Fermer
art_track
6
Wiadomości
chevron_right
7
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
6
Rankingi ATP
chevron_right
14
Rankingi WTA
chevron_right
13
Turnieje
chevron_right
13
Filmy video
chevron_right
12
Zdjęcia
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
11
Moje informacje
chevron_right
7
meczy do obstawienia
chevron_right
11
Moje typy
chevron_right
12
Rankingi
chevron_right
6
Regulamin
forum
13
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 29 marca
Rezultaty
piątek 29 marca
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Najważniejsze wydarzenia z Miami 2024
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
13:24
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Tararudee pok. Aiava
6/3, 4/6, 6/2
331 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,017 Fani
Novak Djokovic
43,164 Fani
Roger Federer
41,155 Fani
Alexander Zverev
24,629 Fani
Carlos Alcaraz
21,582 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,295 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,968 Fani
Garbiñe Muguruza
8,424 Fani
Angelique Kerber
8,309 Fani
Cały ranking
3
5
6
40
Kudermetova P
5
7
2
40
Bouzas Maneiro J
5
0
00
Coria F
4
6
15
Krajinovic F
5
1
00
Basilashvili N
3
6
00
Moutet C
3
15
Barranco Cosano J
1
15
Albot R
1
15
Salkova D
0
30
Palicova B
2
6
00
Schmidt L
6
4
00
Abduraimova N
3
3
30
Ionel N
1
6
15
Serdarusic N
3
3
15
Piraino G
5
6
00
Royer V
4
4
15
Pennaforti G
4
6
00
Houkes M
2
40
Topo M
4
40
Krumich M
6
00
Buse I
3
00
Damas M
Dzisiaj
D.Medvedev
na 20:00
J.Sinner
2022
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
Mouilleron Le Captif 2022
ATP CH 90 - Z 3 do 9 października
11:27:49
16°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z niedziela 2 października
1
BLANCHET
, Ugo
BRIAND
, Jurgen
Alt
SCHELL
, Niklas
11
JACQUET
, Kyrian
2
DURASOVIC
, Viktor
Alt
WALLART
, Enzo
WC
RECO
, Alexandre
10
POLJAK
, David
3
DE SCHEPPE
, Kenny
CATARINA
, Lucas
WC
GAUTIER
, Alexis
9
SULTANOV
, Khumoyun
4
BOURGUE
, Mathias
PR
POULLAIN
, Lucas
Alt
WEHNELT
, Kai
12
BERTRAND
, Robin
5
ROYER
, Valentin
Alt
NIKLAS-SAL
, Patrik
WC
MARTIN
, Benjamin
8
BACHINGER
, Matthias
6
ROSENKRANZ
, Mats
WC
MARIE
, Jules
LEGOUT
, Timo
7
BENCHETRIT
, Elliot
BRIAND
16 64 62
JACQUET
76
4
63
WALLART
76
5
67
1
76
5
POLJAK
46 63 62
DE SCHEPPE
67
4
62 64
GAUTIER
64 64
BOURGUE
46 63 60
BERTRAND
75 64
ROYER
57 64 76
2
BACHINGER
63 61
MARIE
64 64
LEGOUT
67
5
75 76
2
BRIAND
76
4
63
POLJAK
46 63 60
GAUTIER
36 63 76
3
BOURGUE
63 36 64
ROYER
62 61
MARIE
64 60
Suma nagród
Zakwalifikowany
5 Punkty
Q 2 runda
2 Punkty
330 €
Q 1 runda
0 Punkty
165 €
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Blanchet U
Q 1 runda
2
Durasovic V
Q 1 runda
3
De Schepper K
Q 2 runda
4
Bourgue M
5
Royer V
6
Rosenkranz M
Q 1 runda
7
Benchetrit E
Q 1 runda
8
Bachinger M
Q 2 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
Pingouin77
18
pts
2
TonyN
17
pts
3
'odesy
12
pts
4
Lesco Brandon
12
pts
5
matheror
11
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple