Fermer
art_track
9
Wiadomości
chevron_right
7
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
15
Rankingi ATP
chevron_right
5
Rankingi WTA
chevron_right
9
Turnieje
chevron_right
10
Filmy video
chevron_right
10
Zdjęcia
gamepad
9
Prediction Game
chevron_right
6
Moje informacje
chevron_right
15
meczy do obstawienia
chevron_right
13
Moje typy
chevron_right
11
Rankingi
chevron_right
9
Regulamin
forum
8
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
sobota 4 maja
niedziela 5 maja (rozpoczyna się o 04:00)
Rezultaty
sobota 4 maja
piątek 3 maja
czwartek 2 maja
środa 1 maja
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Madryt
Cagliari
Aix en Provence
Madryt
Lleida
Saint-Malo
Nadchodzące turnieje
Rzym
Bordeaux
Turin
Rzym
Parme
Paris
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Kanton
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Nadchodzące turnieje
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praga II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Rafael Nadal OSZAŁAMIAJĄCE zwycięstwo vs Alex De Minaur! | Madryt 2024 - najważniejsze wydarzenia
Emocjonujący moment dla Nadala. Oto najciekawsze momenty z jego madryckiego pożegnania przeciwko Lehecce.
Wspomnienia - Kiedy Federer zdobył jedyny tytuł w historii tenisa na kortach ziemnych. Oto najciekawsze momenty z finału z Berdychem w Madrycie w 2012 roku.
Rafael Nadal vs Pedro Cachin 3-godzinny thriller! | Najciekawsze wydarzenia z meczu Madryt 2024
Ostatnie video
03:02
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Boisson pok. Cornet
3/6, 6/1, 6/4
716 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,115 Fani
Novak Djokovic
43,786 Fani
Roger Federer
41,181 Fani
Alexander Zverev
25,115 Fani
Carlos Alcaraz
22,201 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,309 Fani
Iga Swiatek
10,194 Fani
Serena Williams
10,189 Fani
Garbiñe Muguruza
8,429 Fani
Angelique Kerber
8,351 Fani
Cały ranking
1
6
00
Vacherot V
6
3
00
Tabilo A
2
30
Darderi L
2
30
Navone M
Dzisiaj
I.Swiatek
na 18:30
A.Sabalenka
nie 5
F.Auger-Alia
na 18:30
A.Rublev
2016
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Mężczyźni
Kobiety
Moskwa 2016
WTA Premier - Z 17 do 23 października
18:38:34
4°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z sobota 15 października
1
TSURENKO
, Lesia
ABDURAIMOV
, Nigina
KULICHKOVA
, Elizaveta
SABALENKA
, Aryna
CEPEDE ROY
, Veronica
HRADECKA
, Lucie
KAMENSKAYA
, Victoria
7
KHROMACHEV
, Irina
2
SINIAKOVA
, Katerina
MELNIKOVA
, Marina
LEYKINA
, Polina
KUDERMETOV
, Veronika
TOMOVA
, Viktoriya
WC
ANSHBA
, Amina
GOVORTSOVA
, Olga
8
RODINA
, Evgeniya
3
KONJUH
, Ana
ALEXANDROV
, Ekaterina
MARTINCOVA
, Tereza
PIVOVAROVA
, Anastasia
KANIA-CHOD
, Paula
WC
GASANOVA
, Anastasia
VIKHLYANTS
, Natalia
5
GIBBS
, Nicole
4
BUYUKAKCAY
, Cagla
SOLOVYEVA
, Valeriya
WC
BLINKOVA
, Anna
KOSTOVA
, Elitsa
WC
PERVUSHINA
, Olesya
PODOROSKA
, Nadia
SASNOVICH
, Aliaksandra
6
GIORGI
, Camila
TSURENKO
36 62 62
KULICHKOVA
64 61
CEPEDE ROY
75 61
KHROMACHEV
61 60
SINIAKOVA
16 64 62
LEYKINA
60 62
TOMOVA
64 61
RODINA
61 62
KONJUH
61 64
MARTINCOVA
63 62
KANIA-CHOD
76
3
57 61
GIBBS
64 46 63
BUYUKAKCAY
16 76
2
61
BLINKOVA
60 64
PODOROSKA
62 75
GIORGI
46 60 63
TSURENKO
76
4
63
KHROMACHEV
57 60 62
SINIAKOVA
64 62
TOMOVA
64 60
KONJUH
40 ab
GIBBS
64 61
BLINKOVA
62 63
PODOROSKA
06 64 64
TSURENKO
61 62
SINIAKOVA
64 62
GIBBS
75 57 76
1
BLINKOVA
62 61
Suma nagród
Zakwalifikowany
25 Punkty
6,290 $
Q 3 runda
18 Punkty
2,850 $
Q 2 runda
13 Punkty
1,500 $
Q 1 runda
1 Punkty
850 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Tsurenko L
2
Siniakova K
3
Konjuh A
Q 3 runda
4
Buyukakcay C
Q 2 runda
5
Gibbs N
6
Giorgi C
Q 2 runda
7
Khromacheva I
Q 3 runda
8
Rodina E
Q 2 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
VALAZ
33
pts
2
peg38
32
pts
3
GoMaria
27
pts
4
MariaKirilenko
25
pts
5
VicellousDrum
23
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple