Fermer
art_track
9
Wiadomości
chevron_right
9
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
8
Rankingi ATP
chevron_right
8
Rankingi WTA
chevron_right
12
Turnieje
chevron_right
10
Filmy video
chevron_right
10
Zdjęcia
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
7
Moje informacje
chevron_right
10
meczy do obstawienia
chevron_right
15
Moje typy
chevron_right
9
Rankingi
chevron_right
13
Regulamin
forum
12
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
sobota 29 czerwca
poniedziałek 1 lipca (rozpoczyna się o 12:00)
Rezultaty
sobota 29 czerwca
piątek 28 czerwca
czwartek 27 czerwca
środa 26 czerwca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Majorque
Eastbourne
Bad Hombourg
Eastbourne
Nadchodzące turnieje
Wimbledon
Wimbledon
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Alcaraz / Swiatek
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Mediolan
Ibague
Brussels
Bakio
Hillcrest
Klosters
Satu Mare
Bourg-en-Bresse
Doksy - Stare Splavy
Palma del Rio
Taipei 2
Klosters
Tarvisio
Perigueux
Nadchodzące turnieje
Bloomfield Hills
Karlsruhe
Brasov
Modène
Troyes
Marburg
Getxo
Laval
Ajaccio
Montpellier
Rome
Getxo
Hillcrest
Stuttgart-Vaihingen
Amstelveen
Nakhon Si Thammarat 2
Hong Kong
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Najciekawsze momenty z meczu Sinnera z Hurkaczem na trawie w Halle, w którym zdobył swój pierwszy tytuł mistrza świata.
Najciekawsze momenty z meczu Pegula - Kalinskaya, w którym Pegula uratowała 5 punktów meczowych, wygrywając finał na trawie w Berlinie.
Highlights z meczu Paul vs Musetti w finale na trawie Queen's (Londyn).
Highlights z meczu Putintseva vs Tomljanovic w finale na trawie w Birmingham.
Carlos Alcaraz pokonany przez Jacka Drapera w Queens!
Ostatnie video
06:36
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Kucmova pok. Maristany Zuleta De Reales
7/5, 2/6, 6/4
65 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,881 Fani
Novak Djokovic
44,655 Fani
Roger Federer
41,278 Fani
Alexander Zverev
26,073 Fani
Carlos Alcaraz
23,274 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,344 Fani
Iga Swiatek
10,750 Fani
Serena Williams
10,212 Fani
Angelique Kerber
8,465 Fani
Garbiñe Muguruza
8,426 Fani
Cały ranking
0
3
40
Fernandez L
2
6
40
Kasatkina D
1
6
15
Shnaider D
3
3
30
Vekic D
4
40
Gomez F
3
15
Jianu F
1
4
15
Valentova T
0
6
40
Jang S
pon 1
A.Kovacevic
na 14:30
D.Medvedev
pon 1
C.Alcaraz
na 14:30
M.Lajal
pon 1
C.Dolehide
na 17:30
C.Gauff
pon 1
J.Sinner
na 17:30
Y.Hanfmann
2024
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
Lyon 2024
ATP CH 100 - Z 10 do 16 czerwca
14:53:51
19°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z niedziela 9 czerwca
1
BARRANCO C
, Javier
KARLOVSKIY
, Evgeny
MATUSEVICH
, Anton
11
GIUSTINO
, Lorenzo
2
BOURGUE
, Mathias
WC
GHIBAUDO
, Antoine
COLLIGNON
, Raphael
9
ERHARD
, Mathys
3
TABERNER
, Carlos
WENGER
, Damien
Alt
BASILASHVI
, Nikoloz
10
ELIAS
, Gastao
4
GOMEZ
, Federico Agustin
WC
CORNUT-CHA
, Antoine
Alt
CHAPPELL
, Nick
12
MERIDA AGU
, Daniel
5
FANSELOW
, Sebastian
DELLAVEDOV
, Matthew
WC
DOUS KARPE
, Joshua
8
SANCHEZ JO
, Carlos
6
JORDA SANC
, David
Alt
HOANG
, Antoine
WC
GARCIAN
, Axel
7
POULLAIN
, Lucas
BARRANCO C
76
1
36 62
GIUSTINO
63 63
BOURGUE
36 61 64
COLLIGNON
75 64
TABERNER
62 61
BASILASHVI
63 36 61
GOMEZ
36 64 64
MERIDA AGU
60 60
FANSELOW
46 62 76
3
SANCHEZ JO
60 63
JORDA SANC
60 63
POULLAIN
26 76
4
63
BARRANCO C
63 21 ab
COLLIGNON
64 62
BASILASHVI
63 64
GOMEZ
67
6
62 64
FANSELOW
76
5
46 64
POULLAIN
76
3
75
Suma nagród
Zakwalifikowany
4 Punkty
Q 2 runda
2 Punkty
600 €
Q 1 runda
0 Punkty
300 €
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Barranco Cosano J
2
Bourgue M
Q 2 runda
3
Taberner C
Q 2 runda
4
Gomez F
5
Fanselow S
6
Jorda Sanchis D
Q 2 runda
7
Poullain L
8
Sanchez Jover C
Q 2 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
Matko
18
pts
2
Nathlegrand
17
pts
3
tom b
14
pts
4
Henri V
14
pts
5
Duqt
13
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple