Fermer
art_track
11
Wiadomości
chevron_right
6
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
8
Rankingi ATP
chevron_right
13
Rankingi WTA
chevron_right
9
Turnieje
chevron_right
7
Filmy video
chevron_right
6
Zdjęcia
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
13
Moje informacje
chevron_right
15
meczy do obstawienia
chevron_right
6
Moje typy
chevron_right
12
Rankingi
chevron_right
13
Regulamin
forum
7
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
środa 8 maja
Rezultaty
środa 8 maja
wtorek 7 maja
poniedziałek 6 maja
niedziela 5 maja
Turnieje
Nadchodzące turnieje
Rzym
Bordeaux
Turin
Rzym
Parme
Paris
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praga II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Nadchodzące turnieje
Tajpej
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Relacja z meczu Iga Świątek vs Sabalenka w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Ceremonia pożegnalna Nadala po jego ostatnim meczu na madryckiej glinie
Najciekawsze fragmenty meczu Auger-Aliassime vs Lehecka w półfinale na kortach ziemnych w Madrycie
Rublev vs Auger-Aliassime, dramatyczna końcówka meczu 2. rundy w Rotterdamie
Miedwiediew wycofuje się przeciwko Lehecce w ćwierćfinale w Madrycie. Najważniejsze momenty meczu.
Ostatnie video
08:06
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Kuramochi pok. Imamura
6/3, 6/4
507 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,138 Fani
Novak Djokovic
43,814 Fani
Roger Federer
41,181 Fani
Alexander Zverev
25,132 Fani
Carlos Alcaraz
22,221 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,308 Fani
Iga Swiatek
10,225 Fani
Serena Williams
10,189 Fani
Garbiñe Muguruza
8,427 Fani
Angelique Kerber
8,355 Fani
Cały ranking
2
6
30
Kachmazov A
1
1
40
Hong S
0
6
00
Inglis M
1
4
00
Ma Y
5
6
40
Kawaguchi N
5
1
00
Lee Y
0
6
3
40
Okamura K
1
3
6
15
Zheng W
6
6
00
Yuan C
5
3
00
Li Z
2
15
Chen M
2
30
Giavara H
2
15
Sun Y
4
15
Ren Y
5
6
40
Yamaguchi M
0
3
40
Miyahara C
Dzisiaj
A.Shevchenko
na 12:30
F.Marozsan
Dzisiaj
T.Monteiro
na 14:00
G.Monfils
Dzisiaj
C.Eubanks
na 15:30
T.Atmane
Dzisiaj
C.Moutet
na 17:00
R.Safiullin
2024
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Mężczyźni
Kobiety
Miami 2024
WTA 1000 - Z 19 do 31 marca
00:02:07
28°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z niedziela 17 marca
1
SCHMIEDLOV
, Anna Karolina
BONDAR
, Anna
SRAMKOVA
, Rebecca
17
MASAROVA
, Rebeka
2
KORPATSCH
, Tamara
HONTAMA
, Mai
BASSOLS RI
, Marina
22
TIMOFEEVA
, Maria
3
TOWNSEND
, Taylor
PIGOSSI
, Laura
BOUZAS MAN
, Jessica
14
BEKTAS
, Emina
4
PERA
, Bernarda
WC
ISHII
, Sayaka
PR
KRUNIC
, Aleksandra
18
SASNOVICH
, Aliaksandra
5
HIBINO
, Nao
NIEMEIER
, Jule
HUNTER
, Storm
23
CORNET
, Alizé
6
MINNEN
, Greet
PR
HSIEH
, Su-Wei
LIU
, Claire
16
RAKHIMOVA
, Kamilla
7
PODOROSKA
, Nadia
RIERA
, Julia
KESSLER
, Mccartney
13
OSORIO
, Camila
8
DODIN
, Oceane
WC
WATSON
, Heather
ZIDANSEK
, Tamara
15
TAUSON
, Clara
9
SIEGEMUND
, Laura
WC
MONTGOMERY
, Robin
SEMENISTAJ
, Darja
24
RODIONOVA
, Arina
10
DAY
, Kayla
ARANGO
, Emiliana
WC
EALA
, Alexandra
20
ERRANI
, Sara
11
WICKMAYER
, Yanina
PARKS
, Alycia
VOLYNETS
, Katie
21
ZARAZUA
, Renata
12
DART
, Harriet
WC
KOIKE
, Ena
WC
JIMENEZ KA
, Victoria
19
CARLE
, Maria
SCHMIEDLOV
63 62
SRAMKOVA
64 64
KORPATSCH
75 63
TIMOFEEVA
61 62
TOWNSEND
64 64
BEKTAS
63 61
PERA
60 64
KRUNIC
61 76
4
NIEMEIER
76
5
26 64
HUNTER
76
0
26 64
MINNEN
61 64
LIU
46 63 76
4
PODOROSKA
67
7
64 61
OSORIO
63 16 62
DODIN
64 16 63
TAUSON
64 63
SIEGEMUND
60 60
SEMENISTAJ
76
1
62
ARANGO
75 57 64
EALA
63 61
WICKMAYER
64 64
VOLYNETS
75 46 61
DART
62 63
CARLE
26 64 64
SCHMIEDLOV
63 36 63
TIMOFEEVA
62 61
TOWNSEND
62 57 63
KRUNIC
64 63
HUNTER
64 75
LIU
63 62
PODOROSKA
62 62
TAUSON
64 76
1
SIEGEMUND
60 62
ARANGO
26 75 61
VOLYNETS
36 63 63
CARLE
16 76
5
63
Suma nagród
Zakwalifikowany
30 Punkty
Q 2 runda
20 Punkty
9,440 $
Q 1 runda
2 Punkty
5,150 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Schmiedlova A
2
Korpatsch T
Q 2 runda
3
Townsend T
4
Pera B
Q 2 runda
5
Hibino N
Q 1 runda
6
Minnen G
Q 2 runda
7
Podoroska N
8
Dodin O
Q 2 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
MrG
53
pts
2
Český
53
pts
3
Aydoz
45
pts
4
Mkola
45
pts
5
Rafa2024
44
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple