Fermer
art_track
13
Wiadomości
chevron_right
14
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
14
Rankingi ATP
chevron_right
6
Rankingi WTA
chevron_right
15
Turnieje
chevron_right
10
Filmy video
chevron_right
7
Zdjęcia
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
11
Moje informacje
chevron_right
8
meczy do obstawienia
chevron_right
7
Moje typy
chevron_right
14
Rankingi
chevron_right
6
Regulamin
forum
8
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 3 maja (rozpoczyna się o 03:00)
Rezultaty
czwartek 2 maja
środa 1 maja
wtorek 30 kwietnia
poniedziałek 29 kwietnia
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Madryt
Cagliari
Aix en Provence
Madryt
Lleida
Saint-Malo
Nadchodzące turnieje
Rzym
Bordeaux
Turin
Rzym
Parme
Paris
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Kanton
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Nadchodzące turnieje
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praga II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Wspomnienia - Kiedy Federer zdobył jedyny tytuł w historii tenisa na kortach ziemnych. Oto najciekawsze momenty z finału z Berdychem w Madrycie w 2012 roku.
Rafael Nadal OSZAŁAMIAJĄCE zwycięstwo vs Alex De Minaur! | Madryt 2024 - najważniejsze wydarzenia
Emocjonujący moment dla Nadala. Oto najciekawsze momenty z jego madryckiego pożegnania przeciwko Lehecce.
Rafael Nadal vs Pedro Cachin 3-godzinny thriller! | Najciekawsze wydarzenia z meczu Madryt 2024
Ostatnie video
03:55
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Kostic pok. Kulikova
6/4, 6/3
840 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,109 Fani
Novak Djokovic
43,776 Fani
Roger Federer
41,180 Fani
Alexander Zverev
25,111 Fani
Carlos Alcaraz
22,200 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,309 Fani
Serena Williams
10,187 Fani
Iga Swiatek
10,162 Fani
Garbiñe Muguruza
8,428 Fani
Angelique Kerber
8,350 Fani
Cały ranking
3
5
6
00
Rybakina E
3
7
1
00
Sabalenka A
1
6
4
15
Urhobo A
0
3
6
30
Osuigwe W
pią 3
A.Mannarino
na 11:40
R.Gasquet
pią 3
T.Fritz
na 16:00
A.Rublev
2014
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Norymberga 2014
WTA International - Z 18 do 24 maja
23:22:22
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z piątek 16 maja
1
PITER
, Katarzyna
EVTIMOVA
, Dia
JAKUPOVIC
, Dalila
KLAFFNER
, Melanie
RODIONOVA
, Anastasia
WC
HUBER
, Luisa Marie
GATTO-MONT
, Giulia
8
MARCINKEVI
, Diana
2
GLUSHKO
, Julia
CAMERIN
, Maria Elena
MELNIKOVA
, Marina
PIGOSSI
, Laura
VRLJIC
, Ana
WC
GERLACH
, Katharina
MARTINCOVA
, Tereza
6
KANIA-CHOD
, Paula
3
MARTIC
, Petra
GAMIZ
, Andrea
WC
MORDERGER
, Yana
BARROIS
, Kristina
VANKOVA
, Katerina
ZANDER
, Nina
PATTINAMA
, Lesley
7
KARATANTCH
, Sesil
4
SASNOVICH
, Aliaksandra
GARCIA VID
, Beatriz
OZGEN
, Pemra
WC
MORDERGER
, Tayisiya
GONZALEZ
, Montserrat
KAWA
, Katarzyna
KREMEN
, Ilona
9
VINOGRADOV
, Polina
EVTIMOVA
26 62 62
JAKUPOVIC
63 75
RODIONOVA
75 64
MARCINKEVI
16 62 76
3
GLUSHKO
64 62
MELNIKOVA
60 64
GERLACH
64 61
MARTINCOVA
63 36 64
MARTIC
62 57 61
BARROIS
75 64
ZANDER
64 62
KARATANTCH
64 75
GARCIA VID
63 61
OZGEN
64 64
GONZALEZ
61 75
VINOGRADOV
36 61 63
EVTIMOVA
61 60
RODIONOVA
64 76
5
GLUSHKO
63 64
MARTINCOVA
63 63
MARTIC
62 64
ZANDER
64 61
GARCIA VID
61 64
GONZALEZ
64 67
3
61
RODIONOVA
36 60 61
GLUSHKO
64 64
ZANDER
Forfait
GARCIA VID
61 57 76
6
Suma nagród
Zakwalifikowany
18 Punkty
1,452 €
Q 3 runda
14 Punkty
810 €
Q 2 runda
10 Punkty
589 €
Q 1 runda
1 Punkty
427 €
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Piter K
Q 1 runda
2
Glushko J
3
Martic P
Q 3 runda
4
Sasnovich A
Q 1 runda
6
Kania-Chodun P
Q 1 runda
7
Karatantcheva S
Q 2 runda
8
Marcinkevica D
Q 2 runda
9
Vinogradova P
Q 2 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
TonyTonus
32
pts
2
anto289
27
pts
3
Raphael1818
27
pts
4
Hompf
25
pts
5
Linky
24
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple