Fermer
art_track
14
Wiadomości
chevron_right
14
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
8
Rankingi ATP
chevron_right
5
Rankingi WTA
chevron_right
15
Turnieje
chevron_right
7
Filmy video
chevron_right
10
Zdjęcia
gamepad
5
Prediction Game
chevron_right
15
Moje informacje
chevron_right
6
meczy do obstawienia
chevron_right
5
Moje typy
chevron_right
5
Rankingi
chevron_right
15
Regulamin
forum
7
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 26 kwietnia
sobota 27 kwietnia (rozpoczyna się o 04:00)
Rezultaty
piątek 26 kwietnia
czwartek 25 kwietnia
środa 24 kwietnia
wtorek 23 kwietnia
Turnieje
Nadchodzące turnieje
Madryt
Cagliari
Aix en Provence
Madryt
Lleida
Saint-Malo
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Savannah
Shenzhen
Rzym
Ostrawa
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Nadchodzące turnieje
Kanton
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Wspomnienia - Kiedy Federer zdobył jedyny tytuł w historii tenisa na kortach ziemnych. Oto najciekawsze momenty z finału z Berdychem w Madrycie w 2012 roku.
Najważniejsze wydarzenia z meczu Ruud vs Tsitsipas w finale na kortach ziemnych w Barcelonie
Ruud ogłusza Djokovica i odnosi największe zwycięstwo w karierze w ATP Tour! Najważniejsze wydarzenia z drugiego półfinału w Monte Carlo.
Tradycja mistrzowskiego nurkowania w basenie w Barcelonie
Ostatnie video
03:31
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Marmousez pok. Vatutin
7/6
3
, 6/7
6
, 6/1
563 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,755 Fani
Novak Djokovic
43,684 Fani
Roger Federer
41,171 Fani
Alexander Zverev
25,027 Fani
Carlos Alcaraz
22,018 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,309 Fani
Serena Williams
10,191 Fani
Iga Swiatek
10,112 Fani
Garbiñe Muguruza
8,431 Fani
Angelique Kerber
8,349 Fani
Cały ranking
2
3
00
Coric B
4
6
00
Zverev A
2
6
7
00
Navone M
5
7
5
00
Rune H
0
6
4
30
Griekspoor T
1
3
6
00
Daniel T
5
40
Day K
6
40
Lepchenko V
1
6
15
Brouwer G
1
7
30
Popko D
1
3
Chang H
2
6
Joint M
3
1
30
Prado Angelo J
1
6
40
Ficovich J
4
4
15
Guillen Meza A
4
6
00
Pereira J
sob 27
I.Swiatek
na 11:00
S.Cirstea
sob 27
J.Sinner
na 12:30
L.Sonego
sob 27
D.Medvedev
na 14:00
M.Arnaldi
sob 27
C.Gauff
na 20:00
D.Yastremska
2008
2023
2022
2021
2010
2009
2008
2007
2006
Marsylia 2008
WTA Tier4 - Z 21 do 27 lipca
21:28:57
31°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
Informacje
Oficjalna nazwa
Banka Koper Slovenia Open
Miasto
Portoroz, Słowenia
Miejsce
SRC Marina
Kategoria
WTA Tier4
Nawierzchnia
Twarda (Na wolnym powietrzu)
Data
Z 21 do 27 lipca 2008 (6 dni)
Suma nagród
145,000 $
Strona internetowa
www.sloveniaopen.si
Twoje zwycięstwa w ligach
2023
Bassols Ribera M
pok.
Sonmez Z
60 76
2
2022
Siniakova K
pok.
Rybakina E
67
4
76
5
64
2021
Paolini J
pok.
Riske-Amritraj A
76
4
62
2010
Chakvetadze A
pok.
Larsson J
61 62
2009
Safina D
pok.
Errani S
67
5
61 75
2008
Errani S
pok.
Medina Garrigues A
63 63
2007
Golovin T
pok.
Srebotnik K
26 64 64
2006
Paszek T
pok.
Camerin M
75 61
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Kirilenko M
Ćwierćfinał
2
Srebotnik K
2 runda
3
Wozniacki C
Półfinał
4
Medina Garrigues A
Finał
5
Pironkova T
1 runda
6
Erakovic M
1 runda
7
Suarez Navarro C
1 runda
8
Errani S
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple