ćwierćfinał
2
Muster T
Półfinał
3
Skoff H
2 runda
4
Cane P
2 runda
5
Prpic G
2 runda
6
Arrese J
1 runda
7
Jarryd A
Ćwierćfinał
8
Ivanisevic G
1 runda
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple