Fermer
art_track
15
Wiadomości
chevron_right
14
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
10
Rankingi ATP
chevron_right
6
Rankingi WTA
chevron_right
15
Turnieje
chevron_right
10
Filmy video
chevron_right
6
Zdjęcia
gamepad
14
Prediction Game
chevron_right
6
Moje informacje
chevron_right
9
meczy do obstawienia
chevron_right
6
Moje typy
chevron_right
15
Rankingi
chevron_right
9
Regulamin
forum
5
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
2
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 19 kwietnia
Rezultaty
piątek 19 kwietnia
czwartek 18 kwietnia
środa 17 kwietnia
wtorek 16 kwietnia
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Barcelona
Monachium
Bukareszt
Stuttgart
Rouen
Nadchodzące turnieje
Madryt
Cagliari
Aix en Provence
Madryt
Lleida
Saint-Malo
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Acapulco
Oeiras 3
Tallahassee
Gwangju
San Miguel de Tucuman
Santa Margherita Di Pula 4
Hammamet 7
Oeiras
Koper
Chiasso
Shenzhen 2
Calvi
Santa Margherita Di Pula 4
Hammamet 5
Nadchodzące turnieje
Savannah
Shenzhen
Rzym
Ostrawa
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Ruud ogłusza Djokovica i odnosi największe zwycięstwo w karierze w ATP Tour! Najważniejsze wydarzenia z drugiego półfinału w Monte Carlo.
Najważniejsze wydarzenia z półfinału Jannik Sinner vs Stefanos Tsitsipas | Monte Carlo 2024
Epicka bitwa pomiędzy Rune i Dimitrovem w Monte Carlo!
Najważniejsze wydarzenia w Barcelonie, dzień 2
Ostatnie video
12:41
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Tararudee pok. Wong
6/2, 6/2
289 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,560 Fani
Novak Djokovic
43,611 Fani
Roger Federer
41,163 Fani
Alexander Zverev
24,969 Fani
Carlos Alcaraz
21,925 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,309 Fani
Serena Williams
10,189 Fani
Iga Swiatek
10,061 Fani
Garbiñe Muguruza
8,425 Fani
Angelique Kerber
8,344 Fani
Cały ranking
6
2
Norrie C
6
2
Etcheverry T
4
6
00
Rybakina E
4
3
00
Paolini J
30
Zverev A
30
Garin C
3
7
30
Cerundolo F
1
5
15
Coria F
1
15
Stephens S
1
30
Yuan Y
1
4
6
15
Moutet C
3
6
4
15
Fucsovics M
5
00
Royer V
4
00
Novak D
4
4
00
Curmi F
5
6
00
Bondar A
0
6
30
Mikulskyte J
2
3
15
Paquet C
3
00
Fourlis J
4
15
Chiesa D
4
30
Chidekh C
5
30
Piraino G
Dzisiaj
I.Swiatek
na 17:00
E.Raducanu
1986
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
Gstaad 1986
ATP 250 - Z 7 do 13 lipca
13:47:51
10°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
Informacje
Oficjalna nazwa
Cr
Miasto
Gstaad, Szwajcaria
Miejsce
Roy Emerson Tennis Camp
Kategoria
ATP 250
Nawierzchnia
Mączka (Na wolnym powietrzu)
Data
Z 7 do 13 lipca 1986 (6 dni)
Suma nagród
200,000 $
Strona internetowa
www.swissopengstaad.com
Twoje zwycięstwa w ligach
2023
Cachin P
pok.
Ramos-Vinolas A
36 60 75
2022
Ruud C
pok.
Berrettini M
46 76
4
62
2021
Ruud C
pok.
Gaston H
63 62
2019
Ramos-Vinolas A
pok.
Stebe C
63 62
2018
Berrettini M
pok.
Bautista Agut R
76
9
64
2017
Fognini F
pok.
Hanfmann Y
64 75
2016
Lopez F
pok.
Haase R
64 75
2015
Thiem D
pok.
Goffin D
75 62
2014
Andujar P
pok.
Monaco J
63 75
2013
Youzhny M
pok.
Haase R
63 64
2012
Bellucci T
pok.
Tipsarevic J
67
6
64 62
2011
Granollers M
pok.
Verdasco F
64 36 63
2010
Almagro N
pok.
Gasquet R
75 61
2009
Bellucci T
pok.
Beck A
64 76
2
2008
Hanescu V
pok.
Andreev I
63 36 64
2007
Mathieu P
pok.
Seppi A
67
1
64 75
2006
Gasquet R
pok.
Lopez F
76
0
67
0
63 63
2005
Gaudio G
pok.
Wawrinka S
64 64
2004
Federer R
pok.
Andreev I
62 63 57 63
2003
Novak J
pok.
Federer R
57 63 63 16 63
2002
Corretja A
pok.
Gaudio G
63 76
3
76
3
2001
Novak J
pok.
Ferrero J
61 67
5
75
2000
Corretja A
pok.
Puerta M
61 63
1999
Costa A
pok.
Lapentti N
76
4
63 64
1998
Corretja A
pok.
Becker B
76
5
75 63
1997
Mantilla F
pok.
Viloca-Puig J
61 64 64
1996
Costa A
pok.
Mantilla F
46 76
2
61 60
1995
Kafelnikov Y
pok.
Hlasek J
63 64 36 63
1994
Bruguera S
pok.
Forget G
36 75 62 61
1993
Bruguera S
pok.
Novacek K
63 64
1992
Bruguera S
pok.
Clavet F
61 64
1991
Sanchez E
pok.
Bruguera S
61 64 64
1990
Jaite M
pok.
Bruguera S
63 67 62 62
1989
Steeb C
pok.
Gustafsson M
67 36 62 64 62
1988
Cahill D
pok.
Hlasek J
63 64 76
1987
Sanchez E
pok.
Agenor R
62 63 76
1986
Edberg S
pok.
Stadler R
75 46 61 46 62
1985
Nystrom J
pok.
Maurer A
64 16 75 63
1984
Nystrom J
pok.
Teacher B
64 62
1983
Mayer S
pok.
Smid T
60 63 62
1981
Fibak W
pok.
Noah Y
61 76
1980
Gunthardt H
pok.
Warwick K
46 64 76
1979
Pinner U
pok.
McNamara P
62 64 75
1978
Vilas G
pok.
Clerc J
63 76 64
1977
Borowiak J
pok.
Caujolle J
26 61 63
1976
Ramirez R
pok.
Panatta A
75 67 61 63
1973
Nastase I
pok.
Emerson R
64 63 63
1972
Gimeno A
pok.
Panatta A
75 98 64
1971
Newcombe J
pok.
Okker T
62 57 16 75 63
1970
Roche T
pok.
Okker T
63 75 63
1969
Emerson R
pok.
Okker T
61 1214 64 64
1968
Drysdale C
pok.
Okker T
63 63 60
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Edberg S
2
Nystrom J
1 runda
3
Pernfors M
Ćwierćfinał
4
Sanchez E
Półfinał
5
Forget G
1 runda
6
Hlasek J
Ćwierćfinał
7
Gunthardt H
1 runda
8
Smid T
Ćwierćfinał
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple