Fermer
art_track
5
Wiadomości
chevron_right
5
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
15
Rankingi ATP
chevron_right
7
Rankingi WTA
chevron_right
7
Turnieje
chevron_right
11
Filmy video
chevron_right
7
Zdjęcia
gamepad
13
Prediction Game
chevron_right
13
Moje informacje
chevron_right
6
meczy do obstawienia
chevron_right
10
Moje typy
chevron_right
10
Rankingi
chevron_right
11
Regulamin
forum
11
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 10 maja (rozpoczyna się o 04:00)
Rezultaty
czwartek 9 maja
środa 8 maja
wtorek 7 maja
poniedziałek 6 maja
Turnieje
Nadchodzące turnieje
Rzym
Bordeaux
Turin
Rzym
Parme
Paris
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praga II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Nadchodzące turnieje
Tajpej
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Relacja z meczu Iga Świątek vs Sabalenka w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Najciekawsze fragmenty meczu Auger-Aliassime vs Lehecka w półfinale na kortach ziemnych w Madrycie
Rublev vs Auger-Aliassime, dramatyczna końcówka meczu 2. rundy w Rotterdamie
Highlights Rublev vs Auger-Aliassime w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Miedwiediew wycofuje się przeciwko Lehecce w ćwierćfinale w Madrycie. Najważniejsze momenty meczu.
Ostatnie video
08:06
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Berrettini pok. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,155 Fani
Novak Djokovic
43,818 Fani
Roger Federer
41,181 Fani
Alexander Zverev
25,135 Fani
Carlos Alcaraz
22,225 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,306 Fani
Iga Swiatek
10,235 Fani
Serena Williams
10,189 Fani
Garbiñe Muguruza
8,426 Fani
Angelique Kerber
8,364 Fani
Cały ranking
3
6
30
Lajovic D
3
3
00
Sonego L
1
3
6
00
McDonald M
2
6
4
30
Karatsev A
4
00
Altmaier D
4
40
Nardi L
pią 10
N.Djokovic
na 19:00
C.Moutet
2023
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
Halle 2023
ATP 500 - Z 19 do 25 czerwca
23:47:28
14°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z sobota 17 czerwca
1
KARATSEV
, Aslan
WC
MARTERER
, Maximilian
SAFIULLIN
, Roman
8
BONZI
, Benjamin
2
ZHANG
, Zhizhen
WC
WESSELS
, Louis
WC
SQUIRE
, Henri
6
VAN ASSCHE
, Luca
3
GIRON
, Marcos
Alt
KOTOV
, Pavel
ALBOT
, Radu
Alt
VAVASSORI
, Andrea
4
ALTMAIER
, Daniel
GOJO
, Borna
GASTON
, Hugo
7
EUBANKS
, Christopher
KARATSEV
46 63 75
SAFIULLIN
60 75
WESSELS
64 62
SQUIRE
62 62
GIRON
64 64
VAVASSORI
64 64
ALTMAIER
76
5
63
EUBANKS
67
4
76
5
63
SAFIULLIN
76
4
63
WESSELS
63 36 63
GIRON
76
2
16 61
EUBANKS
63 23 ab
Suma nagród
Zakwalifikowany
20 Punkty
Q 2 runda
10 Punkty
8,530 €
Q 1 runda
0 Punkty
4,785 €
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Karatsev A
Q 2 runda
2
Zhang Z
Q 1 runda
3
Giron M
4
Altmaier D
Q 2 runda
6
Van Assche L
Q 1 runda
7
Eubanks C
8
Bonzi B
Q 1 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
cyrilou
34
pts
2
WaT
32
pts
3
supasteevo
30
pts
4
Český
26
pts
5
mamion
25
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple