Fermer
art_track
8
Wiadomości
chevron_right
12
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
11
Rankingi ATP
chevron_right
11
Rankingi WTA
chevron_right
5
Turnieje
chevron_right
5
Filmy video
chevron_right
10
Zdjęcia
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
13
Moje informacje
chevron_right
15
meczy do obstawienia
chevron_right
12
Moje typy
chevron_right
9
Rankingi
chevron_right
14
Regulamin
forum
12
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
wtorek 21 maja
środa 22 maja (rozpoczyna się o 03:00)
Rezultaty
wtorek 21 maja
poniedziałek 20 maja
niedziela 19 maja
sobota 18 maja
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Genewa
Lyon
Strasburg
Rabat
Nadchodzące turnieje
Roland Garros
Roland Garros
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Nadchodzące turnieje
Little Rock
Vicenza
La Nucia
Baotou
Kiseljak
Carnac
Brescia
Troisdorf
Montemor-O-Novo
Otocec 2
Klagenfurt
Santo Domingo 4
La Marsa
Changwon
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Najważniejsze wydarzenia z meczu Zverev vs Tabilo w półfinale na rzymskim kortach ziemnych (Masters 1000)
Alcaraz obchodzi swoje 21 urodziny. Miej oczy szeroko otwarte, oto 21 najlepszych ujęć Hiszpana!
Relacja z meczu Światek vs Sabalenka w finale na kortach ziemnych w Rzymie (WTA 1000)
Nadal vs Bergs, Fognini vs Evans, Arnaldi vs Mayot, Draper vs Coric i Auger-Aliassime/Tiafoe vs Shelton/Bublik. Oto najważniejsze wydarzenia z dnia 2 w Romie (Masters 1000)
Djokovic ogłuszony przez Tabilo! Najważniejsze wydarzenia z 3. rundy pomiędzy Serbem a Chilijczykiem na rzymskiej glinie (Masters 1000)
Ostatnie video
01:40
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Kuczer pok. Laskutova
3/6, 7/5, 6/3
702 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,325 Fani
Novak Djokovic
43,953 Fani
Roger Federer
41,191 Fani
Alexander Zverev
25,311 Fani
Carlos Alcaraz
22,322 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,338 Fani
Iga Swiatek
10,368 Fani
Serena Williams
10,192 Fani
Garbiñe Muguruza
8,426 Fani
Angelique Kerber
8,402 Fani
Cały ranking
1
7
4
40
Cobolli F
1
6
6
30
Shelton B
6
4
00
Samsonova L
4
6
00
Fernandez L
5
00
Monteiro T
4
00
Dellien M
6
6
00
Svajda Z
3
2
00
Piros Z
3
00
Fatic N
6
00
Meligeni Alves F
3
7
40
Faurel T
3
6
15
Kolar Z
5
15
Bondar A
4
30
Zakharova A
6
40
Hontama M
5
30
Zhao C
5
5
6
15
Bulgaru M
5
7
4
15
Falei A
1
6
40
Dinu C
0
2
30
Ormaechea P
śro 22
S.Ofner
na 14:30
C.Ruud
śro 22
N.Djokovic
na 18:00
Y.Hanfmann
2014
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
Monachium 2014
ATP 250 - Z 28 kwietnia do 4 maja
19:53:52
2°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Q1
Q2
D1
D2
D3
D4
D5
D6
D7
środa 30 kwietnia
Center Court
R2
Istomin D
pok.
Matosevic M
6/7
6
, 6/3, 7/5
R2
Struff J
[Q]
pok.
Stakhovsky S
6/3, 6/3
R2
Klizan M
[Q]
pok.
Youzhny M
[3]
6/7
5
, 6/2, 7/6
2
17:00
R2
Berankis R
[LL]
vs
Melzer J
Opóźniony
Kobiety
Mężczyźni
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Fognini F
Finał
2
Haas T
Półfinał
3
Youzhny M
2 runda
5
Kohlschreiber P
1 runda
6
Lopez F
1 runda
7
Seppi A
Ćwierćfinał
8
Dodig I
1 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
sofiane
35
pts
2
Hugo
33
pts
3
gabola29
31
pts
4
tom16
30
pts
5
Chirofedex
29
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple