Fermer
art_track
7
Wiadomości
chevron_right
11
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
5
Rankingi ATP
chevron_right
13
Rankingi WTA
chevron_right
6
Turnieje
chevron_right
8
Filmy video
chevron_right
10
Zdjęcia
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
7
Moje informacje
chevron_right
5
meczy do obstawienia
chevron_right
7
Moje typy
chevron_right
14
Rankingi
chevron_right
12
Regulamin
forum
10
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
4
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
czwartek 28 marca
piątek 29 marca (rozpoczyna się o 04:00)
Rezultaty
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
poniedziałek 25 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Najciekawsze fragmenty wspaniałego zwycięstwa Garcii nad Gauffem w 4. rundzie w Miami
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
12:04
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Buse pok. Casanova
6/1, 6/0
579 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,016 Fani
Novak Djokovic
43,159 Fani
Roger Federer
41,154 Fani
Alexander Zverev
24,614 Fani
Carlos Alcaraz
21,551 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,294 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,959 Fani
Garbiñe Muguruza
8,423 Fani
Angelique Kerber
8,306 Fani
Cały ranking
3
4
00
Maestrelli F
2
6
40
Herbert P
3
00
Martineau M
5
00
Agamenone F
6
6
Miyazaki Y
3
2
Rodionova A
4
2
6
40
Iatcenko P
4
6
3
40
Hruncakova V
4
00
Schmidt L
2
00
Radwanska U
2
6
00
Ionel N
2
3
00
Sels J
00
Møller E
30
Pennaforti G
6
5
40
Damas M
0
7
15
Wenger D
Dzisiaj
A.Zverev
na 18:00
F.Marozsan
Dzisiaj
E.Rybakina
na 20:00
V.Azarenka
pią 29
C.Alcaraz
na 00:00
G.Dimitrov
pią 29
E.Alexandrov
na 01:30
D.Collins
2019
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1977
1976
1975
1974
1973
1972
Tokio 2019
ATP 500 - Z 30 września do 6 października
22:19:10
16°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z sobota 28 września
1
ANDUJAR
, Pablo
SCHNUR
, Brayden
LAAKSONEN
, Henri
6
KWON
, Soonwoo
2
JARRY
, Nicolas
GRANOLLERS
, Marcel
WC
UCHIYAMA
, Yasutaka
8
JOHNSON
, Steve
3
MILLMAN
, John
KLAHN
, Bradley
WC
ITO
, Tatsuma
7
GOJOWCZYK
, Peter
4
FABBIANO
, Thomas
DUCKWORTH
, James
WC
WATANUKI
, Yosuke
5
POPYRIN
, Alexei
ANDUJAR
60 60
KWON
76
5
62
GRANOLLERS
61 16 62
UCHIYAMA
63 63
MILLMAN
36 76
9
62
ITO
57 61 64
DUCKWORTH
62 63
POPYRIN
46 61 64
ANDUJAR
75 64
UCHIYAMA
63 64
MILLMAN
76
5
61
POPYRIN
63 76
7
Suma nagród
Zakwalifikowany
20 Punkty
8,580 $
Q 2 runda
10 Punkty
965 $
Q 1 runda
0 Punkty
535 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Andujar P
2
Jarry N
Q 1 runda
3
Millman J
4
Fabbiano T
Q 1 runda
5
Popyrin A
6
Kwon S
Q 2 runda
7
Gojowczyk P
Q 1 runda
8
Johnson S
Q 1 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
galubeho
37
pts
2
KisaKwaK
33
pts
3
TonyN
33
pts
4
redhood
32
pts
5
So_gOod
31
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple