Fermer
art_track
5
Wiadomości
chevron_right
5
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
7
Rankingi ATP
chevron_right
15
Rankingi WTA
chevron_right
8
Turnieje
chevron_right
5
Filmy video
chevron_right
5
Zdjęcia
gamepad
14
Prediction Game
chevron_right
8
Moje informacje
chevron_right
7
meczy do obstawienia
chevron_right
15
Moje typy
chevron_right
5
Rankingi
chevron_right
7
Regulamin
forum
8
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
czwartek 16 maja
piątek 17 maja (rozpoczyna się o 03:00)
Rezultaty
czwartek 16 maja
środa 15 maja
wtorek 14 maja
poniedziałek 13 maja
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Rzym
Bordeaux
Turin
Rzym
Parme
Paris
Nadchodzące turnieje
Genewa
Lyon
Strasburg
Rabat
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Tajpej
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Nadchodzące turnieje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Nadal vs Bergs, Fognini vs Evans, Arnaldi vs Mayot, Draper vs Coric i Auger-Aliassime/Tiafoe vs Shelton/Bublik. Oto najważniejsze wydarzenia z dnia 2 w Romie (Masters 1000)
Novak Djokovic rozpoczyna kampanię w Rzymie przeciwko Moutetowi | Rzym 2024 Najważniejsze wydarzenia
Alcaraz obchodzi swoje 21 urodziny. Miej oczy szeroko otwarte, oto 21 najlepszych ujęć Hiszpana!
Djokovic ogłuszony przez Tabilo! Najważniejsze wydarzenia z 3. rundy pomiędzy Serbem a Chilijczykiem na rzymskiej glinie (Masters 1000)
Relacja z meczu Iga Świątek vs Sabalenka w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Ostatnie video
03:51
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Kuramochi pok. Inglis
4/6, 6/3, 7/6
2
826 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,308 Fani
Novak Djokovic
43,915 Fani
Roger Federer
41,189 Fani
Alexander Zverev
25,195 Fani
Carlos Alcaraz
22,277 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,337 Fani
Iga Swiatek
10,297 Fani
Serena Williams
10,190 Fani
Garbiñe Muguruza
8,426 Fani
Angelique Kerber
8,399 Fani
Cały ranking
15
Tsitsipas S
30
Jarry N
4
6
00
Niemeier J
4
3
00
Sonmez Z
4
6
00
Fils A
6
2
00
Van de Zandschulp B
5
6
00
Evans D
5
3
15
Mayot H
1
6
00
Nakashima B
1
4
00
Nishioka Y
3
30
Nardi L
4
30
Wolf J
3
7
00
Bautista Agut R
2
6
00
Daniel T
6
3
7
Huesler M
2
6
6
Moutet C
5
15
Passaro F
2
15
Galan D
3
00
Gadecki O
4
00
Cornet A
1
0
Kulikova A
6
6
Kawamura M
2
00
Tomic B
2
15
Corwin F
3
40
Ponwith N
2
30
McHugh A
4
40
Kuzuhara B
2
30
Neff A
Dzisiaj
D.Collins
na 20:30
A.Sabalenka
pią 17
A.Tabilo
na 15:30
A.Zverev
2024
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Mężczyźni
Kobiety
Madryt 2024
WTA 1000 - Z 23 kwietnia do 5 maja
19:13:01
17°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z poniedziałek 22 kwietnia
1
OSORIO
, Camila
DANILOVIC
, Olga
PARRIZAS D
, Nuria
24
NIEMEIER
, Jule
Alt
PONCHET
, Jessika
MANDLIK
, Elizabeth
WC
MARISTANY
, Guiomar
15
GRACHEVA
, Varvara
3
MINNEN
, Greet
SEMENISTAJ
, Darja
ARANGO
, Emiliana
18
RAKHIMOVA
, Kamilla
4
CRISTIAN
, Jaqueline
KESSLER
, Mccartney
Alt
ZAKHAROVA
, Anastasia
16
SAVILLE
, Daria
5
DODIN
, Oceane
WC
ROMERO GOR
, Leyre
RIERA
, Julia
20
ERRANI
, Sara
6
MASAROVA
, Rebeka
VICKERY
, Sachia
LIU
, Claire
13
BOUZAS MAN
, Jessica
7
PERA
, Bernarda
PIGOSSI
, Laura
PARKS
, Alycia
19
ZARAZUA
, Renata
8
CARLE
, Maria
PRESTON
, Taylah
SHARMA
, Astra
21
VOLYNETS
, Katie
9
SIEGEMUND
, Laura
WC
GRANT
, Tyra Caterina
WC
MARTINEZ C
, Carlota
23
BONDAR
, Anna
10
TAUSON
, Clara
SRAMKOVA
, Rebecca
WC
GEERLINGS
, Ariana
22
BAPTISTE
, Hailey
11
DART
, Harriet
SASNOVICH
, Aliaksandra
FERRO
, Fiona
17
TIMOFEEVA
, Maria
12
WICKMAYER
, Yanina
BEJLEK
, Sara
WC
BURILLO ES
, Irene
14
BAI
, Zhuoxuan
DANILOVIC
63 75
NIEMEIER
76
9
75
MANDLIK
64 62
GRACHEVA
62 63
MINNEN
36 62 64
ARANGO
64 61
CRISTIAN
76
4
64
SAVILLE
61 57 62
ROMERO GOR
63 61
ERRANI
26 60 62
VICKERY
64 46 61
BOUZAS MAN
62 26 64
PERA
64 62
ZARAZUA
61 61
CARLE
62 75
SHARMA
46 61 64
SIEGEMUND
46 62 62
MARTINEZ C
63 62
SRAMKOVA
76
6
ab
BAPTISTE
26 61 62
DART
06 63 76
1
TIMOFEEVA
75 36 62
BEJLEK
61 64
BAI
62 67
5
63
DANILOVIC
64 64
GRACHEVA
61 61
ARANGO
26 76
8
61
CRISTIAN
64 26 62
ERRANI
75 46 61
BOUZAS MAN
76
5
62
PERA
63 62
CARLE
63 75
SIEGEMUND
61 62
BAPTISTE
62 60
DART
46 63 75
BEJLEK
64 16 63
Suma nagród
Zakwalifikowany
30 Punkty
Q 2 runda
20 Punkty
4,025 €
Q 1 runda
2 Punkty
2,600 €
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Osorio C
Q 1 runda
3
Minnen G
Q 2 runda
4
Cristian J
5
Dodin O
Q 1 runda
6
Masarova R
Q 1 runda
7
Pera B
8
Carle M
9
Siegemund L
Top 5
+ Wszystkie
1
Coocoun
62
pts
2
Moebius
57
pts
3
Jeanbaltringue
53
pts
4
clfclf
51
pts
5
kak40
49
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple