Fermer
art_track
6
Wiadomości
chevron_right
13
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
10
Rankingi ATP
chevron_right
5
Rankingi WTA
chevron_right
11
Turnieje
chevron_right
5
Filmy video
chevron_right
12
Zdjęcia
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
8
Moje informacje
chevron_right
15
meczy do obstawienia
chevron_right
15
Moje typy
chevron_right
11
Rankingi
chevron_right
10
Regulamin
forum
6
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 14 czerwca
Rezultaty
piątek 14 czerwca
czwartek 13 czerwca
środa 12 czerwca
wtorek 11 czerwca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Stuttgart
s-Hertogenbosch
Pérouse
Nottingham 2
Nottingham
's-Hertogenbosch
Valence
Nadchodzące turnieje
Halle
Londyn
Sassuolo
Ilkley
Berlin
Birmingham
Gaiba
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Alcaraz / Swiatek
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Lyon
Bratysława
Lima 1
Wichita
Villeneuve-Loubet
Elvas
Martos
Rabat
Risskov Aarhus
Biarritz
Guimaraes
Taizhou
Gdansk
Nadchodzące turnieje
Poznań
Santa Cruz de la Sierra 2
Blois
Mungia
Luzhou
Tulsa
Duffel
Cattolica
Montauban
Changwon
Ilkley
Olomouc
Ystad
Wichita
Luzhou
Taipei
Tauste
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Zobacz, jak Zverev mówi o finale przeciwko Alcarazowi po zwycięstwie w półfinale Roland-Garros 2024.
Obejrzyj pomeczową konferencję prasową Sinnera po jego półfinałowej porażce z Alcarazem na Roland-Garros 2024.
Obejrzyj pomeczową konferencję prasową Alcaraza po jego półfinałowym zwycięstwie nad Sinnerem na Roland-Garros 2024.
Obejrzyj pomeczowy wywiad z Zverevem po jego zwycięstwie w ćwierćfinale Roland-Garros 2024.
Obejrzyj pomeczowy wywiad z Alcarazem po jego zwycięstwie w ćwierćfinale Roland-Garros 2024.
Ostatnie video
12:48
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Rocha pok. Gombos
6/3, 6/1
760 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,836 Fani
Novak Djokovic
44,584 Fani
Roger Federer
41,239 Fani
Alexander Zverev
25,968 Fani
Carlos Alcaraz
23,129 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,343 Fani
Iga Swiatek
10,696 Fani
Serena Williams
10,211 Fani
Angelique Kerber
8,449 Fani
Garbiñe Muguruza
8,427 Fani
Cały ranking
6
4
7
Tiafoe F
7
6
5
Draper J
3
00
De Minaur A
3
00
Raonic M
1
40
Osaka N
1
15
Andreescu B
2
6
40
Hesse A
0
3
15
Jacquemot E
2
2
40
Jianu F
5
6
A
Muller A
6
00
Collignon R
5
00
Van Assche L
0
40
Landaluce M
1
30
Kovalik J
3
1
00
Popko D
4
6
15
Majchrzak K
O.Jabeur
Wstrzymany
L.Fruhvirtov
Dzisiaj
U.Humbert
na 16:00
G.Brouwer
Dzisiaj
L.Musetti
na 16:30
A.Bublik
Dzisiaj
R.Montgomery
na 16:30
E.Alexandrov
2023
2023
2022
2021
2019
2018
Cassis 2023
ATP CH 75 - Z 4 do 10 września
15:16:11
23°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z niedziela 3 września
1
GOJOWCZYK
, Peter
WC
CABOS
, Vivien
Alt
WHITEHOUSE
, Mark
9
COX
, Daniel
2
BROOM
, Charles
HäRTEIS
, Johannes
WC
FAURE
, Valentin
8
SORIANO BA
, Adria
3
MCHUGH
, Aidan
DONSKI
, Alexander
WC
TAILLEU
, Pierre Antoine
10
BENCHETRIT
, Elliot
4
FRIBERG
, Karl
WC
CARDINAUD
, Hugo
BEAUGE
, Maxence
12
RAMANATHAN
, Ramkumar
5
LANGMO
, Christian
Alt
AGUILAR
, Juan Carlos
GLINKA
, Daniil
11
VATUTIN
, Alexey
6
HOLMGREN
, August
ROSSI
, Leonardo
SORRENTINO
, Luigi
7
MøLLER
, Elmer
GOJOWCZYK
61 62
COX
76
7
26 64
BROOM
63 76
2
SORIANO BA
64 63
MCHUGH
62 63
BENCHETRIT
60 62
FRIBERG
63 61
RAMANATHAN
64 76
6
LANGMO
62 64
VATUTIN
57 63 64
HOLMGREN
76
5
63
MøLLER
67
3
75 64
COX
63 62
BROOM
62 64
BENCHETRIT
62 64
RAMANATHAN
63 60
LANGMO
16 61 64
HOLMGREN
63 62
Suma nagród
Zakwalifikowany
4 Punkty
Q 2 runda
2 Punkty
360 €
Q 1 runda
0 Punkty
185 €
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Gojowczyk P
Q 2 runda
2
Broom C
3
McHugh A
Q 2 runda
4
Friberg K
Q 2 runda
5
Langmo C
6
Holmgren A
7
Møller E
Q 2 runda
8
Soriano Barrera A
Q 2 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
leil44
24
pts
2
Jef1990
24
pts
3
Khlass
23
pts
4
TBrd
16
pts
5
cocosuaudeau
16
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple