Fermer
art_track
11
Wiadomości
chevron_right
5
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
8
Rankingi ATP
chevron_right
5
Rankingi WTA
chevron_right
5
Turnieje
chevron_right
11
Filmy video
chevron_right
12
Zdjęcia
gamepad
5
Prediction Game
chevron_right
15
Moje informacje
chevron_right
15
meczy do obstawienia
chevron_right
15
Moje typy
chevron_right
13
Rankingi
chevron_right
13
Regulamin
forum
12
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 10 maja (rozpoczyna się o 04:00)
Rezultaty
czwartek 9 maja
środa 8 maja
wtorek 7 maja
poniedziałek 6 maja
Turnieje
Nadchodzące turnieje
Rzym
Bordeaux
Turin
Rzym
Parme
Paris
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praga II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Nadchodzące turnieje
Tajpej
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Relacja z meczu Iga Świątek vs Sabalenka w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Najciekawsze fragmenty meczu Auger-Aliassime vs Lehecka w półfinale na kortach ziemnych w Madrycie
Rublev vs Auger-Aliassime, dramatyczna końcówka meczu 2. rundy w Rotterdamie
Highlights Rublev vs Auger-Aliassime w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Najciekawsze fragmenty meczu Sabalenka vs Rybakina w półfinale na kortach ziemnych w Madrycie
Ostatnie video
12:56
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Berrettini pok. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,155 Fani
Novak Djokovic
43,818 Fani
Roger Federer
41,181 Fani
Alexander Zverev
25,135 Fani
Carlos Alcaraz
22,225 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,306 Fani
Iga Swiatek
10,235 Fani
Serena Williams
10,189 Fani
Garbiñe Muguruza
8,426 Fani
Angelique Kerber
8,364 Fani
Cały ranking
Następny
Na żywo
Dzisiaj
A.Zverev
na 14:30
A.Vukic
Dzisiaj
M.Kecmanovic
na 15:30
C.Ruud
Dzisiaj
K.Volynets
na 18:00
A.Sabalenka
Dzisiaj
N.Djokovic
na 19:00
C.Moutet
2019
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2010
2009
2008
2007
2006
Stambuł 2019
WTA International - Z 22 do 28 kwietnia
04:03:07
18°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Informacje
Oficjalna nazwa
TEB BNP Paribas Istanbul Cup
Miasto
Istanbul, Turcja
Miejsce
TTF Istanbul Tennis Center
Kategoria
WTA International
Nawierzchnia
Mączka (Na wolnym powietrzu)
Data
Z 22 do 28 kwietnia 2019 (7 dni)
Kwalifikacje
sobota 20 kwietnia
Suma nagród
250,000 $
Strona internetowa
www.istanbulcup.com
Twoje zwycięstwa w ligach
2022
Potapova A
pok.
Kudermetova V
63 61
2021
Cirstea S
pok.
Mertens E
61 76
3
2020
Tig P
pok.
Bouchard E
26 61 76
4
2019
Martic P
pok.
Vondrousova M
16 64 61
2018
Parmentier P
pok.
Hercog P
64 36 63
2017
Svitolina E
pok.
Mertens E
62 64
2016
Buyukakcay C
pok.
Kovinic D
36 62 63
2015
Tsurenko L
pok.
Radwanska U
75 61
2014
Wozniacki C
pok.
Vinci R
61 61
2010
Pavlyuchenkova A
pok.
Vesnina E
57 75 64
2009
Dushevina V
pok.
Hradecka L
60 61
2008
Radwanska A
pok.
Dementieva E
63 62
2007
Dementieva E
pok.
Rezai A
76
0
30 ab
2006
Peer S
pok.
Myskina A
16 63 76
0
Suma nagród
Zwycięzca
280 Punkty
43,000 $
Finał
180 Punkty
21,400 $
Półfinał
110 Punkty
11,500 $
Ćwierćfinał
60 Punkty
6,175 $
2 runda
30 Punkty
3,400 $
1 runda
1 Punkty
2,100 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Suarez Navarro C
1 runda
2
Buzarnescu M
2 runda
4
Yastremska D
1 runda
5
Tomljanovic A
1 runda
6
Martic P
7
Siniakova K
1 runda
8
Sakkari M
1 runda
9
Hruncakova V
1 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
Kraken
34
pts
2
julia
29
pts
3
konnors
26
pts
4
Alycia
25
pts
5
retourdepoutre
24
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple