Fermer
art_track
14
Wiadomości
chevron_right
13
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
12
Rankingi ATP
chevron_right
10
Rankingi WTA
chevron_right
9
Turnieje
chevron_right
15
Filmy video
chevron_right
6
Zdjęcia
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
14
Moje informacje
chevron_right
10
meczy do obstawienia
chevron_right
12
Moje typy
chevron_right
9
Rankingi
chevron_right
8
Regulamin
forum
11
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 29 marca
Rezultaty
piątek 29 marca
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Najciekawsze fragmenty wspaniałego zwycięstwa Garcii nad Gauffem w 4. rundzie w Miami
Ostatnie video
04:04
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Tararudee pok. Aiava
6/3, 4/6, 6/2
331 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,017 Fani
Novak Djokovic
43,164 Fani
Roger Federer
41,155 Fani
Alexander Zverev
24,629 Fani
Carlos Alcaraz
21,582 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,295 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,968 Fani
Garbiñe Muguruza
8,424 Fani
Angelique Kerber
8,309 Fani
Cały ranking
6
6
4
00
Harrison C
5
4
6
00
Kaji H
Dzisiaj
F.Coria
na 10:00
F.Krajinovic
Dzisiaj
D.Medvedev
na 20:00
J.Sinner
sob 30
G.Dimitrov
na 00:00
A.Zverev
2022
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Mężczyźni
Kobiety
Sydney 2022
WTA 500 - Z 10 do 15 stycznia
18:29:34
22°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z sobota 8 stycznia
1
HADDAD MAI
, Beatriz
YANG
, Zhaoxuan
DABROWSKI
, Gabriela
12
DA SILVA F
, Gabriella
2
SCHMIEDLOV
, Anna Karolina
WC
GILHEANY
, Roisin
SMITH
, Alicia
11
HEISEN
, Vivian
3
RUSE
, Elena-Gabriela
WC
OSBORNE
, Alexandra
WC
HAET
, Michaela
7
FERRO
, Fiona
4
DODIN
, Oceane
WC
BOZICEVIC
, Isabella
WC
PARNABY
, Alana
8
FRECH
, Magdalena
5
LIU
, Claire
WC
BAI
, Alison
WC
MAYS
, Lisa
10
SHIBAHARA
, Ena
6
UDVARDY
, Panna
OLMOS
, Giuliana
KICHENOK
, Lyudmyla
9
PARRY
, Diane
HADDAD MAI
64 64
DABROWSKI
63 60
SCHMIEDLOV
62 61
HEISEN
61 16 30 ab
RUSE
63 60
FERRO
61 61
DODIN
61 61
FRECH
62 62
LIU
61 61
SHIBAHARA
61 62
OLMOS
62 36 64
PARRY
63 61
HADDAD MAI
63 36 63
SCHMIEDLOV
60 61
RUSE
76
5
63
FRECH
62 75
SHIBAHARA
63 64
OLMOS
64 36 63
Suma nagród
Zakwalifikowany
18 Punkty
Q 2 runda
13 Punkty
3,500 $
Q 1 runda
1 Punkty
1,828 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Haddad Maia B
2
Schmiedlova A
3
Ruse E
4
Dodin O
Q 2 runda
5
Liu C
Q 2 runda
6
Udvardy P
Q 1 runda
7
Ferro F
Q 2 runda
8
Frech M
Top 5
+ Wszystkie
1
tib_os
33
pts
2
Curufin
32
pts
3
bounty75
29
pts
4
OCEANE
29
pts
5
Manolea Maistrul
28
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple