Fermer
art_track
5
Wiadomości
chevron_right
13
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
12
Rankingi ATP
chevron_right
9
Rankingi WTA
chevron_right
14
Turnieje
chevron_right
13
Filmy video
chevron_right
8
Zdjęcia
gamepad
5
Prediction Game
chevron_right
13
Moje informacje
chevron_right
7
meczy do obstawienia
chevron_right
5
Moje typy
chevron_right
8
Rankingi
chevron_right
14
Regulamin
forum
13
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 29 marca
Rezultaty
piątek 29 marca
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Najważniejsze wydarzenia z Miami 2024
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
04:45
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Nicod pok. Basic
7/6
4
, 6/4
1044 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,018 Fani
Novak Djokovic
43,171 Fani
Roger Federer
41,154 Fani
Alexander Zverev
24,652 Fani
Carlos Alcaraz
21,608 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,295 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,968 Fani
Garbiñe Muguruza
8,424 Fani
Angelique Kerber
8,309 Fani
Cały ranking
5
1
15
Coria F
3
6
00
Moutet C
2
00
Gea A
2
15
Herbert P
15
Hassan B
40
Garin C
5
15
Varillas J
3
00
Oliveira G
6
40
Bayerlova M
1
A
Makarova E
0
00
Hesse A
1
00
Lodikova D
3
6
4
00
Houkes M
5
2
6
15
Royer V
6
4
00
Serdarusic N
2
6
00
Serafini M
5
6
6
30
Giustino L
2
3
7
40
Gulin S
M.Gigante
wkrótce się rozpocznie...
L.Nardi
Dzisiaj
D.Medvedev
na 20:00
J.Sinner
sob 30
G.Dimitrov
na 00:00
A.Zverev
2019
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Mężczyźni
Kobiety
Waszyngton 2019
ATP 500 - Z 29 lipca do 4 sierpnia
11:19:38
28°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z sobota 27 lipca
1
SCHNUR
, Brayden
BYE
SAKHAROV
, Gleb
7
MMOH
, Michael
2
GOJOWCZYK
, Peter
BYE
WC
ALEXANDER
, Nicholas
12
YOUNG
, Donald
3
IVASHKA
, Ilya
BYE
Alt
GALARNEAU
, Alexis
9
TORPEGAARD
, Mikael
4
GOMBOS
, Norbert
BYE
SMYCZEK
, Tim
11
RAMANATHAN
, Ramkumar
5
TROICKI
, Viktor
WC
FENTY
, Andrew
KWIATKOWSK
, Thai Son
8
RUBIN
, Noah
6
MAHUT
, Nicolas
WC
MACIAG
, Robert
Alt
CERRETANI
, Jamie
10
POLMANS
, Marc
SCHNUR
SAKHAROV
64 76
3
GOJOWCZYK
YOUNG
62 60
IVASHKA
TORPEGAARD
64 26 64
GOMBOS
SMYCZEK
64 62
TROICKI
46 61 75
KWIATKOWSK
75 46 61
MAHUT
61 63
POLMANS
60 63
SCHNUR
46 62 64
YOUNG
26 63 64
TORPEGAARD
46 64 63
SMYCZEK
76
5
57 63
KWIATKOWSK
63 67
5
64
POLMANS
67
3
62 64
Suma nagród
Zakwalifikowany
10 Punkty
7,300 $
Q 2 runda
4 Punkty
835 $
Q 1 runda
0 Punkty
435 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Schnur B
2
Gojowczyk P
Q 2 runda
3
Ivashka I
Q 2 runda
4
Gombos N
Q 2 runda
5
Troicki V
Q 2 runda
6
Mahut N
Q 2 runda
7
Mmoh M
Q 1 runda
8
Rubin N
Q 1 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
Chronicle
30
pts
2
mamion
30
pts
3
ericsau
29
pts
4
Kraken
29
pts
5
Jean Donge
27
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple