Fermer
art_track
7
Wiadomości
chevron_right
5
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
7
Rankingi ATP
chevron_right
5
Rankingi WTA
chevron_right
8
Turnieje
chevron_right
13
Filmy video
chevron_right
6
Zdjęcia
gamepad
14
Prediction Game
chevron_right
7
Moje informacje
chevron_right
12
meczy do obstawienia
chevron_right
6
Moje typy
chevron_right
7
Rankingi
chevron_right
7
Regulamin
forum
7
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
czwartek 28 marca
Rezultaty
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
poniedziałek 25 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Najciekawsze fragmenty wspaniałego zwycięstwa Garcii nad Gauffem w 4. rundzie w Miami
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
12:04
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Tararudee pok. Raina
6/3, 7/6
6
362 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,016 Fani
Novak Djokovic
43,159 Fani
Roger Federer
41,154 Fani
Alexander Zverev
24,614 Fani
Carlos Alcaraz
21,551 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,294 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,959 Fani
Garbiñe Muguruza
8,423 Fani
Angelique Kerber
8,306 Fani
Cały ranking
5
1
15
Romero Gormaz L
4
6
30
Bouzas Maneiro J
1
6
00
Kawa K
1
7
30
Danilovic O
2
15
Sonmez Z
3
00
Seidel E
3
6
40
Hercog P
3
1
A
Babos T
3
30
Bourgue M
2
40
Moutet C
2
30
Passaro F
2
40
Napolitano S
2
30
Basilashvili N
3
40
Dougaz A
15
Konjuh A
15
Palicova B
0
2
40
Markovits M
2
6
00
Serafini M
Dzisiaj
A.Zverev
na 18:00
F.Marozsan
Dzisiaj
E.Rybakina
na 20:00
V.Azarenka
pią 29
C.Alcaraz
na 00:00
G.Dimitrov
śro 23
pon 21
wtorek 22 listopada
Montevideo 2022
, Cancha Central
check
R1
Astakhova D
pok.
Zidansek T
[3]
75 36 64
check
R1
Burel C
pok.
Jimenez Kasintseva V
[9]
76
3
63
check
R1
Fruhvirtova B
pok.
Carle M
63 62
check
R1
Oz I
pok.
Grant G
[WC]
62 61
Cancha 1
check
Q1
Arango E
[6]
pok.
Cavalle-Reimers Y
[4]
64 36 64
check
R1
Vicens Mas R
pok.
Jang S
[8]
61 26 76
6
check
R1
Li A
pok.
Stevanovic N
64 63
Cancha 2
check
Q1
You X
[3]
pok.
Osuigwe W
[5]
64 64
check
R1
Baindl K
[6]
pok.
Navarro E
46 75 63
Australia - Holandia , Coupe Davis
, Pista Central
check
Thompson J
pok.
Griekspoor T
46 75 63
check
De Minaur A
pok.
Van de Zandschulp B
57 63 64
20:00
Ebden/Purcell
vs
Koolhof/Middelkoop
notifications
notifications_none
voir +
Temuco 2022
, Cancha Central
check
R1
Reis Da Silva J
pok.
Galarza J
[WC]
64 57 63
check
R1
Gomez E
[2]
pok.
Paz J
64 63
check
R1
Mejia N
pok.
Burruchaga R
63 61
check
R1
Andreozzi G
[Q]
pok.
Mena F
[6]
26 76
7
62
check
R1
Kicker N
[5]
pok.
Alvarez N
62 75
check
R1
Bagnis F
[1]
pok.
Lipovsek Puches T
[Q]
62 60
Cancha 1
check
R1
Domingues J
pok.
Bicknell B
[LL]
64 62
check
R1
Ayeni A
[Q]
pok.
Navone M
76
6
64
check
R1
Olivo R
[7]
pok.
Zeballos F
[Q]
75 16 62
check
R1
Farjat T
[Q]
pok.
Villanueva G
63 64
check
R1
Torres J
pok.
Zukas M
[Q]
60 21 ab
Valence 2022
, Pista 1
check
R1
Sanchez Izquierdo N
[WC]
pok.
Giannessi A
[LL]
62 64
check
R1
Pellegrino A
pok.
Lopez San Martin A
[Q]
63 62
check
R1
Llamas Ruiz P
[Q]
pok.
Alvarez Varona N
64 63
check
R1
Andreev A
pok.
Skatov T
[6]
64 75
Pista 3
check
R1
Burillo Escorihuela I
[WC]
pok.
Ristic M
[WC]
16 60 60
check
R1
Masarova R
[8]
pok.
Lazaro Garcia A
[WC]
60 63
Pista 2
check
R1
Krutykh O
[Alt]
pok.
Bonadio R
63 57 64
check
R1
Moroni G
[Q]
pok.
Michalski D
63 63
check
R1
Barranco Cosano J
[Q]
pok.
Nagal S
[PR]
62 64
Pista 4
check
R1
In-Albon Y
pok.
Bucsa C
[2]
62 62
check
R1
Carballes Baena R
[2]
pok.
Brancaccio R
75 60
check
R1
Vavassori A
pok.
Taberner C
[7]
64 76
2
check
R1
Lopez Montagud C
[WC]
pok.
Blancaneaux G
[5]
76
4
64
check
R1
Monnet C
pok.
Mladenovic K
[4]
61 20 ab
Pista 9
check
R1
Gakhov I
[Q]
pok.
Sousa P
[PR]
46 62 64
check
R1
Darderi L
[8]
pok.
Caruso S
[Q]
61 62
Pista 11
check
R1
Dodin O
[3]
pok.
Ghioroaie I
[LL]
63 63
check
R1
Frech M
[5]
pok.
Khromacheva I
61 64
Yokkaichi 2022
, Centre Court
check
R1
Mochizuki S
pok.
Mochizuki Y
[Q]
61 61
check
R1
Watanuki Y
[3]
pok.
Kolar Z
62 64
check
R1
Shimabukuro S
pok.
Sekiguchi S
[Q]
64 63
check
R1
Uchida K
[1]
pok.
Gunneswaran P
63 16 63
Sub-Centre
check
R1
Zhukayev B
pok.
Shimizu Y
61 64
check
R1
Imai S
[WC]
pok.
Saitoh K
[Q]
64 60
check
R1
Hazawa S
[WC]
pok.
Moriya H
75 61
Court 5
check
R1
Sinclair C
[Q]
pok.
Ramanathan R
62 62
check
R1
Ferreira Silva F
pok.
Hsu Y
[5]
62 26 62
check
R1
Duckworth J
[2]
pok.
Ochi M
[Q]
76
2
64
Court 7
check
R1
Ionel N
[6]
pok.
Serdarusic N
64 76
1
check
R1
Jianu F
pok.
Lee D
[Q]
10 ab
check
R1
Ly N
[7]
pok.
Trotter J
[LL]
63 61
Andria 2022
, Campo Tato Paride
check
R1
Svrcina D
pok.
Bellucci M
46 76
9
42 ab
check
R1
Bergs Z
[8]
pok.
Ferrari G
[WC]
63 36 62
check
R1
Fucsovics M
[1]
pok.
Fils A
[Q]
64 76
5
check
R1
Haase R
pok.
Zuk K
62 64
check
R1
Kukushkin M
pok.
Poljak D
[LL]
64 64
check
R1
Travaglia S
[WC]
pok.
Ymer E
[6]
75 76
5
Campo Arpex
check
R1
Sels J
[7]
pok.
Vatutin A
61 63
check
R1
Kachmazov A
[Q]
pok.
Marchenko I
[Q]
62 61
check
R1
Paulson A
[Q]
pok.
Erhard M
[Q]
63 62
Lajeado 2022
, Court 5
check
R1
Leal V
[Q]
pok.
Esquici L
61 57 63
check
R1
Roncadelli F
pok.
Gimenez I
62 60
Court 3
check
R1
Monzon I
[7]
pok.
Lomakin G
75 26 62
check
R1
Rodriguez L
pok.
Tumasonis G
63 63
Court 7
check
R1
Zanellato N
pok.
Luz O
64 36 64
↓
R1
Tedesco G
[Q]
vs
Heide G
[4]
Opóźniony
check
R1
Ribeiro E
[5]
pok.
Rodrigues P
[WC]
63 60
22:00
R1
Escurra Isnardi H
[Q]
vs
Fonseca J
[WC]
Opóźniony
Ortisei 2022
, Center Court
check
R1
Ozgen P
[6]
pok.
Ku Y
[Q]
61 64
check
R1
Lahey A
[SE]
pok.
Valente D
[WC]
63 76
6
check
R1
Kazionova E
pok.
Pfeifer L
[WC]
64 61
check
R1
Konjuh A
[1]
pok.
Turati A
[Q]
75 62
check
R1
Marcinkevica D
[7]
pok.
Gennaro C
[Q]
46 64 64
check
R1
Sakellaridi S
pok.
Kozakova K
[Q]
64 76
6
check
R1
Hruncakova V
[2]
pok.
Sramkova R
76
2
62
Court 1
check
R1
Laskevich E
[Q]
pok.
Karunaratne A
[8]
63 76
2
check
R1
Guerrero Alvarez E
pok.
Bektas E
Forfait
check
R1
Bondarenko M
pok.
Ng T
[SE]
63 76
1
check
R1
Ovcharenko E
[Q]
pok.
Dinu C
64 63
check
R1
Kozarov K
[Q]
pok.
Falkowska W
[4]
62 76
7
check
R1
Kawa K
[3]
pok.
Navarro Oliva M
[Q]
61 61
Petange 2022
, Kyotec
check
R1
Lopatetska D
pok.
Hennemann C
[8]
26 64 62
Loterie Nationale
check
R1
Sonmez Z
pok.
Wolff V
62 61
check
R1
Ganz F
pok.
Ma Y
61 62
Heraklion 2 2022
, Court Tsitsipas
check
R1
Atmane T
[1]
pok.
Srbljak G
61 76
2
check
R1
Skorilas A
pok.
Xilas I
[WC]
64 61
check
R1
Sakellaridis S
pok.
Pampanin P
61 62
Hard Court 20
check
R1
Cukierman D
[3]
pok.
Siniakov D
61 64
check
R1
Peliwo F
[2]
pok.
Christodoulou S
36 62 75
check
R1
Ivanov S
pok.
Gulin S
61 21 ab
Hard Court 21
check
R1
Friberg K
[5]
pok.
Vaitiekunas P
[WC]
63 64
Court Sakkari
check
R1
Matoula M
pok.
Laki M
[WC]
62 75
check
R1
Matsuda M
[7]
pok.
Pavlou D
[WC]
62 60
check
R1
Kanev K
pok.
Berberovic N
[1]
62 63
check
R1
Gjorcheska L
[8]
pok.
Falkner Z
63 63
Clay Court 10
check
R1
Semenistaja D
[4]
pok.
Stoiber R
[Q]
62 62
check
R1
Herrmann S
pok.
Glushkova D
62 16 62
check
R1
Makarova E
[5]
pok.
Adaloglou M
[Q]
60 64
check
R1
Boskovic L
[3]
pok.
Lovric P
60 62
Clay Court 11
check
R1
Colmegna M
pok.
Topalova G
61 10 ab
check
R1
Herdzelas D
pok.
Ambrosio S
[Q]
16 60 64
check
R1
Ciric Bagaric L
[Q]
pok.
Amariei I
[Q]
63 41 ab
check
R1
Di Giuseppe M
pok.
Gavrila O
62 46 63
Monastir 10 2022
, Court Central
check
R1
Faria J
pok.
Bertrand R
[8]
63 62
check
R1
Noce G
pok.
Kijametovic A
61 75
check
R1
Gray A
[2]
pok.
Philibert N
[WC]
61 63
Court 1
check
R1
Evans T
pok.
Ho R
64 64
check
R1
Negritu C
pok.
Morolli A
[WC]
62 61
check
R1
Kumar O
[7]
pok.
Lestir L
[WC]
62 62
Kobiety
Mężczyźni
Wszystkie turnieje
Montevideo
Challenger Temuco
Challenger Valence
Challenger Yokkaichi
Challenger Andria
Challenger Lajeado
Challenger Ortisei
Challenger Petange
Challenger Heraklion 2
Challenger Monastir 10
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple