Fermer
art_track
13
Wiadomości
chevron_right
7
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
14
Rankingi ATP
chevron_right
11
Rankingi WTA
chevron_right
6
Turnieje
chevron_right
14
Filmy video
chevron_right
5
Zdjęcia
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
10
Moje informacje
chevron_right
14
meczy do obstawienia
chevron_right
11
Moje typy
chevron_right
12
Rankingi
chevron_right
11
Regulamin
forum
5
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
wtorek 18 czerwca
Rezultaty
wtorek 18 czerwca
poniedziałek 17 czerwca
niedziela 16 czerwca
sobota 15 czerwca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Halle
Londyn
Sassuolo
Ilkley
Berlin
Birmingham
Gaiba
Nadchodzące turnieje
Majorque
Eastbourne
Bad Hombourg
Eastbourne
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Alcaraz / Swiatek
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Poznań
Santa Cruz de la Sierra 2
Blois
Mungia
Luzhou
Tulsa
Duffel
Cattolica
Montauban
Changwon
Ilkley
Olomouc
Ystad
Wichita
Luzhou
Taipei
Tauste
Nadchodzące turnieje
Mediolan
Ibague
Brussels
Bakio
Hillcrest
Klosters
Satu Mare
Bourg-en-Bresse
Doksy - Stare Splavy
Palma del Rio
Taipei 2
Klosters
Tarvisio
Perigueux
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Zobacz, jak Zverev mówi o finale przeciwko Alcarazowi po zwycięstwie w półfinale Roland-Garros 2024.
Obejrzyj pomeczową konferencję prasową Sinnera po jego półfinałowej porażce z Alcarazem na Roland-Garros 2024.
Obejrzyj pomeczowy wywiad z Alcarazem po jego zwycięstwie w ćwierćfinale Roland-Garros 2024.
Obejrzyj pomeczowy wywiad z Zverevem po jego zwycięstwie w ćwierćfinale Roland-Garros 2024.
Oglądaj Berrettini vs Duckworth, Musetti vs Bublik i Tiafoe vs Draper. Oto najważniejsze wydarzenia z dnia 5 w Stuttgarcie (ćwierćfinały)
Ostatnie video
03:29
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Winter pok. Ochi
6/3, 7/6
4
400 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,854 Fani
Novak Djokovic
44,612 Fani
Roger Federer
41,252 Fani
Alexander Zverev
25,997 Fani
Carlos Alcaraz
23,173 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,344 Fani
Iga Swiatek
10,714 Fani
Serena Williams
10,212 Fani
Angelique Kerber
8,453 Fani
Garbiñe Muguruza
8,427 Fani
Cały ranking
Następny
Na żywo
Dzisiaj
M.Giron
na 12:00
A.Rublev
Dzisiaj
J.Sinner
na 13:30
T.Griekspoor
Dzisiaj
C.Alcaraz
na 16:00
F.Cerundolo
Dzisiaj
O.Otte
na 16:00
A.Zverev
2022
2024
2023
2022
2021
2019
Little Rock 2022
ATP CH 100 - Z 30 maja do 5 czerwca
00:08:57
27°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z niedziela 29 maja
1
MENENDEZ-M
, Adrian
REIS DA SI
, Joao Lucas
LANGMO
, Christian
9
CHUNG
, Yun-seong
2
ANDREEV
, Adrian
WC
CASSONE
, Murphy
WC
MCNALLY
, John
7
ZHU
, Evan
3
ALVAREZ
, Nicolas
BURRUCHAGA
, Roman Andres
CHAPPELL
, Nick
8
NANDA
, Govind
4
ARAGONE
, JC
WC
KIRCHHEIME
, Strong
SASIKUMAR
, Mukund
12
PERVOLARAK
, Michail
5
KLIER JUNI
, Gilbert
DESCOTTE
, Matias Franco
WC
SMITH
, Roy
11
SWEENY
, Dane
6
SMITH
, Keegan
LEITE
, Wilson
ZHUKAYEV
, Beibit
10
SVAJDA
, Zachary
MENENDEZ-M
46 61 63
CHUNG
30 ab
CASSONE
64 36 63
ZHU
61 76
5
BURRUCHAGA
63 62
CHAPPELL
61 46 62
KIRCHHEIME
36 63 63
SASIKUMAR
64 76
7
KLIER JUNI
60 63
SWEENY
61 76
3
SMITH
76
1
46 64
SVAJDA
62 26 63
MENENDEZ-M
16 60 64
CASSONE
36 61 62
BURRUCHAGA
46 63 63
KIRCHHEIME
62 63
KLIER JUNI
64 63
SVAJDA
67
4
64 64
Suma nagród
Zakwalifikowany
4 Punkty
Q 2 runda
2 Punkty
260 $
Q 1 runda
0 Punkty
130 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Menendez-Maceiras A
2
Andreev A
Q 1 runda
3
Alvarez N
Q 1 runda
4
Aragone J
Q 1 runda
5
Klier Junior G
6
Smith K
Q 2 runda
7
Zhu E
Q 2 runda
8
Nanda G
Q 1 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
cocosuaudeau
22
pts
2
pib
15
pts
3
Florian R.
13
pts
4
leil44
12
pts
5
martin proctor
11
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple