Fermer
art_track
14
Wiadomości
chevron_right
14
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
9
Rankingi ATP
chevron_right
10
Rankingi WTA
chevron_right
12
Turnieje
chevron_right
7
Filmy video
chevron_right
6
Zdjęcia
gamepad
12
Prediction Game
chevron_right
9
Moje informacje
chevron_right
10
meczy do obstawienia
chevron_right
12
Moje typy
chevron_right
13
Rankingi
chevron_right
9
Regulamin
forum
12
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 29 marca
Rezultaty
piątek 29 marca
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Najważniejsze wydarzenia z Miami 2024
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
04:45
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Nicod pok. Basic
7/6
4
, 6/4
1044 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,018 Fani
Novak Djokovic
43,171 Fani
Roger Federer
41,154 Fani
Alexander Zverev
24,652 Fani
Carlos Alcaraz
21,608 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,295 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,968 Fani
Garbiñe Muguruza
8,424 Fani
Angelique Kerber
8,309 Fani
Cały ranking
2
00
Hercog P
2
00
Begu I
6
00
Martineau M
5
15
Nardi L
2
40
Gigante M
1
40
Vincent Ruggeri S
3
00
De Jong J
2
00
Martinez P
6
6
Savinykh V
6
4
Bartunkova N
1
6
7
00
Salkova D
0
7
6
00
Palicova B
5
6
00
Alves C
2
3
30
Sieg M
2
30
Zeballos N
3
15
Mcphee K
3
1
30
De Krom M
1
6
15
Merida Aguilar D
F.Coria
wkrótce się rozpocznie...
C.Moutet
Dzisiaj
D.Medvedev
na 20:00
J.Sinner
sob 30
G.Dimitrov
na 00:00
A.Zverev
2020
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
Paryż 2020
ATP Masters 1000 - Z 2 do 8 listopada
13:38:27
8°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z sobota 31 października
1
FUCSOVICS
, Marton
WC
CAZAUX
, Arthur
WC
BENCHETRIT
, Elliot
9
POSPISIL
, Vasek
2
DJERE
, Laslo
WC
CORNUT-CHA
, Antoine
CARBALLES
, Roberto
11
GIRON
, Marcos
3
DAVIDOVICH
, Alejandro
LORENZI
, Paolo
POLMANS
, Marc
8
CARUSO
, Salvatore
4
CUEVAS
, Pablo
GOMBOS
, Norbert
GIANNESSI
, Alessandro
10
ALBOT
, Radu
5
TRAVAGLIA
, Stefano
SOUSA
, Pedro
GALAN
, Daniel Elahi
14
MAGER
, Gianluca
6
DELBONIS
, Federico
MARTIN
, Andrej
ZAPATA MIR
, Bernabe
13
HANFMANN
, Yannick
7
CECCHINATO
, Marco
JUNG
, Jason
WC
RINDERKNEC
, Arthur
12
CORIA
, Federico
FUCSOVICS
63 61
POSPISIL
60 61
DJERE
64 62
GIRON
64 61
DAVIDOVICH
61 61
CARUSO
36 64 76
2
GOMBOS
64 64
ALBOT
75 64
TRAVAGLIA
63 46 76
3
MAGER
36 63 64
DELBONIS
76
5
36 76
1
HANFMANN
64 61
CECCHINATO
63 64
CORIA
63 36 63
FUCSOVICS
46 76
3
62
GIRON
76
5
76
3
DAVIDOVICH
64 16 61
GOMBOS
75 46 64
TRAVAGLIA
62 75
DELBONIS
61 21 ab
CECCHINATO
76
2
62
Suma nagród
Zakwalifikowany
25 Punkty
Q 2 runda
16 Punkty
10,865 €
Q 1 runda
0 Punkty
6,160 €
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Fucsovics M
2
Djere L
Q 2 runda
3
Davidovich Fokina A
4
Cuevas P
Q 1 runda
5
Travaglia S
6
Delbonis F
7
Cecchinato M
8
Caruso S
Q 2 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
Hanazawa_Rui7
52
pts
2
Mitsy
51
pts
3
edji
50
pts
4
Ranger Donald Duck
48
pts
5
Carlito
48
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple