Fermer
art_track
9
Wiadomości
chevron_right
7
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
13
Rankingi ATP
chevron_right
6
Rankingi WTA
chevron_right
8
Turnieje
chevron_right
7
Filmy video
chevron_right
5
Zdjęcia
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
14
Moje informacje
chevron_right
12
meczy do obstawienia
chevron_right
6
Moje typy
chevron_right
7
Rankingi
chevron_right
14
Regulamin
forum
12
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
czwartek 16 maja
piątek 17 maja (rozpoczyna się o 03:00)
Rezultaty
czwartek 16 maja
środa 15 maja
wtorek 14 maja
poniedziałek 13 maja
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Rzym
Bordeaux
Turin
Rzym
Parme
Paris
Nadchodzące turnieje
Genewa
Lyon
Strasburg
Rabat
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Tajpej
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Nadchodzące turnieje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Nadal vs Bergs, Fognini vs Evans, Arnaldi vs Mayot, Draper vs Coric i Auger-Aliassime/Tiafoe vs Shelton/Bublik. Oto najważniejsze wydarzenia z dnia 2 w Romie (Masters 1000)
Novak Djokovic rozpoczyna kampanię w Rzymie przeciwko Moutetowi | Rzym 2024 Najważniejsze wydarzenia
Alcaraz obchodzi swoje 21 urodziny. Miej oczy szeroko otwarte, oto 21 najlepszych ujęć Hiszpana!
Djokovic ogłuszony przez Tabilo! Najważniejsze wydarzenia z 3. rundy pomiędzy Serbem a Chilijczykiem na rzymskiej glinie (Masters 1000)
Relacja z meczu Iga Świątek vs Sabalenka w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Ostatnie video
03:51
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Kawamura pok. Kulikova
6/0, 6/1
1041 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,308 Fani
Novak Djokovic
43,915 Fani
Roger Federer
41,189 Fani
Alexander Zverev
25,195 Fani
Carlos Alcaraz
22,277 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,337 Fani
Iga Swiatek
10,297 Fani
Serena Williams
10,190 Fani
Garbiñe Muguruza
8,426 Fani
Angelique Kerber
8,399 Fani
Cały ranking
4
40
Tsitsipas S
1
40
Jarry N
4
4
6
30
Fils A
1
6
2
15
Van de Zandschulp B
1
7
40
Nardi L
0
5
00
Wolf J
6
7
Bautista Agut R
4
6
Daniel T
2
6
00
Passaro F
3
2
00
Galan D
1
4
00
Gadecki O
0
6
00
Cornet A
0
5
Honer A
6
7
Urhobo A
3
6
5
Smith A
6
4
7
Carnicella K
6
15
Tomic B
4
40
Corwin F
5
00
Ponwith N
5
00
McHugh A
2
6
00
Kuzuhara B
0
4
00
Neff A
6
30
Dickerson R
3
40
Adams H
B.Nakashima
wkrótce się rozpocznie...
M.Navone
M.Arnaldi
wkrótce się rozpocznie...
F.Fognini
Dzisiaj
D.Collins
na 20:30
A.Sabalenka
pią 17
A.Tabilo
na 15:30
A.Zverev
2024
2024
San Miguel de Tucuman 2024
ATP CH 50 - Z 15 do 21 kwietnia
14:40:51
18°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z niedziela 14 kwietnia
1
SAKAMOTO
, Pedro
Alt
FERNANDEZ
, Bruno
WC
GUERCIO
, Lucca
12
MONFERRER
, Ezequiel
2
CORWIN
, Felix
DENISOV
, Ivan
IAMACHKINE
, Pedro
9
SIMONIT
, Ezequiel
3
BARREIROS
, Mateo
WC
ARCUSCHIN
, Romeo
Alt
URREA
, Andres
10
LEHMANN
, Nikos
4
LINGUA LAV
, Alejo Lorenzo
Alt
ZEITUNE
, Gonzalo
DEL PINO
, Mateo
7
BROWN
, Preston
5
CAROU
, Ignacio
WC
FERNANDEZ
, Jose
PR
FRANCO
, Tobias
8
EGEA
, Franco Emanuel
6
ALTAMIRANO
, Collin
OSORIO
, Juan Sebastian
WC
CUNDOM
, Julian
11
SHEYNGEZIK
, Leonid
FERNANDEZ
31 ab
MONFERRER
75 61
CORWIN
75 46 62
SIMONIT
62 61
BARREIROS
63 75
LEHMANN
62 62
LINGUA LAV
62 60
DEL PINO
26 62 62
CAROU
63 62
FRANCO
46 63 61
OSORIO
76
5
36 62
SHEYNGEZIK
46 63 62
FERNANDEZ
75 64
CORWIN
67
3
76
6
61
LEHMANN
62 62
LINGUA LAV
62 75
CAROU
67
5
76
6
63
SHEYNGEZIK
62 62
Suma nagród
Zakwalifikowany
3 Punkty
Q 2 runda
1 Punkty
220 €
Q 1 runda
0 Punkty
130 €
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Sakamoto P
Q 1 runda
2
Corwin F
3
Barreiros Reyes M
Q 2 runda
4
Lingua Lavallen A
5
Carou I
6
Altamirano C
Q 1 runda
7
Brown P
Q 1 runda
8
Egea F
Q 1 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
Florian R.
29
pts
2
Dremo
25
pts
3
Jef1990
25
pts
4
Eyon
24
pts
5
leil44
22
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple