Fermer
art_track
9
Wiadomości
chevron_right
15
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
7
Rankingi ATP
chevron_right
6
Rankingi WTA
chevron_right
14
Turnieje
chevron_right
9
Filmy video
chevron_right
15
Zdjęcia
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
12
Moje informacje
chevron_right
6
meczy do obstawienia
chevron_right
7
Moje typy
chevron_right
12
Rankingi
chevron_right
15
Regulamin
forum
13
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 29 marca (rozpoczyna się o 04:00)
Rezultaty
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
poniedziałek 25 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Najciekawsze fragmenty wspaniałego zwycięstwa Garcii nad Gauffem w 4. rundzie w Miami
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
04:12
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Gea pok. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,017 Fani
Novak Djokovic
43,164 Fani
Roger Federer
41,155 Fani
Alexander Zverev
24,629 Fani
Carlos Alcaraz
21,582 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,294 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,959 Fani
Garbiñe Muguruza
8,423 Fani
Angelique Kerber
8,306 Fani
Cały ranking
1
3
15
Alexandrova E
2
6
40
Collins D
5
6
2
00
Lamens S
1
0
6
00
Fruhvirtova L
Dzisiaj
F.Coria
na 10:00
F.Krajinovic
Dzisiaj
J.De Jong
na 13:00
P.Martinez
2011
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
Mężczyźni
Kobiety
Moskwa 2011
ATP 250 - Z 17 do 23 października
05:04:54
4°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
Informacje
Oficjalna nazwa
Kremlin Cup
Miasto
Moscou, Rosja
Miejsce
Olympic Stadium
Kategoria
ATP 250
Nawierzchnia
Twarda (W hali)
Data
Z 17 do 23 października 2011 (7 dni)
Suma nagród
1,000,000 $
Strona internetowa
www.kremlincup.ru
Twoje zwycięstwa w ligach
2021
Karatsev A
pok.
Cilic M
62 64
2019
Rublev A
pok.
Mannarino A
64 60
2018
Khachanov K
pok.
Mannarino A
62 62
2017
Dzumhur D
pok.
Berankis R
62 16 64
2016
Carreno Busta P
pok.
Fognini F
46 63 62
2015
Cilic M
pok.
Bautista Agut R
64 64
2014
Cilic M
pok.
Bautista Agut R
64 64
2013
Gasquet R
pok.
Kukushkin M
46 64 64
2012
Seppi A
pok.
Bellucci T
36 76
3
63
2011
Tipsarevic J
pok.
Troicki V
64 62
2010
Troicki V
pok.
Baghdatis M
36 64 63
2009
Youzhny M
pok.
Tipsarevic J
67
5
60 64
2008
Kunitsyn I
pok.
Safin M
76
6
67
4
63
2007
Davydenko N
pok.
Mathieu P
75 76
9
2006
Davydenko N
pok.
Safin M
64 57 64
2005
Andreev I
pok.
Kiefer N
57 76
3
62
2004
Davydenko N
pok.
Rusedski G
36 63 75
2003
Dent T
pok.
Sargsian S
76
5
64
2002
Mathieu P
pok.
Schalken S
46 62 60
2001
Kafelnikov Y
pok.
Kiefer N
64 75
2000
Kafelnikov Y
pok.
Prinosil D
62 75
1999
Kafelnikov Y
pok.
Black B
76
2
64
1998
Kafelnikov Y
pok.
Ivanisevic G
76
2
76
5
1997
Kafelnikov Y
pok.
Korda P
76
2
64
1996
Ivanisevic G
pok.
Kafelnikov Y
36 61 63
1995
Steeb C
pok.
Vacek D
76
5
36 76
6
1994
Volkov A
pok.
Adams C
62 64
1993
Rosset M
pok.
Kuhnen P
64 63
1992
Rosset M
pok.
Steeb C
62 62
1991
Cherkasov A
pok.
Hlasek J
76
2
36 76
5
1990
Cherkasov A
pok.
Mayotte T
62 61
Suma nagród
Zwycięzca
250 Punkty
181,750 $
Finał
150 Punkty
95,200 $
Półfinał
90 Punkty
51,360 $
Ćwierćfinał
45 Punkty
29,430 $
2 runda
20 Punkty
17,280 $
1 runda
0 Punkty
10,240 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Tipsarevic J
2
Troicki V
Finał
3
Dolgopolov A
2 runda
4
Davydenko N
Półfinał
5
Bogomolov JR. A
Ćwierćfinał
6
Tursunov D
Ćwierćfinał
7
Muller G
2 runda
8
Seppi A
2 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
Quentin M.
25
pts
2
israeli
25
pts
3
xx400
23
pts
4
Ace
21
pts
5
Niiko94
21
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple