Fermer
art_track
11
Wiadomości
chevron_right
8
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
6
Rankingi ATP
chevron_right
12
Rankingi WTA
chevron_right
13
Turnieje
chevron_right
6
Filmy video
chevron_right
15
Zdjęcia
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
14
Moje informacje
chevron_right
14
meczy do obstawienia
chevron_right
10
Moje typy
chevron_right
9
Rankingi
chevron_right
5
Regulamin
forum
14
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
poniedziałek 13 maja
Rezultaty
poniedziałek 13 maja
niedziela 12 maja
sobota 11 maja
piątek 10 maja
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Rzym
Bordeaux
Turin
Rzym
Parme
Paris
Nadchodzące turnieje
Genewa
Lyon
Strasburg
Rabat
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Tajpej
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Nadchodzące turnieje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Nadal vs Bergs, Fognini vs Evans, Arnaldi vs Mayot, Draper vs Coric i Auger-Aliassime/Tiafoe vs Shelton/Bublik. Oto najważniejsze wydarzenia z dnia 2 w Romie (Masters 1000)
Highlights Rublev vs Auger-Aliassime w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Relacja z meczu Iga Świątek vs Sabalenka w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Alcaraz obchodzi swoje 21 urodziny. Miej oczy szeroko otwarte, oto 21 najlepszych ujęć Hiszpana!
Rublev vs Auger-Aliassime, dramatyczna końcówka meczu 2. rundy w Rotterdamie
Ostatnie video
04:21
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Uesugi pok. Ochi
2/6, 6/3, 6/3
625 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,296 Fani
Novak Djokovic
43,880 Fani
Roger Federer
41,188 Fani
Alexander Zverev
25,165 Fani
Carlos Alcaraz
22,258 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,311 Fani
Iga Swiatek
10,266 Fani
Serena Williams
10,190 Fani
Garbiñe Muguruza
8,426 Fani
Angelique Kerber
8,394 Fani
Cały ranking
2
30
Auger-Aliassime F
1
00
De Minaur A
2
00
Osaka N
1
15
Zheng Q
3
A
Keys M
1
40
Cirstea S
1
00
Pigato L
2
00
Bandecchi S
6
00
Herbert P
4
00
Luz O
3
6
00
Zeppieri G
0
2
00
Sweeny D
3
6
15
Galarneau A
1
2
30
Buldorini P
0
6
40
Huesler M
1
3
A
Virtanen O
1
2
30
Geerts M
1
6
15
Jacquet K
5
30
Jacquemot E
4
40
Bulgaru M
2
30
Skatov T
1
15
Houkes M
1
40
Lamasine T
1
40
Gill F
0
30
Chidekh C
3
30
Cecchinato M
Dzisiaj
I.Swiatek
na 15:00
A.Kerber
Dzisiaj
H.Medjedovic
na 19:00
D.Medvedev
Dzisiaj
E.Svitolina
na 20:30
A.Sabalenka
pią 26
śro 24
czwartek 25 maja
Roland Garros 2023
, Court 14
check
Q3
Martinez P
[32]
pok.
Bagnis F
[15]
26 75 60
check
Q3
Mandlik E
[10]
pok.
Pigossi L
[22]
62 26 75
check
Q3
Pouille L
pok.
Rodionov J
[22]
16 75 60
Court 7
check
Q3
Andreeva M
pok.
Osorio C
[1]
76
8
64
check
Q3
Albot R
[8]
pok.
Ugo Carabelli C
67
2
64 61
check
Q3
Yastremska D
pok.
Minnen G
[25]
63 26 64
Court 6
check
Q3
Tirante T
pok.
Stricker D
[9]
63 16 61
check
Q3
Shang J
pok.
Olivo R
63 26 63
Court 11
check
Q3
Shymanovich I
pok.
Hontama M
62 36 76
4
check
Q3
Medjedovic H
pok.
De Jong J
06 62 62
Court 12
check
Q3
Zeppieri G
[12]
pok.
Ferreira Silva F
64 61
check
Q3
In-Albon Y
[21]
pok.
Hibino N
[11]
16 62 64
Court 13
check
Q3
Day K
[26]
pok.
Avanesyan E
[15]
57 64 76
7
check
Q3
Vavassori A
pok.
Tabilo A
64 64
Lyon 2023
, Court Central
check
QF
Cerundolo F
[4]
pok.
Draper J
46 64 63
check
QF
Norrie C
[2]
pok.
Baez S
[6]
62 26 61
check
QF
Nakashima B
[8]
pok.
Paul T
[3]
63 76
4
check
QF
Fils A
[WC]
pok.
Auger-Aliassime F
[1]
Forfait
Genewa 2023
, Court Central
check
QF
Fritz T
[2]
pok.
Ivashka I
61 62
check
QF
Dimitrov G
[4]
pok.
O'Connell C
67
5
75 64
check
QF
Zverev A
[3]
pok.
Wu Y
41 ab
check
QF
Jarry N
pok.
Ruud C
[1]
36 76
2
75
Strasburg 2023
, Patrice Dominguez
check
QF
Blinkova A
pok.
Navarro E
64 64
check
QF
Davis L
[7]
pok.
Pavlyuchenkova A
[WC]
16 76
2
60
check
QF
Svitolina E
[WC]
pok.
Gracheva V
[6]
63 64
check
QF
Burel C
pok.
Pera B
[4]
62 36 64
Rabat 2023
, Center Court
check
QF
Grabher J
pok.
Trevisan M
[1]
63 ab
check
QF
Riera J
pok.
Putintseva Y
[6]
57 64 62
check
QF
Bronzetti L
pok.
Parks A
[4]
62 60
check
QF
Stephens S
[2]
pok.
Stearns P
67
4
63 76
6
Skopje 2023
, Center Court
check
R2
Dougaz A
[1]
pok.
Jianu F
[Alt]
63 36 64
check
QF
Donskoy E
[2]
pok.
Campana Lee G
64 62
Court 5
check
R2
Valkusz M
[Q]
pok.
Nagal S
[Q]
75 06 62
check
QF
Comesana F
[5]
pok.
Crawford O
64 61
Court 6
check
QF
Valkusz M
[Q]
pok.
Dougaz A
[1]
61 61
Court 8
check
QF
Madaras D
[4]
pok.
Weis A
[Q]
63 63
Grado 2023
, Center Court
check
QF
Burillo Escorihuela I
[5]
pok.
Korneeva A
63 26 63
check
QF
Hatouka Y
[8]
pok.
Muhammad A
[4]
67
3
64 61
check
QF
Rosatello C
[7]
pok.
Sonmez Z
[3]
63 63
check
QF
Havlickova L
[6]
pok.
Baptiste H
[2]
61 46 63
Otocec 2023
, Court 1
check
R3
Dinu C
[13]
pok.
Inglis M
[4]
64 62
check
R3
Bara I
[1]
pok.
Maristany Zuleta De Reales G
[14]
62 62
Court 2
check
R3
Gjorcheska L
[7]
pok.
Tanasie L
[Q]
63 62
check
R3
Prisacariu A
pok.
Primorac I
57 30 ab
Court 3
check
R3
Erjavec V
[5]
pok.
Martinez Cirez C
[9]
64 64
Court 4
check
R3
Mendez S
pok.
Salkova D
[8]
60 62
check
R3
Oz I
[3]
pok.
Nagy A
63 61
Warmbad Villach 2023
, Court 1
check
R2
Aney J
[7]
pok.
Soboleva A
[Q]
64 62
Court 3
check
R2
Radisic N
[Q]
pok.
Bayerlova M
[3]
64 46 76
2
Court 4
check
R2
Struplova J
pok.
Duerst J
[5]
16 64 76
5
check
QF
Struplova J
pok.
Papadakis L
[2]
26 62 63
Court 7
check
R2
Kanev K
pok.
Reyngold E
[4]
64 62
Court 8
check
R2
Papadakis L
[2]
pok.
Reami A
64 62
check
QF
Mikulskyte J
[8]
pok.
Radisic N
[Q]
64 62
Court 9
check
R2
Osterreicher M
[WC]
pok.
Scholl C
76
4
60
check
R2
Mikulskyte J
[8]
pok.
Guth M
64 75
check
QF
Kalieva E
[1]
pok.
Aney J
[7]
63 60
check
QF
Kanev K
pok.
Osterreicher M
[WC]
62 63
Court 10
check
R2
Kalieva E
[1]
pok.
Mboko V
[JE]
62 57 62
Bodrum 2023
, Court CC
check
QF
Vacherot V
[4]
pok.
Den Ouden G
[PR]
63 63
Court 2
check
QF
Molleker R
[1]
pok.
Sakamoto P
64 61
Court 3
check
QF
Sanchez Jover C
[8]
pok.
Fomin S
[3]
67
4
62 60
Court 5
check
QF
Loffhagen G
pok.
Orlov V
[5]
64 62
Most 2023
, Centre Court
check
R2
Paty D
[Q]
pok.
Hrazdil J
[WC]
64 67
4
76
2
check
R2
Paul J
pok.
Barton H
46 75 75
check
R2
Voisin E
pok.
Strombachs R
[8]
76
1
76
5
Court 1
check
R2
Stodder T
[1]
pok.
Dietrich D
[Q]
36 62 75
check
R2
Damm M
[7]
pok.
Brunold M
46 63 63
Court 2
check
R2
Vrbensky M
[4]
pok.
Santillan A
62 64
Court 5
check
R2
Moraing M
pok.
Parker S
[5]
63 62
check
R2
Squire H
[2]
pok.
Rikl P
64 62
Mataro 2023
, Court Center
12:00
R2
Kang K
[Q]
vs
Rocha H
Opóźniony
13:00
R2
Blanch D
[Q]
vs
Chazal M
[8]
Opóźniony
Court 1
12:00
R2
Bueno G
[6]
vs
Wong C
[Q]
Opóźniony
13:00
R2
Iannaccone F
vs
Buse I
[JE]
Opóźniony
Court 2
12:00
R2
Sun F
vs
Sanchez Izquierdo N
[2]
Wstrzymany
13:00
R2
Kachmazov A
[1]
vs
Sakellaridis S
[Q]
Opóźniony
Court 4
12:00
R2
Ferrari G
[5]
vs
Vallejo A
[Q]
Wstrzymany
13:00
R2
Jorda Sanchis D
[WC]
vs
Barreto Sanchez D
[Q]
Opóźniony
Karuizawa 2023
, Court 9
check
R1
Svendsen J
[5]
pok.
Ushijima R
[Q]
76
4
63
check
R1
Sema E
pok.
Li Y
[Q]
62 61
Court 10
check
R1
Omae A
[Q]
pok.
Lincer O
62 63
check
R1
Saigo Y
[Q]
pok.
Ozeki A
[Q]
61 60
Court 11
check
R1
Shimizu E
[7]
pok.
Hasegawa M
[WC]
60 64
check
R1
Mushika M
[Q]
pok.
Kinard T
[Q]
62 75
Court 12
check
R1
Kawagishi N
pok.
Kozaki F
[Q]
63 64
check
R1
Kobori M
[2]
pok.
Ueda R
63 64
Goyang 2023
, Court 1
check
R2
Guo H
[Q]
pok.
Plipuech P
[4]
76
4
76
5
check
R2
Park S
pok.
Aiava D
[3]
63 60
Court 2
check
R2
Sawangkaew M
pok.
Wong H
[8]
76
5
36 64
check
R2
Cabrera L
[2]
pok.
Lee E
[WC]
64 36 64
Court 3
check
R2
Kumkhum L
pok.
Cho I
[Q]
64 60
check
R2
Chang H
[5]
pok.
Back D
[WC]
64 46 76
3
Court 4
check
R2
Liu F
[Q]
pok.
Chaudhari V
62 64
check
R2
Okamura K
[1]
pok.
Ku Y
63 64
Monastir 5 2023
, Court 1
check
R2
Knutson G
[3]
pok.
Ezzat Y
64 61
↓
R2
Shinikova I
[7]
vs
Preston T
[Q]
Wstrzymany
↓
R2
Vecic A
vs
Kulikova A
[2]
Opóźniony
Court 2
check
R2
Wang J
[Q]
pok.
Morvayova V
[6]
61 36 64
↓
R2
Eala A
[1]
vs
Keller N
Wstrzymany
Court 3
check
R2
Wei S
[5]
pok.
Kuwata H
62 61
check
R2
Yamalapalli S
[8]
pok.
Viviani M
[Q]
62 63
↓
R2
Bouzo Zanotti N
vs
Kolodynska J
[4]
Wstrzymany
Kobiety
Mężczyźni
Wszystkie turnieje
Roland Garros
Lyon
Genewa
Rabat
Strasburg
Challenger Skopje
Challenger Grado
Challenger Otocec
Challenger Warmbad Villach
Challenger Mataro
Challenger Bodrum
Challenger Most
Challenger Karuizawa
Challenger Monastir 5
Challenger Goyang
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple