Fermer
art_track
5
Wiadomości
chevron_right
12
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
6
Rankingi ATP
chevron_right
5
Rankingi WTA
chevron_right
13
Turnieje
chevron_right
15
Filmy video
chevron_right
8
Zdjęcia
gamepad
10
Prediction Game
chevron_right
15
Moje informacje
chevron_right
14
meczy do obstawienia
chevron_right
15
Moje typy
chevron_right
15
Rankingi
chevron_right
6
Regulamin
forum
11
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
poniedziałek 13 maja
Rezultaty
poniedziałek 13 maja
niedziela 12 maja
sobota 11 maja
piątek 10 maja
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Rzym
Bordeaux
Turin
Rzym
Parme
Paris
Nadchodzące turnieje
Genewa
Lyon
Strasburg
Rabat
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Tajpej
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Nadchodzące turnieje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Nadal vs Bergs, Fognini vs Evans, Arnaldi vs Mayot, Draper vs Coric i Auger-Aliassime/Tiafoe vs Shelton/Bublik. Oto najważniejsze wydarzenia z dnia 2 w Romie (Masters 1000)
Highlights Rublev vs Auger-Aliassime w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Relacja z meczu Iga Świątek vs Sabalenka w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Alcaraz obchodzi swoje 21 urodziny. Miej oczy szeroko otwarte, oto 21 najlepszych ujęć Hiszpana!
Rublev vs Auger-Aliassime, dramatyczna końcówka meczu 2. rundy w Rotterdamie
Ostatnie video
04:21
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Uesugi pok. Ochi
2/6, 6/3, 6/3
625 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,296 Fani
Novak Djokovic
43,880 Fani
Roger Federer
41,188 Fani
Alexander Zverev
25,165 Fani
Carlos Alcaraz
22,258 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,311 Fani
Iga Swiatek
10,266 Fani
Serena Williams
10,190 Fani
Garbiñe Muguruza
8,426 Fani
Angelique Kerber
8,394 Fani
Cały ranking
3
30
Herbert P
3
00
Luz O
6
00
Zeppieri G
2
00
Sweeny D
1
6
30
Galarneau A
0
2
15
Buldorini P
4
30
Huesler M
2
00
Virtanen O
2
00
Geerts M
4
15
Jacquet K
1
15
Jacquemot E
3
15
Bulgaru M
Dzisiaj
I.Swiatek
na 15:00
A.Kerber
Dzisiaj
H.Medjedovic
na 19:00
D.Medvedev
2021
2023
2022
2021
2010
2009
2008
2007
2006
Marsylia 2021
WTA 250 - Z 13 do 19 września
11:05:02
31°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Informacje
Oficjalna nazwa
Zavarovalnica Sava Portoroz
Miasto
Portoroz, Słowenia
Miejsce
SRC Marina
Kategoria
WTA 250
Nawierzchnia
Twarda (Na wolnym powietrzu)
Data
Z 13 do 19 września 2021 (7 dni)
Kwalifikacje
sobota 11 września
Suma nagród
220,000 $
Strona internetowa
www.sloveniaopen.si
Twoje zwycięstwa w ligach
2023
Bassols Ribera M
pok.
Sonmez Z
60 76
2
2022
Siniakova K
pok.
Rybakina E
67
4
76
5
64
2021
Paolini J
pok.
Riske-Amritraj A
76
4
62
2010
Chakvetadze A
pok.
Larsson J
61 62
2009
Safina D
pok.
Errani S
67
5
61 75
2008
Errani S
pok.
Medina Garrigues A
63 63
2007
Golovin T
pok.
Srebotnik K
26 64 64
2006
Paszek T
pok.
Camerin M
75 61
Suma nagród
Finał
200 Punkty
0 $
Półfinał
130 Punkty
0 $
Ćwierćfinał
70 Punkty
0 $
2 runda
30 Punkty
0 $
1 runda
1 Punkty
0 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Martic P
1 runda
2
Putintseva Y
Półfinał
3
Riske-Amritraj A
Finał
4
Cirstea S
Ćwierćfinał
5
Zidansek T
Ćwierćfinał
6
Yastremska D
1 runda
7
Peterson R
1 runda
8
Vekic D
1 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
victorino
24
pts
2
Xavidylle
23
pts
3
Chauff
20
pts
4
clfclf
20
pts
5
Linky
20
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple