Fermer
art_track
8
Wiadomości
chevron_right
13
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
9
Rankingi ATP
chevron_right
5
Rankingi WTA
chevron_right
8
Turnieje
chevron_right
15
Filmy video
chevron_right
5
Zdjęcia
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
6
Moje informacje
chevron_right
9
meczy do obstawienia
chevron_right
8
Moje typy
chevron_right
14
Rankingi
chevron_right
10
Regulamin
forum
13
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 29 marca
Rezultaty
piątek 29 marca
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Najważniejsze wydarzenia z Miami 2024
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
04:45
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Nicod pok. Basic
7/6
4
, 6/4
1044 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,018 Fani
Novak Djokovic
43,171 Fani
Roger Federer
41,154 Fani
Alexander Zverev
24,652 Fani
Carlos Alcaraz
21,608 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,295 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,968 Fani
Garbiñe Muguruza
8,424 Fani
Angelique Kerber
8,309 Fani
Cały ranking
2
4
40
Hercog P
5
6
15
Begu I
6
4
00
Gigante M
4
6
00
Vincent Ruggeri S
3
6
00
De Jong J
3
7
00
Martinez P
4
7
00
Zeballos N
3
6
00
Mcphee K
1
1
A
Gavrila O
1
6
40
Popa M
4
00
Houkes M
6
00
Royer V
6
00
Giustino L
7
00
Gulin S
Dzisiaj
D.Medvedev
na 20:00
J.Sinner
czw 23
wto 21
środa 22 marca
Miami 2023
, Stadium Court
check
R1
Andreescu B
pok.
Raducanu E
63 36 62
check
R1
Wolf J
pok.
Bublik A
75 63
check
R1
Lajovic D
pok.
Murray A
64 75
check
R1
Rogers S
pok.
Stephens S
64 36 62
check
R1
Nava E
[WC]
pok.
Isner J
76
5
76
4
Grandstand
check
R1
Nakashima B
pok.
Otte O
76
3
63
check
R1
Brengle M
pok.
Anisimova A
76
5
52 ab
check
R1
Kenin S
[PR]
pok.
Hunter S
[Q]
60 76
5
check
R1
Fernandez L
pok.
Tsurenko L
[Q]
64 63
check
R1
Humbert U
pok.
Monfils G
[PR]
33 ab
Butch Buchholz
check
R1
Andreeva E
[WC]
pok.
Krueger A
[WC]
75 62
check
R1
Cirstea S
pok.
Contreras F
[WC]
76
6
62
check
R1
Townsend T
[PR]
pok.
Bondar A
64 60
check
R1
Wu Y
pok.
Edmund K
[PR]
75 75
check
R1
Struff J
[Q]
pok.
Fognini F
64 57 64
Court 1
check
R1
Muchova K
[Q]
pok.
Teichmann J
60 62
check
R1
Fucsovics M
pok.
Cachin P
64 76
2
check
R1
Popyrin A
pok.
Ymer M
76
5
44 ab
check
R1
Ruusuvuori E
pok.
Borges N
[Q]
61 64
check
R1
Blinkova A
pok.
Niemeier J
64 61
Court 7
check
R1
Noskova L
pok.
Bronzetti L
63 64
check
R1
Gracheva V
[Q]
pok.
Zanevska M
61 75
check
R1
Vondrousova M
[PR]
pok.
Maria T
64 61
Court 5
check
R1
Huesler M
pok.
Ramos-Vinolas A
67
4
76
2
63
check
R1
Pella G
[PR]
pok.
Varillas J
16 63 62
check
R1
Ivashka I
pok.
Altmaier D
[Q]
62 61
Court 2
check
R1
Daniel T
[WC]
pok.
Rinderknech A
41 ab
check
R1
Bagnis F
pok.
Meligeni Alves F
[Q]
63 16 64
check
R1
Djere L
pok.
Vukic A
[Q]
62 76
3
Court 3
check
R1
Sasnovich A
pok.
Galfi D
63 76
5
check
R1
Montgomery R
[WC]
pok.
Bogdan A
36 63 63
check
R1
Wang X
pok.
Friedsam A
[Q]
36 64 62
Biel 2023
, Center Court
check
R1
Rehberg M
[LL]
pok.
Masur D
63 67
5
63
check
R1
Brunold M
[WC]
pok.
Kolar Z
[6]
61 64
check
R1
Diallo G
[8]
pok.
Dietrich D
[WC]
46 61 64
check
R2
Broady L
[4]
pok.
Neuchrist M
64 75
check
R2
Gombos N
[3]
pok.
Kukushkin M
76
2
46 62
Court 1
check
R1
Kivattsev K
[Q]
pok.
Lazarov A
64 67
5
63
check
R2
Hassan B
pok.
Kwiatkowski T
[PR]
64 76
5
Les Franqueses Del Valles 2023
, Central
check
R2
Purcell M
[1]
pok.
Geerts M
75 61
check
R2
Jorda Sanchis D
[WC]
pok.
Ionel N
[8]
46 63 63
Court 1
check
R2
Yunchaokete B
pok.
Mansouri S
62 62
check
R2
Elias G
pok.
Andreev A
[5]
64 63
Zadar 2023
, Center Court
check
R2
Cobolli F
[5]
pok.
Dzumhur D
36 62 75
check
R2
Prizmic D
[WC]
pok.
Kovalik J
[2]
63 64
check
R2
Cazaux A
pok.
Ajdukovic D
[WC]
63 64
Court 2
check
R1
Madaras D
pok.
Zekic M
26 63 62
check
R2
Zeppieri G
[Q]
pok.
Tseng C
[1]
46 61 64
Saint Brieuc 2023
, Court Steredenn
check
R1
Gueymard Wayenburg S
[WC]
pok.
Forejtek J
62 63
check
R1
Zuk K
pok.
Bourgue M
[Q]
67
6
63 76
5
check
R1
Hemery C
[Alt]
pok.
Ghibaudo A
[WC]
62 46 62
check
R2
Herbert P
[WC]
pok.
Kachmazov A
76
5
76
6
check
R1
Furness E
[3]
pok.
Briand J
[Q]
75 64
check
R2
Lajal M
[Q]
pok.
Onclin G
[5]
76
5
75
Canberra 3 2023
, Court 8
check
R1
Gadecki O
[1]
pok.
Mcphee K
[Q]
76
3
76
2
check
R1
Inglis M
pok.
Hon P
[3]
67
2
76
5
76
5
check
R1
Fourlis J
[2]
pok.
Aiava D
63 63
Court 9
check
R1
Sakatsume H
[7]
pok.
Kovapitukted P
61 62
check
R1
Kawamura M
[Q]
pok.
Kinoshita H
[Q]
76
10
75
Court 10
check
R1
Camus C
pok.
Cavrak K
62 63
check
R1
Mochizuki Y
[5]
pok.
Van Rensburg S
[Q]
64 62
check
R1
Polmans M
[2]
pok.
Puttergill C
61 61
Court 11
check
R1
Kelly D
[4]
pok.
Hiramatsu S
[Q]
63 76
3
check
R1
Ito T
[7]
pok.
Cook E
[Q]
64 76
6
check
R1
Sweeny D
[1]
pok.
Tajima N
[Q]
61 63
Court 12
check
R1
Bustiman Gonzalez H
[Q]
pok.
Han S
[Q]
57 76
64
check
R1
Dellavedova M
[6]
pok.
Romios M
63 64
Court 13
check
R1
Yang Y
[LL]
pok.
Larke Z
[WC]
63 63
check
R1
Parnaby A
pok.
Bolton E
[WC]
Forfait
check
R1
Wang Y
[Q]
pok.
Muramatsu C
62 61
Court 17
check
R1
Bataljin L
[Q]
pok.
Hulme M
[Q]
76
3
75
Maribor 2023
, Court 3
check
R1
Kempen M
pok.
Timofeeva M
64 63
check
R1
Prozorova T
[Q]
pok.
Potocnik N
64 46 64
check
R1
Sun L
pok.
Boulter K
[5]
64 64
check
R1
Bara I
[7]
pok.
Ozgen P
[Q]
62 75
check
R1
Ruzic A
[SE]
pok.
Morvayova V
[LL]
62 62
Court 5
check
R1
Tikhonova A
[6]
pok.
Gjorcheska L
61 75
check
R1
Siskova A
[Q]
pok.
Falkner Z
[WC]
76
4
61
check
R1
Hontama M
[8]
pok.
Szabanin N
46 62 63
Lucknow 2023
, Court 1
check
R1
Sureshkumar M
pok.
Kaliyanda Poonacha N
76
9
46 62
check
R1
Sasikumar M
[5]
pok.
Pel S
[Q]
64 62
check
R1
Donskoy E
[3]
pok.
Singh D
62 26 75
Court 2
check
R1
Vishwakarma S
[WC]
pok.
Khosla R
[WC]
76
2
63
check
R1
Singh K
[WC]
pok.
Sekiguchi S
[8]
63 64
check
R1
Ellis B
pok.
Chaurasia Y
[Q]
63 63
check
R1
Takahashi Y
pok.
Shanmugam A
[Q]
60 57 76
4
Court 3
check
R1
Weber A
[6]
pok.
Kamath M
[Q]
75 62
check
R1
Crawford O
[2]
pok.
Loffhagen G
26 63 63
check
R1
Kovapitukted P
pok.
Jaisinghani R
[Q]
62 63
Court 4
check
R1
Orlov V
[4]
pok.
Qamar F
[Q]
62 75
check
R1
Agarwal R
[Q]
pok.
Dev S
64 63
check
R1
Butulija B
pok.
Shin W
[Q]
26 64 64
Court 6
check
R1
Rawat S
pok.
Eqbal I
[WC]
46 62 64
Toulouse-Balma 2023
, Court Gachassin
check
R1
Coulibaly E
[6]
pok.
Handel T
75 67
6
64
check
R1
Broville M
[WC]
pok.
Atlangeriev B
64 62
check
R1
Cayre P
[Q]
pok.
Garcian A
[WC]
61 67
7
63
check
R1
Paris T
[WC]
pok.
Reveniau S
[Q]
63 67
5
75
check
R1
Bouquier A
pok.
Gray A
[1]
63 64
Court 6
check
R1
Sigsgaard C
pok.
Cunat M
[Q]
63 76
0
check
R1
Brady P
[Q]
pok.
De Rossi M
[Q]
60 61
check
R1
Massard L
[WC]
pok.
Sebesta J
[Q]
61 63
check
R1
Oliveira G
[5]
pok.
Little D
63 75
Court 5
check
R1
Vylegzhanin N
pok.
Beaupain S
[7]
62 62
check
R1
Sultanov K
[2]
pok.
Bertuccioli F
[Q]
76
7
60
check
R1
Lamasine T
[8]
pok.
Lane L
[Q]
46 64 63
Mosquera 2023
, Cancha Central
check
R1
Hoyos A
[WC]
pok.
Descotte M
[8]
76
5
64
check
R1
Lene E
[Q]
pok.
Herazo M
26 76
6
62
check
R1
Arango E
pok.
Vismane D
61 63
↓
R1
Rodriguez Rodriguez J
[WC]
vs
Lock B
[5]
Wstrzymany
check
R1
Choinski J
[1]
pok.
Osorio J
[Q]
64 75
Cancha 1
check
R1
Loof T
[Q]
pok.
Bertran P
61 75
check
R1
Hu V
[Q]
pok.
Torres Murcia M
[WC]
64 67
9
61
check
R1
Kypson P
pok.
Cid Subervi R
61 64
Cancha 2
check
R1
Lamens S
[5]
pok.
Krywoj M
[Q]
76
3
63
check
R1
Buitrago N
[WC]
pok.
Franco T
[Q]
64 62
check
R1
Zuger J
[1]
pok.
Monroy Y
[WC]
62 62
check
R1
Lama G
[4]
pok.
Zukas M
63 62
21:00
R1
Saraiva Dos Santos P
[Q]
vs
Pena E
[WC]
Wstrzymany
Cancha 3
check
R1
Alves C
[7]
pok.
Naya G
[Q]
62 63
check
R1
Colmegna M
pok.
Hsu C
[Q]
75 62
check
R1
Lilov V
pok.
Monzon I
76
2
46 76
7
Cancha 4
check
R1
Metreveli A
pok.
Farjat T
64 06 62
check
R1
Aboian V
[7]
pok.
Gomez J
[Q]
26 63 64
check
R1
Dellien M
[3]
pok.
Augusto dos Santos R
[Q]
62 63
check
R1
Rouvroy M
pok.
Bonardi B
[Q]
62 63
Cancha 6
check
R1
Strakhova V
pok.
Monnet C
[2]
26 60 63
check
R1
Alves M
pok.
Voisin E
63 67
3
63
check
R1
Sierra S
[Q]
pok.
Janicijevic S
[4]
62 60
check
R1
Ribeiro E
[4]
pok.
Nordquist A
[Q]
63 64
Cancha 12
check
R1
Guillen Meza A
[Q]
pok.
Panta J
63 63
check
R1
Kraus S
[6]
pok.
Bayerlova M
63 62
check
R1
Berberovic N
pok.
Ambrosio S
[Q]
26 61 64
Calabasas 2023
, Court Stadium
21:00
R1
Michelsen A
[1]
vs
Markes C
Opóźniony
↓
R1
Van Wyk K
vs
Brymer G
Opóźniony
↓
R1
Quan R
[WC]
vs
Baker B
Opóźniony
↓
R1
Farren C
[Q]
vs
Sandkaulen T
[Q]
Opóźniony
Court 2
21:00
R1
Cassone M
[WC]
vs
Thompson W
[WC]
Opóźniony
↓
R1
Angele J
vs
Langmo C
[8]
Opóźniony
↓
R1
Winter E
[Q]
vs
Bolt A
[4]
Opóźniony
↓
R1
Kim A
[LL]
vs
Rivera H
[WC]
Opóźniony
Court 3
21:00
R1
Bangoura S
vs
Nakagawa N
[6]
Opóźniony
↓
R1
Kang K
[SE]
vs
Saville L
Opóźniony
↓
R1
Brumm J
[Q]
vs
Mayo A
Opóźniony
↓
R1
Kodat T
vs
Rajski M
[Q]
Opóźniony
Court 7
21:00
R1
Clark E
vs
Pervolarakis M
Opóźniony
↓
R1
Kumar O
[3]
vs
Reynolds F
[Q]
Opóźniony
↓
R1
Rogers A
[Q]
vs
Walton A
[2]
Opóźniony
↓
R1
Ponwith N
[7]
vs
Williams C
[Q]
Opóźniony
Palmanova 2 2023
, Court 4
check
R1
Piraino G
pok.
Pohjola P
[Q]
61 63
check
R1
Barreto Sanchez D
[Q]
pok.
Wehnelt K
75 63
check
R1
Rame A
[LL]
pok.
Sakellaridi S
[Q]
61 63
Court 5
check
R1
Marti Pujolras A
[8]
pok.
Cuenin S
63 63
check
R1
Prisacariu A
[Q]
pok.
Cortez Llorca L
[WC]
63 62
check
R1
Buse I
[JE]
pok.
Lopez Morillo I
63 62
Court 6
check
R1
Gaubas V
[Q]
pok.
Jecan A
[Q]
60 60
check
R1
Gavrila O
[Q]
pok.
Ku Y
[Q]
26 76
5
64
check
R1
Shymanovich I
pok.
Von Deichmann K
[Q]
63 75
Court 7
check
R1
Weis A
[7]
pok.
Caldes J
[Q]
63 26 62
check
R1
Callejon Hernando S
[Q]
pok.
Regas Luis N
[Q]
67
5
63 76
5
check
R1
Casanova H
[1]
pok.
Bonsach Ganley K
[WC]
64 64
Court 8
check
R1
Oliver Moratalla V
[Q]
pok.
Gonzalez Fernandez M
[LL]
57 76
3
75
check
R1
Travaglia S
[6]
pok.
Winter Lopez B
62 60
check
R1
Llamas Ruiz P
[4]
pok.
De Bakker T
[PR]
63 75
Court 9
check
R1
Jorge F
pok.
Ferro F
[Q]
63 62
check
R1
Maristany Zuleta De Reales G
[SE]
pok.
Makarova E
[8]
61 61
check
R1
Romero Gormaz L
[1]
pok.
Rocchetti S
[Q]
63 63
Court 10
check
R1
Martinez Cirez C
pok.
Nahimana S
76
4
60
check
R1
Curmi F
[Q]
pok.
Hobgarski K
[6]
26 75 62
check
R1
Buyukakcay C
pok.
Tan H
[3]
64 76
1
Jakarta 2023
, Court 3
check
R1
Guo H
[Q]
pok.
Uchijima M
[1]
61 62
check
R1
Sawangkaew M
[Q]
pok.
Rodionova A
[8]
76
6
63
check
R1
Raina A
[5]
pok.
Lu J
64 62
Court 4
check
R1
Sonmez Z
[6]
pok.
Park S
[SE]
62 62
check
R1
Zakharova A
[2]
pok.
Marcinkevica D
61 60
check
R1
Kovaleva A
[SE]
pok.
Kozarov K
[Q]
42 ab
Court 5
check
R1
Fett J
[7]
pok.
Kolodynska J
60 20 ab
check
R1
Herdzelas D
pok.
Plipuech P
75 76
0
check
R1
Yamazaki I
[Q]
pok.
Maisaroh K
[WC]
62 61
Court 6
check
R1
Ma Y
[Q]
pok.
Sabatini F
[WC]
63 61
check
R1
Wong H
pok.
Savinykh V
[4]
61 64
check
R1
Ciric Bagaric L
[Q]
pok.
Duerst J
26 75 76
4
check
R1
Kung L
[Q]
pok.
Cho I
[Q]
63 63
Kobiety
Mężczyźni
Wszystkie turnieje
Miami
Challenger Biel
Challenger Zadar
Challenger Les Franqueses Del Valles
Challenger Saint Brieuc
Challenger Canberra 3
Challenger Maribor
Challenger Mosquera
Challenger Calabasas
Challenger Palmanova 2
Challenger Lucknow
Challenger Toulouse-Balma
Challenger Jakarta
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple