Fermer
art_track
8
Wiadomości
chevron_right
12
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
12
Rankingi ATP
chevron_right
8
Rankingi WTA
chevron_right
8
Turnieje
chevron_right
8
Filmy video
chevron_right
10
Zdjęcia
gamepad
13
Prediction Game
chevron_right
9
Moje informacje
chevron_right
14
meczy do obstawienia
chevron_right
12
Moje typy
chevron_right
14
Rankingi
chevron_right
9
Regulamin
forum
13
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
środa 8 maja
Rezultaty
środa 8 maja
wtorek 7 maja
poniedziałek 6 maja
niedziela 5 maja
Turnieje
Nadchodzące turnieje
Rzym
Bordeaux
Turin
Rzym
Parme
Paris
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praga II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Nadchodzące turnieje
Tajpej
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Relacja z meczu Iga Świątek vs Sabalenka w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Ceremonia pożegnalna Nadala po jego ostatnim meczu na madryckiej glinie
Najciekawsze fragmenty meczu Auger-Aliassime vs Lehecka w półfinale na kortach ziemnych w Madrycie
Rublev vs Auger-Aliassime, dramatyczna końcówka meczu 2. rundy w Rotterdamie
Miedwiediew wycofuje się przeciwko Lehecce w ćwierćfinale w Madrycie. Najważniejsze momenty meczu.
Ostatnie video
08:06
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Kuramochi pok. Imamura
6/3, 6/4
507 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,138 Fani
Novak Djokovic
43,814 Fani
Roger Federer
41,181 Fani
Alexander Zverev
25,132 Fani
Carlos Alcaraz
22,221 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,308 Fani
Iga Swiatek
10,225 Fani
Serena Williams
10,189 Fani
Garbiñe Muguruza
8,427 Fani
Angelique Kerber
8,355 Fani
Cały ranking
2
6
40
Kachmazov A
5
1
A
Hong S
3
6
40
Inglis M
2
4
00
Ma Y
3
6
3
15
Okamura K
3
3
6
30
Zheng W
5
00
Chen M
5
00
Giavara H
1
2
00
Sun Y
3
6
15
Ren Y
1
15
Zhao X
0
00
Morvayova V
2
15
Bhosale R
0
15
Diyas Z
Dzisiaj
A.Shevchenko
na 12:30
F.Marozsan
2020
2024
2023
2022
2021
2020
Split 2020
ATP CH 50 - Z 28 września do 4 października
06:25:20
18°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Informacje
Oficjalna nazwa
Split Open
Miasto
Split, Chorwacja
Miejsce
Teniski Klub Split 1950
Kategoria
ATP CH 50
Nawierzchnia
Mączka (Na wolnym powietrzu)
Data
Z 28 września do 4 października 2020 (7 dni)
Kwalifikacje
sobota 26 września
Suma nagród
44,820 €
Strona internetowa
Twoje zwycięstwa w ligach
2024
Kovalik J
pok.
Piros Z
64 57 75
2023
Piros Z
pok.
Gombos N
76
2
76
9
2022
O'Connell C
pok.
Piros Z
63 20 ab
2021
Rola B
pok.
Kavcic B
26 63 62
2020
Cerundolo F
pok.
Sousa P
46 63 76
4
Suma nagród
Zwycięzca
80 Punkty
6,190 €
Finał
48 Punkty
3,650 €
Półfinał
29 Punkty
2,160 €
Ćwierćfinał
15 Punkty
1,260 €
2 runda
7 Punkty
730 €
1 runda
0 Punkty
450 €
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Sousa P
Finał
2
Kovalik J
Ćwierćfinał
3
Klahn B
2 runda
4
Taberner C
2 runda
5
Petrovic D
1 runda
6
Klizan M
2 runda
7
Van de Zandschulp B
2 runda
8
Ito T
1 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
Yagami
23
pts
2
RollandCullet
17
pts
3
yugu
15
pts
4
leil44
14
pts
5
Chauff
14
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple