Fermer
art_track
12
Wiadomości
chevron_right
8
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
6
Rankingi ATP
chevron_right
12
Rankingi WTA
chevron_right
8
Turnieje
chevron_right
14
Filmy video
chevron_right
13
Zdjęcia
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
11
Moje informacje
chevron_right
5
meczy do obstawienia
chevron_right
14
Moje typy
chevron_right
9
Rankingi
chevron_right
13
Regulamin
forum
8
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 29 marca
Rezultaty
piątek 29 marca
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Najważniejsze wydarzenia z Miami 2024
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
04:04
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Tararudee pok. Aiava
6/3, 4/6, 6/2
331 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,017 Fani
Novak Djokovic
43,164 Fani
Roger Federer
41,155 Fani
Alexander Zverev
24,629 Fani
Carlos Alcaraz
21,582 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,295 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,968 Fani
Garbiñe Muguruza
8,424 Fani
Angelique Kerber
8,309 Fani
Cały ranking
3
40
Kudermetova P
2
30
Bouzas Maneiro J
2
00
Waltert S
2
00
Danilovic O
Dzisiaj
D.Medvedev
na 20:00
J.Sinner
sob 30
G.Dimitrov
na 00:00
A.Zverev
2019
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Pune 2019
ATP 250 - Z 31 grudnia do 6 stycznia
14:03:09
24°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z sobota 29 grudnia
1
AUGER-ALIA
, Felix
AREVALO
, Marcelo
WC
SASIKUMAR
, Mukund
7
QUINZI
, Gianluigi
2
BEMELMANS
, Ruben
OFNER
, Sebastian
SCHNUR
, Brayden
5
BOLELLI
, Simone
3
MONTEIRO
, Thiago
BRANDS
, Daniel
MARTIN
, Andrej
6
HOANG
, Antoine
4
JUNG
, Jason
WC
MYNENI
, Saketh
GIMENO-TRA
, Daniel
8
GERASIMOV
, Egor
AUGER-ALIA
67
2
61 32 ab
QUINZI
61 61
OFNER
57 63 61
BOLELLI
63 76
5
MONTEIRO
76
5
75
HOANG
61 62
MYNENI
61 57 62
GERASIMOV
63 36 62
AUGER-ALIA
75 63
BOLELLI
76
4
75
HOANG
46 63 62
MYNENI
64 67
4
76
4
Suma nagród
Zakwalifikowany
12 Punkty
5,075 $
Q 2 runda
6 Punkty
2,285 $
Q 1 runda
0 Punkty
1,445 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Auger-Aliassime F
2
Bemelmans R
Q 1 runda
3
Monteiro T
Q 2 runda
4
Jung J
Q 1 runda
5
Bolelli S
6
Hoang A
7
Quinzi G
Q 2 runda
8
Gerasimov E
Q 2 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
Yagami
30
pts
2
Ant9411
28
pts
3
cartel
28
pts
4
jakopet
28
pts
5
pib
27
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple