Fermer
art_track
11
Wiadomości
chevron_right
8
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
14
Rankingi ATP
chevron_right
12
Rankingi WTA
chevron_right
15
Turnieje
chevron_right
7
Filmy video
chevron_right
6
Zdjęcia
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
10
Moje informacje
chevron_right
7
meczy do obstawienia
chevron_right
8
Moje typy
chevron_right
14
Rankingi
chevron_right
11
Regulamin
forum
13
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
2
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
środa 15 maja
czwartek 16 maja
Rezultaty
czwartek 16 maja
środa 15 maja
wtorek 14 maja
poniedziałek 13 maja
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Rzym
Bordeaux
Turin
Rzym
Parme
Paris
Nadchodzące turnieje
Genewa
Lyon
Strasburg
Rabat
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Tajpej
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Nadchodzące turnieje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Nadal vs Bergs, Fognini vs Evans, Arnaldi vs Mayot, Draper vs Coric i Auger-Aliassime/Tiafoe vs Shelton/Bublik. Oto najważniejsze wydarzenia z dnia 2 w Romie (Masters 1000)
Novak Djokovic rozpoczyna kampanię w Rzymie przeciwko Moutetowi | Rzym 2024 Najważniejsze wydarzenia
Alcaraz obchodzi swoje 21 urodziny. Miej oczy szeroko otwarte, oto 21 najlepszych ujęć Hiszpana!
Djokovic ogłuszony przez Tabilo! Najważniejsze wydarzenia z 3. rundy pomiędzy Serbem a Chilijczykiem na rzymskiej glinie (Masters 1000)
Relacja z meczu Iga Świątek vs Sabalenka w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Ostatnie video
03:51
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Kuramochi pok. Inglis
4/6, 6/3, 7/6
2
826 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,308 Fani
Novak Djokovic
43,915 Fani
Roger Federer
41,189 Fani
Alexander Zverev
25,195 Fani
Carlos Alcaraz
22,277 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,337 Fani
Iga Swiatek
10,297 Fani
Serena Williams
10,190 Fani
Garbiñe Muguruza
8,426 Fani
Angelique Kerber
8,399 Fani
Cały ranking
6
00
Fils A
2
00
Van de Zandschulp B
0
6
15
Evans D
1
3
00
Mayot H
40
Nakashima B
30
Nishioka Y
5
00
Bautista Agut R
5
00
Daniel T
3
7
15
Huesler M
2
6
30
Moutet C
2
6
40
Fognini F
3
2
00
Zeppieri G
3
6
00
Bouzas Maneiro J
5
3
30
Sierra S
5
6
00
Romero Gormaz L
2
3
00
Danilovic O
6
15
Vacherot V
1
15
Skatov T
2
4
00
Maloney P
3
6
30
Habib H
1
3
15
Echeverria J
3
6
30
Möller M
6
6
Andrade A
1
4
Grant W
4
6
0
30
Buse I
2
2
6
15
Damas M
2
6
4
00
Pedrico Kravtsov A
1
4
6
00
Martin Tiffon P
Dzisiaj
S.Tsitsipas
na 19:00
N.Jarry
Dzisiaj
D.Collins
na 20:30
A.Sabalenka
2024
2024
2023
2022
2021
2020
2019
Pau 2024
ATP CH 125 - Z 19 do 25 lutego
18:26:48
7°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z niedziela 18 lutego
1
LAJAL
, Mark
TROTTER
, James
GAUTIER
, Alexis
9
STROMBACHS
, Robert
2
POULLAIN
, Lucas
HALIAK
, Mikalai
NIJBOER
, Ryan
10
NAW
, Hazem
3
SQUIRE
, Henri
KIRCHHEIME
, Strong
Alt
DE SCHEPPE
, Kenny
8
GEERTS
, Michael
4
BERANKIS
, Ricardas
PELIWO
, Filip
WC
DUSSIN
, Louis
11
GERASIMOV
, Egor
5
KACHMAZOV
, Alibek
BERTRAND
, Robin
WC
RIVET
, Maxence
12
CELIKBILEK
, Altug
6
LAMASINE
, Tristan
WC
BAX
, Florent
WC
BOUQUIER
, Arthur
7
COPIL
, Marius
TROTTER
64 64
STROMBACHS
63 63
POULLAIN
61 63
NAW
64 26 76
3
KIRCHHEIME
36 76
5
62
DE SCHEPPE
36 62 63
BERANKIS
64 61
GERASIMOV
46 63 63
BERTRAND
36 41 ab
CELIKBILEK
64 61
LAMASINE
64 61
BOUQUIER
64 76
3
TROTTER
64 75
NAW
62 64
KIRCHHEIME
67
2
63 76
4
GERASIMOV
75 64
CELIKBILEK
46 60 63
LAMASINE
62 64
Suma nagród
Zakwalifikowany
5 Punkty
Q 2 runda
3 Punkty
730 €
Q 1 runda
0 Punkty
370 €
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Lajal M
Q 1 runda
2
Poullain L
Q 2 runda
3
Squire H
Q 1 runda
4
Berankis R
Q 2 runda
5
Kachmazov A
Q 1 runda
6
Lamasine T
7
Copil M
Q 1 runda
8
Geerts M
Q 1 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
Tommy
25
pts
2
cocosuaudeau
24
pts
3
Jsmooth
17
pts
4
goran29
16
pts
5
Vito A
16
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple