Fermer
art_track
6
Wiadomości
chevron_right
10
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
14
Rankingi ATP
chevron_right
9
Rankingi WTA
chevron_right
15
Turnieje
chevron_right
8
Filmy video
chevron_right
13
Zdjęcia
gamepad
15
Prediction Game
chevron_right
6
Moje informacje
chevron_right
12
meczy do obstawienia
chevron_right
8
Moje typy
chevron_right
15
Rankingi
chevron_right
10
Regulamin
forum
12
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
czwartek 28 marca
piątek 29 marca (rozpoczyna się o 04:00)
Rezultaty
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
poniedziałek 25 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Najciekawsze fragmenty wspaniałego zwycięstwa Garcii nad Gauffem w 4. rundzie w Miami
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
04:12
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Gea pok. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,017 Fani
Novak Djokovic
43,164 Fani
Roger Federer
41,155 Fani
Alexander Zverev
24,629 Fani
Carlos Alcaraz
21,582 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,294 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,959 Fani
Garbiñe Muguruza
8,423 Fani
Angelique Kerber
8,306 Fani
Cały ranking
40
Alcaraz C
40
Dimitrov G
2
3
6
40
Ugo Carabelli C
4
6
3
15
Cukierman D
Dzisiaj
E.Alexandrov
na 01:30
D.Collins
Dzisiaj
F.Coria
na 10:00
F.Krajinovic
śro 22
pon 20
wtorek 21 marca
Miami 2023
, Grandstand
check
R1
Wang X
pok.
Fruhvirtova B
[WC]
60 75
check
R1
Mertens E
pok.
Parks A
61 64
check
R1
Sebov K
[Q]
pok.
Fruhvirtova L
62 46 64
check
R1
Rodina E
[PR]
pok.
Pera B
63 64
Butch Buchholz
check
R1
Begu I
pok.
Eala A
[WC]
62 75
check
R1
Marino R
pok.
Putintseva Y
76
4
62
check
R1
Giorgi C
pok.
Kanepi K
76
4
67
4
76
4
check
R1
Golubic V
[Q]
pok.
Baptiste H
[WC]
76
3
61
Court 1
check
R1
Hibino N
[Q]
pok.
Kovinic D
63 63
check
R1
Bjorklund M
[Q]
pok.
Paolini J
46 64 64
check
R1
Martincova T
[Q]
pok.
Korpatsch T
46 64 63
check
R1
Tomova V
[LL]
pok.
Schmiedlova A
[Q]
75 62
Court 7
check
R1
Kostyuk M
pok.
Cocciaretto E
63 62
check
R1
Kalinskaya A
pok.
Jimenez Kasintseva V
[WC]
64 62
check
R1
Liu C
pok.
Siniakova K
36 33 ab
check
R1
Siegemund L
[Q]
pok.
Sherif M
63 64
Court 5
check
Q2
Thompson J
[3]
pok.
Machac T
[21]
64 36 63
check
Q2
Paire B
[WC]
pok.
Kokkinakis T
[6]
64 46 75
check
Q2
Borges N
[1]
pok.
Gojo B
[18]
64 67
6
76
6
Court 2
check
Q2
Safiullin R
[12]
pok.
Misolic F
63 63
check
Q2
Eubanks C
[10]
pok.
Klein L
67
2
63 76
4
check
Q2
Struff J
[24]
pok.
Zhang Z
[5]
64 62
Court 3
check
Q2
Altmaier D
[8]
pok.
Blancaneaux G
62 62
check
Q2
Kotov P
[15]
pok.
Albot R
[11]
62 63
check
Q2
Garin C
[7]
pok.
Tabilo A
76
5
61
Court 6
check
Q2
Meligeni Alves F
pok.
Skatov T
64 76
5
check
Q2
Watanuki Y
[19]
pok.
O'Connell C
[2]
64 64
check
Q2
Vukic A
pok.
Kovacevic A
[9]
63 76
4
Biel 2023
, Center Court
check
R1
Gombos N
[3]
pok.
Dalla Valle E
[Q]
46 63 76
1
check
R1
Virtanen O
[5]
pok.
McCabe J
64 64
check
R1
Rodionov J
[2]
pok.
Oberleitner N
[Q]
63 76
3
check
R1
Forti F
[Q]
pok.
Paul J
[WC]
76
5
64
check
R1
Stricker D
[1]
pok.
Zhukayev B
76
2
76
5
Court 1
check
R1
Cukierman D
[Q]
pok.
Vatutin A
64 76
3
check
R1
Neuchrist M
pok.
Jasika O
64 64
check
R1
Copil M
[Q]
pok.
Gengel M
64 63
Les Franqueses Del Valles 2023
, Central
check
R1
Purcell M
[1]
pok.
Arnaboldi A
36 61 76
3
check
R1
Roca Batalla O
pok.
Rosol L
76
5
26 62
check
R1
Harris B
[Q]
pok.
Krutykh O
[3]
61 62
check
R1
Grenier H
[2]
pok.
Sanchez Izquierdo N
64 64
Court 1
check
R1
Geerts M
pok.
Blanch U
64 76
1
check
R1
Gakhov I
pok.
Clarke J
63 62
check
R1
Ionel N
[8]
pok.
Kawakami R
[Q]
26 63 63
check
R1
Giustino L
[6]
pok.
Molleker R
63 57 76
4
Court 4
check
R1
Elias G
pok.
Diez S
36 62 64
check
R1
Trungelliti M
[7]
pok.
Domingues J
75 36 63
check
R1
Friberg K
[Q]
pok.
Bobrov B
[Q]
64 57 61
check
R1
Cox D
[Q]
pok.
Braynin A
[Q]
76
4
75
Zadar 2023
, Center Court
check
R1
Zeppieri G
[Q]
pok.
Pichler D
[Q]
61 64
check
R1
Prizmic D
[WC]
pok.
Basic M
[Q]
61 63
check
R1
Serdarusic N
pok.
Mager G
64 62
Court 2
check
R1
Tseng C
[1]
pok.
Milojevic N
[LL]
64 75
check
R1
Kovalik J
[2]
pok.
Jahn J
[Q]
57 63 62
check
R1
Gigante M
pok.
Ocleppo J
[Q]
63 26 64
check
R1
Ofner S
[4]
pok.
Fatic N
76
1
26 62
Court 3
check
R1
Cazaux A
pok.
Fonio G
[Q]
46 64 62
check
R1
Caruso S
[LL]
pok.
Coppejans K
36 76
4
61
check
R1
Giannessi A
pok.
Guinard M
[8]
64 62
check
R1
Medjedovic H
pok.
Kopriva V
[7]
64 62
Saint Brieuc 2023
, Court Steredenn
check
R1
Poullain L
[Q]
pok.
Oradini G
[Alt]
61 76
2
check
R1
Added D
pok.
Tu L
[2]
64 64
check
R1
Ferreira Silva F
[4]
pok.
Erhard M
75 63
check
R1
Mayot H
[7]
pok.
Reco A
[Q]
63 63
check
R1
Escoffier A
[1]
pok.
Chidekh C
[Alt]
62 64
check
R1
Fanselow S
pok.
Hoang A
64 63
Court Marc Gicquel
check
R1
Janvier M
pok.
Broom C
76
5
16 63
check
R1
Lajal M
[Q]
pok.
Sachko V
63 63
check
R1
Kachmazov A
pok.
Bittoun Kouzmine C
[Q]
75 16 64
check
R1
Berankis R
[8]
pok.
Ilkel C
62 60
Canberra 3 2023
, Court 8
check
R1
Hule P
pok.
Bozovic A
[8]
63 60
check
R1
Bains N
pok.
Nayar S
[Q]
62 60
check
R1
Doi M
pok.
Barry M
[Q]
64 61
Court 9
check
R1
Saito S
[JE]
pok.
Kuwata H
61 63
check
R1
Kaji H
pok.
Hanatani N
46 75 62
Court 10
check
R1
Saitoh K
[8]
pok.
Pham D
61 76
0
check
R1
Delaney J
pok.
Beale J
[PR]
64 75
check
R1
Bouzige M
pok.
Jones H
[WC]
67
7
61 76
0
Court 11
check
R1
Schoolkate T
[3]
pok.
Patton T
[WC]
61 61
check
R1
Smith J
pok.
Sumizawa D
64 76
5
Court 12
check
R1
Ramialison I
pok.
Liang E
76
5
63
check
R1
Ichikawa T
pok.
Sciglitano L
[WC]
63 63
Court 13
check
R1
Naito Y
[5]
pok.
Osborne A
[Q]
26 60 64
check
R1
Jakupovic D
[4]
pok.
Sawayanagi R
[Q]
62 62
Court 17
check
R1
Jin J
pok.
Walkin B
64 63
Maribor 2023
, Court 3
check
R1
Zavatska K
[Q]
pok.
Lukas T
62 76
0
check
R1
Lansere S
[Q]
pok.
Kondos G
[WC]
61 62
check
R1
Sramkova R
[Q]
pok.
Ruse E
[4]
75 61
check
R1
Tauson C
[2]
pok.
Barthel M
63 26 76
2
Court 5
check
R1
Lovric P
[WC]
pok.
Yuan Y
[1]
63 63
check
R1
Erjavec V
[Q]
pok.
Hruncakova V
[3]
06 63 61
check
R1
Wickmayer Y
pok.
Turati A
[Q]
63 76
0
check
R1
Milic E
[WC]
pok.
Kanev K
[LL]
63 67
4
63
Toulouse-Balma 2023
, Court Gachassin
check
R1
Ivanovski K
[3]
pok.
Inchauspe P
[JE]
62 64
check
R1
Wendelken H
pok.
Napolitano S
36 64 30 ab
check
R1
Reymond A
pok.
Holmgren A
[4]
63 64
check
R1
Te R
pok.
Deschamps T
67
7
61 63
Lucknow 2023
, Court 2
08:20
R1
Khosla R
[WC]
vs
Vishwakarma S
[WC]
Wstrzymany
Court 3
check
R1
Ly N
[1]
pok.
Blanch D
76
3
63
Court 4
check
R1
Vanshelboim E
[7]
pok.
Perez Sanz D
10 ab
Mosquera 2023
, Cancha Central
check
R1
Papadakis L
pok.
Samudio A
[WC]
62 62
check
R1
Jones F
pok.
Perez Garcia M
[WC]
63 63
Cancha 1
check
R1
Ejupovic E
[2]
pok.
Barrena A
46 76
4
31 ab
Cancha 3
19:30
R1
Monzon I
vs
Lilov V
Wstrzymany
Cancha 4
check
R1
Khromacheva I
[8]
pok.
Capurro Taborda M
64 16 60
Cancha 6
check
R1
Riera J
pok.
Brancaccio N
[3]
63 62
Palmanova 2 2023
, Court 5
check
R1
Neumayer L
[3]
pok.
Manzanera Pertusa A
[WC]
64 64
Court 6
check
R1
Benoit M
[4]
pok.
Dinu C
46 64 75
check
R1
Gill F
pok.
Legout T
76
1
64
Court 7
check
R1
Cadantu-Ignatik A
pok.
Reayer A
[WC]
64 62
check
R1
Cristian J
[5]
pok.
Zeballos N
[WC]
46 63 64
Court 8
check
R1
Burillo Escorihuela I
pok.
Geerlings Martinez A
[WC]
61 75
check
R1
Sakellaridis S
pok.
Wong C
64 46 63
Court 9
check
R1
Ferrari G
pok.
De Jong J
[2]
26 64 63
check
R1
Houkes M
[5]
pok.
Nadal J
[WC]
62 60
Court 10
check
R1
Gorgodze E
pok.
Wurth T
[2]
64 64
check
R1
Bulgaru M
pok.
Fita Boluda A
63 63
Jakarta 2023
, Court 3
check
R1
Kumkhum L
pok.
Gumulya B
[WC]
62 62
Court 4
check
R1
Gao X
pok.
Rompies J
[WC]
63 ab
Court 6
check
R1
Bai Z
pok.
Hosogi S
[3]
62 61
Kobiety
Mężczyźni
Wszystkie turnieje
Miami
Challenger Biel
Challenger Zadar
Challenger Saint Brieuc
Challenger Les Franqueses Del Valles
Challenger Canberra 3
Challenger Maribor
Challenger Toulouse-Balma
Challenger Lucknow
Challenger Palmanova 2
Challenger Jakarta
Challenger Mosquera
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple