Fermer
art_track
6
Wiadomości
chevron_right
13
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
15
Rankingi ATP
chevron_right
14
Rankingi WTA
chevron_right
13
Turnieje
chevron_right
8
Filmy video
chevron_right
5
Zdjęcia
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
7
Moje informacje
chevron_right
8
meczy do obstawienia
chevron_right
7
Moje typy
chevron_right
9
Rankingi
chevron_right
7
Regulamin
forum
14
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
2
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 19 kwietnia
Rezultaty
piątek 19 kwietnia
czwartek 18 kwietnia
środa 17 kwietnia
wtorek 16 kwietnia
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Barcelona
Monachium
Bukareszt
Stuttgart
Rouen
Nadchodzące turnieje
Madryt
Cagliari
Aix en Provence
Madryt
Lleida
Saint-Malo
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Acapulco
Oeiras 3
Tallahassee
Gwangju
San Miguel de Tucuman
Santa Margherita Di Pula 4
Hammamet 7
Oeiras
Koper
Chiasso
Shenzhen 2
Calvi
Santa Margherita Di Pula 4
Hammamet 5
Nadchodzące turnieje
Savannah
Shenzhen
Rzym
Ostrawa
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Ruud ogłusza Djokovica i odnosi największe zwycięstwo w karierze w ATP Tour! Najważniejsze wydarzenia z drugiego półfinału w Monte Carlo.
Najważniejsze wydarzenia z półfinału Jannik Sinner vs Stefanos Tsitsipas | Monte Carlo 2024
Epicka bitwa pomiędzy Rune i Dimitrovem w Monte Carlo!
Najważniejsze wydarzenia w Barcelonie, dzień 2
Ostatnie video
12:41
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Tararudee pok. Wong
6/2, 6/2
289 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,560 Fani
Novak Djokovic
43,611 Fani
Roger Federer
41,163 Fani
Alexander Zverev
24,969 Fani
Carlos Alcaraz
21,925 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,309 Fani
Serena Williams
10,189 Fani
Iga Swiatek
10,061 Fani
Garbiñe Muguruza
8,425 Fani
Angelique Kerber
8,344 Fani
Cały ranking
5
15
Norrie C
4
00
Etcheverry T
3
6
15
Rybakina E
1
3
15
Paolini J
7
00
Cerundolo F
5
00
Coria F
0
4
6
40
Moutet C
1
6
4
40
Fucsovics M
2
00
Royer V
1
00
Novak D
3
3
40
Lepchenko V
5
6
40
Mladenovic K
2
4
30
Curmi F
4
6
15
Bondar A
5
40
Mikulskyte J
3
00
Paquet C
2
00
Fourlis J
1
00
Chiesa D
5
6
40
Abduraimova N
3
4
30
Klimovicova L
3
30
Chidekh C
3
15
Piraino G
Dzisiaj
I.Swiatek
na 17:00
E.Raducanu
czw 24
wto 22
środa 23 listopada
Montevideo 2022
, Cancha Central
check
R1
Shnaider D
pok.
Errani S
[4]
76
3
75
check
R1
Riera J
[WC]
pok.
Cavalle-Reimers Y
[LL]
63 64
check
R1
Baptiste H
pok.
Pigossi L
[7]
36 76
1
61
check
R1
Jeanjean L
[10]
pok.
Sierra S
[WC]
60 60
Cancha 1
check
R1
Bara I
pok.
Gorgodze E
16 64 60
check
R1
Vedder E
[Q]
pok.
Zacarias M
26 63 64
check
R1
Tan H
pok.
Capurro Taborda M
[WC]
46 62 62
Cancha 2
check
R1
Arango E
[Q]
pok.
Babos T
[Q]
64 61
check
R1
You X
[Q]
pok.
Jani R
[5]
61 64
Hiszpania - Chorwacja, Coupe Davis
, Pista Central
check
Coric B
pok.
Bautista Agut R
64 76
4
check
Cilic M
pok.
Carreno Busta P
57 63 76
5
20:00
Mektic/Pavic
vs
Carreno Busta/Granollers
notifications
notifications_none
voir +
Temuco 2022
, Cancha Central
check
R2
Hardt N
pok.
Ayeni A
[Q]
63 36 75
check
R2
Mejia N
pok.
Lock B
64 63
check
R2
Otegui J
[WC]
pok.
Decamps G
76
7
64
check
R2
Andreozzi G
[Q]
pok.
Tirante T
76
4
67
7
64
Valence 2022
, Pista 1
check
R1
Erjavec V
[Q]
pok.
Hoste Ferrer C
[Q]
63 63
check
R2
Milojevic N
pok.
Sanchez Izquierdo N
[WC]
57 63 64
check
R2
Pellegrino A
pok.
Borges N
[3]
36 62 61
check
R1
Rus A
[6]
pok.
Nguyen Tan L
[Q]
60 60
Pista 3
check
R1
Bassols Ribera M
pok.
Shymanovich I
[Q]
46 60 62
check
R1
Bouzas Maneiro J
pok.
Prisacariu A
[LL]
61 62
check
R1
Korpatsch T
[1]
pok.
Buyukakcay C
[LL]
64 75
Pista 4
check
R1
Bolsova A
pok.
Brancaccio N
[Q]
76
3
64
check
R2
Van Assche L
pok.
Carballes Baena R
[2]
62 11 ab
check
R1
Romero Gormaz L
pok.
Moratelli A
[Q]
62 61
check
R2
Llamas Ruiz P
[Q]
pok.
Zekic M
64 75
Pista 9
check
R1
Curmi F
[Q]
pok.
Rosatello C
62 62
check
R1
Nahimana S
[Q]
pok.
Papamichail D
64 63
check
R1
Parks A
[7]
pok.
Scholl C
[LL]
61 61
Yokkaichi 2022
, Centre Court
02:00
R2
Sugita Y
[PR]
vs
Sinclair C
[Q]
Opóźniony
03:00
R2
Zhukayev B
vs
Watanuki Y
[3]
Opóźniony
Sub-Centre
02:00
R2
Mochizuki S
vs
Ferreira Silva F
Opóźniony
Court 5
02:00
R2
Chung Y
vs
Sasikumar M
Opóźniony
Andria 2022
, Campo Tato Paride
check
R2
Sachko V
pok.
Sels J
[7]
21 ab
check
R1
Karlovskiy E
[LL]
pok.
Vukic A
63 67
6
64
check
R1
Riedi L
pok.
Gaston H
[2]
76
2
76
4
check
R1
Machac T
[3]
pok.
Cobolli F
76
3
62
check
R2
Fucsovics M
[1]
pok.
Peniston R
76
3
67
5
63
Campo Arpex
check
R2
Rodionov J
[5]
pok.
Kachmazov A
[Q]
64 67
4
64
check
R1
Geerts M
pok.
Parker S
[Q]
16 63 76
4
Lajeado 2022
, Court 5
check
R1
Zormann Da Silva M
pok.
Mirgone F
[Q]
61 62
check
R1
Boscardin Dias P
[2]
pok.
Tosetto R
[Q]
61 64
check
R1
Heide G
[4]
pok.
Tedesco G
[Q]
60 62
Court 4
check
R1
Bogo E
[Q]
pok.
De Almeida G
[WC]
64 61
check
R1
Yamacita F
pok.
Augusto dos Santos R
[Q]
61 64
Court 3
check
R1
Saraiva Dos Santos P
[Q]
pok.
Wenger D
[3]
76
5
64
check
R1
Couto Loureiro J
pok.
De Lima M
62 64
Court 7
check
R1
Clezar G
[PR]
pok.
Huertas Del Pino Cordova A
[6]
76
6
63
check
R1
Roveri Sidney G
pok.
Borg L
[8]
46 62 63
check
R1
Fonseca J
[WC]
pok.
Escurra Isnardi H
[Q]
75 76
6
Petange 2022
, Kyotec
check
R1
Kempen M
[4]
pok.
Bartashevich Y
[Q]
46 61 63
check
R1
Snigur D
[2]
pok.
Di Girolami T
[LL]
64 75
check
R1
Nuudi M
pok.
Schoofs B
[Q]
60 36 62
check
R1
Costoulas S
pok.
Albie A
67
2
76
6
62
check
R1
Wickmayer Y
[WC]
pok.
Papadakis L
[6]
63 61
Loterie Nationale
check
R1
Noha Akugue N
[5]
pok.
Ntondele Zinga T
[Q]
63 62
check
R1
Fett J
[3]
pok.
Weckerle M
[WC]
63 64
check
R1
Wirges A
[LL]
pok.
Badde L
[WC]
76
7
61
check
R1
Barthel M
[7]
pok.
Radovanovic N
62 60
check
R1
Fung S
pok.
Ekshibarova V
[Q]
62 63
check
R1
Noskova L
[1]
pok.
Robbe A
76
5
63
Hotel Threeland
check
R1
Kubka M
pok.
Chekanskaya A
[Q]
46 64 62
check
R1
Naef C
pok.
Visscher S
[Q]
63 62
Ortisei 2022
, Center Court
check
R2
Liang E
pok.
Kozarov K
[Q]
61 61
check
R2
Konjuh A
[1]
pok.
Bondarenko M
46 75 63
check
R2
Kawa K
[3]
pok.
Sakellaridi S
62 64
check
R2
Hruncakova V
[2]
pok.
Lahey A
[SE]
64 64
Court 1
check
R2
Ovcharenko E
[Q]
pok.
Ozgen P
[6]
16 64 63
check
R2
Marcinkevica D
[7]
pok.
Zucchini A
[WC]
62 62
check
R2
Kazionova E
pok.
Laskevich E
[Q]
62 46 76
3
check
R2
Guerrero Alvarez E
pok.
Hatouka Y
[5]
75 62
Traralgon 2 2022
, Show Court 1
check
R1
Aiava D
[8]
pok.
Jebawy J
10 ab
check
R1
Jasika O
[1]
pok.
Ellis B
46 61 64
check
R1
Bolt A
pok.
Romios M
62 64
Show Court 2
check
R1
Whitehouse M
[8]
pok.
Pham D
[WC]
63 63
Court 8
check
R1
Hon P
[1]
pok.
Failla J
61 64
check
R1
Seelig K
[3]
pok.
Fukuda S
75 62
check
R1
Pearson K
pok.
Winter E
76
8
61
Court 9
check
R1
Nugroho P
pok.
Parnaby A
60 64
check
R1
Rai A
[7]
pok.
Van Rensburg S
[WC]
60 60
↓
R1
Zhang J
[WC]
vs
Beale J
Opóźniony
Court 13
03:00
R1
Thompson B
[Q]
vs
Hule P
Opóźniony
check
R1
Bozovic A
[6]
pok.
Repac M
[WC]
61 62
check
R1
Mihulka B
[WC]
pok.
Zakarlyuk M
63 ab
Court 16
check
R1
Raina A
[5]
pok.
Arakawa H
63 60
check
R1
Kelly D
[5]
pok.
Cavrak K
64 62
check
R1
Yamalapalli S
pok.
Brankovic Z
[WC]
46 63 60
Court 18
check
R1
Bains N
[7]
pok.
Mays L
75 60
check
R1
Saville L
pok.
Puttergill C
75 67
5
64
↓
R1
Nayar S
[WC]
vs
Fourlis J
[2]
Opóźniony
Heraklion 2 2022
, Court Tsitsipas
check
R1
Ovcharenko O
[4]
pok.
Antonopoulos C
[WC]
63 61
09:00
R1
Hermans M
[Q]
vs
Mu T
[6]
Wstrzymany
Hard Court 20
check
R1
Droguet T
[Q]
pok.
Biljesko D
75 63
09:00
R1
Oberleitner N
vs
Bar Menahem S
[Q]
Wstrzymany
Hard Court 21
check
R1
Veldheer M
[8]
pok.
Musitelli F
[Q]
16 63 62
09:00
R1
Trinker J
vs
Elamin A
[Q]
Wstrzymany
Hard Court 4
check
R1
Dellavedova M
[7]
pok.
Jurajda A
[Q]
63 57 63
09:00
R1
Piatti R
[Q]
vs
Janis J
[WC]
Wstrzymany
Hard Court 3
check
R1
Sandkaulen T
pok.
D'Agostino S
[Q]
64 61
Court Sakkari
check
R1
Christofi E
[WC]
pok.
Leykina P
[Q]
75 64
09:00
R1
Rocchetti S
[WC]
vs
Lukas T
[2]
Wstrzymany
Clay Court 10
check
R1
Terziyska J
pok.
Soboleva A
[Q]
62 61
Clay Court 11
check
R1
Bulgaru M
[6]
pok.
Karatancheva L
[Q]
62 75
Monastir 10 2022
, Court Central
check
R1
Abibsi M
[Q]
pok.
Rocha H
75 76
5
check
R1
Mansouri S
[1]
pok.
Camilli G
[Q]
62 62
check
R1
Dougaz A
[3]
pok.
Samardzic M
[Q]
62 60
Court 1
check
R1
Bouquier A
pok.
Suresh D
[Q]
60 63
check
R1
Bu Y
[4]
pok.
Tramontin A
[Q]
63 61
check
R1
Rocha F
pok.
Gloeckler M
[Q]
75 63
Court 2
check
R1
Bailly G
pok.
Potenza L
[6]
63 16 76
5
check
R1
Claverie L
pok.
Arcon A
[Q]
62 63
check
R1
Andic A
[WC]
pok.
Erel Y
[5]
63 62
Court 3
check
R1
Obradovic D
pok.
Hamza Reguig S
[Q]
62 64
Kobiety
Mężczyźni
Wszystkie turnieje
Montevideo
Challenger Temuco
Challenger Valence
Challenger Yokkaichi
Challenger Andria
Challenger Lajeado
Challenger Petange
Challenger Ortisei
Challenger Heraklion 2
Challenger Traralgon 2
Challenger Monastir 10
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple