Fermer
art_track
9
Wiadomości
chevron_right
8
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
15
Rankingi ATP
chevron_right
12
Rankingi WTA
chevron_right
5
Turnieje
chevron_right
12
Filmy video
chevron_right
7
Zdjęcia
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
6
Moje informacje
chevron_right
14
meczy do obstawienia
chevron_right
12
Moje typy
chevron_right
5
Rankingi
chevron_right
9
Regulamin
forum
11
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
sobota 15 czerwca
niedziela 16 czerwca (rozpoczyna się o 05:00)
Rezultaty
sobota 15 czerwca
piątek 14 czerwca
czwartek 13 czerwca
środa 12 czerwca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Stuttgart
s-Hertogenbosch
Pérouse
Nottingham 2
Nottingham
's-Hertogenbosch
Valence
Nadchodzące turnieje
Halle
Londyn
Sassuolo
Ilkley
Berlin
Birmingham
Gaiba
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Alcaraz / Swiatek
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Lyon
Bratysława
Lima 1
Wichita
Villeneuve-Loubet
Elvas
Martos
Rabat
Risskov Aarhus
Biarritz
Guimaraes
Taizhou
Gdansk
Nadchodzące turnieje
Poznań
Santa Cruz de la Sierra 2
Blois
Mungia
Luzhou
Tulsa
Duffel
Cattolica
Montauban
Changwon
Ilkley
Olomouc
Ystad
Wichita
Luzhou
Taipei
Tauste
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Obejrzyj pomeczową konferencję prasową Sinnera po jego półfinałowej porażce z Alcarazem na Roland-Garros 2024.
Obejrzyj pomeczowy wywiad z Alcarazem po jego zwycięstwie w ćwierćfinale Roland-Garros 2024.
Obejrzyj pomeczowy wywiad z Zverevem po jego zwycięstwie w ćwierćfinale Roland-Garros 2024.
Zobacz, jak Zverev mówi o finale przeciwko Alcarazowi po zwycięstwie w półfinale Roland-Garros 2024.
Zobacz niesamowity punkt Alcaraza przeciwko Zverevowi. To jest punkt dnia w dniu 15 na Roland-Garros
Ostatnie video
10:01
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Shi pok. Wang
3/6, 6/3, 3/0, ab
965 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,845 Fani
Novak Djokovic
44,595 Fani
Roger Federer
41,250 Fani
Alexander Zverev
25,975 Fani
Carlos Alcaraz
23,147 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,344 Fani
Iga Swiatek
10,703 Fani
Serena Williams
10,211 Fani
Angelique Kerber
8,449 Fani
Garbiñe Muguruza
8,428 Fani
Cały ranking
40
Cerundolo J
15
Torres J
Dzisiaj
E.Alexandrov
na 10:30
L.Samsonova
Dzisiaj
A.De Minaur
na 12:00
S.Korda
Dzisiaj
J.Draper
na 13:00
M.Berrettini
pią 24
śro 22
czwartek 23 maja
Roland Garros 2024
, Court Suzanne Lenglen
check
Q3
Medjedovic H
[15]
pok.
Blancaneaux G
62 62
check
Q3
Jeanjean L
pok.
Montgomery R
46 62 64
check
Q3
Barrere G
[10]
pok.
Kudla D
26 62 63
Court 14
check
Q3
Vacherot V
[14]
pok.
Harris B
76
2
75
check
Q3
Uchijima M
[9]
pok.
Serban R
75 64
check
Q3
Diallo G
pok.
Ritschard A
26 62 63
Court 7
check
Q3
Burillo Escorihuela I
pok.
Teichmann J
61 76
1
check
Q3
Heide G
pok.
Gigante M
[28]
63 62
check
Q3
Ciric Bagaric L
pok.
Saito S
76
5
61
Court 6
check
Q3
Mochizuki S
pok.
Bagnis F
[13]
64 20 ab
check
Q3
Sonmez Z
pok.
Fett J
[21]
76
5
63
Court 12
check
Q3
Niemeier J
[5]
pok.
Galfi D
[32]
64 61
check
Q3
Zeppieri G
[31]
pok.
Virtanen O
62 62
check
Q3
Danilovic O
[11]
pok.
Sharma A
[22]
76
2
75
Court 13
check
Q3
Riera J
[2]
pok.
Eala A
46 76
3
64
check
Q3
Bellucci M
pok.
Moro Canas A
36 62 76
7
Lyon 2024
, Court Central
check
QF
Etcheverry T
[6]
pok.
Koepfer D
64 61
check
QF
Darderi L
pok.
Rinderknech A
Forfait
check
QF
Bublik A
[2]
pok.
Kotov P
67
4
76
4
63
check
QF
Mpetshi Perricard G
[WC]
pok.
Gaston H
[Q]
64 46 63
Genewa 2024
, Center Court
check
R2
Griekspoor T
[6]
pok.
Shapovalov D
[WC]
67
7
76
4
63
check
QF
Machac T
pok.
Michelsen A
63 76
2
check
QF
Djokovic N
[1]
pok.
Griekspoor T
[6]
75 61
check
QF
Ruud C
[2]
pok.
Baez S
[5]
63 36 64
check
QF
Cobolli F
pok.
Shevchenko A
64 64
Strasburg 2024
, Court Central
check
QF
Samsonova L
[5]
pok.
Haddad Maia B
[2]
63 60
check
QF
Keys M
[4]
pok.
Linette M
61 63
check
QF
Collins D
[3]
pok.
Burel C
61 63
↓
QF
Vondrousova M
[1]
vs
Kalinina A
Opóźniony
voir +
Rabat 2024
, Centre Court
check
QF
Tomova V
pok.
Siegemund L
64 63
check
QF
Stearns P
pok.
Bronzetti L
[4]
64 46 75
check
QF
Sherif M
pok.
Sorribes Tormo S
[3]
63 63
check
QF
Rakhimova K
pok.
Cocciaretto E
[7]
75 75
Skopje 2024
, Central Court
check
QF
Schwaerzler J
pok.
Paulson A
36 64 64
check
QF
Majchrzak K
[Alt]
pok.
Weis A
63 76
5
Court 5
check
QF
Seggerman R
[Q]
pok.
Oberleitner N
[Q]
26 76
5
76
6
check
QF
Campana Lee G
pok.
Cecchinato M
64 62
Grado 2024
, Center Degrassi
check
R1
Alvisi E
[WC]
pok.
Podrez V
[Q]
64 46 75
check
R1
Ricci B
[WC]
pok.
Chiesa D
[Q]
64 64
check
R1
Buyukakcay C
[Q]
pok.
Mcphee K
75 06 63
check
R1
Mazzola A
[Q]
pok.
Ce G
[Q]
64 62
Court 3
check
R1
Anshba A
[Q]
pok.
Aney J
62 36 75
check
R1
Soboleva A
[4]
pok.
Rame A
[Q]
63 61
Court 4
check
R1
Chirico L
[1]
pok.
Fossa N
[Q]
63 63
check
R1
Jones F
[8]
pok.
Silva E
[LL]
36 76
3
61
Kachreti 2024
, Center Court
check
QF
Bakshi A
[WC]
pok.
Mott B
61 60
check
QF
Jubb P
[5]
pok.
Glinka D
64 64
Court 3
check
QF
Sekulic P
[1]
pok.
Ramanathan R
[8]
76
6
46 76
7
check
QF
Bertrand R
pok.
Gerasimov E
[3]
63 63
Augsburg 2024
, Center Court
check
QF
Masur D
pok.
Gerch L
[Alt]
63 62
check
QF
Møller E
[8]
pok.
Taberner C
64 46 64
Court 1
check
QF
Bonadio R
pok.
Gomez F
16 62 63
check
QF
Skatov T
[1]
pok.
Kodat T
[Alt]
76
4
64
Goyang 2024
, Court 1
check
R2
Liang E
[6]
pok.
Hosogi S
36 64 62
check
R2
Inoue H
[Q]
pok.
Ku Y
[Q]
75 75
Court 2
check
R2
Sato N
pok.
Lee E
[WC]
63 75
check
R2
Chang H
[3]
pok.
Back D
[WC]
62 75
Court 3
check
R2
Okamura K
pok.
Matsuda M
[Q]
36 76
2
62
check
R2
Kaji H
[4]
pok.
Kuramochi M
62 46 61
Court 4
check
R2
Ito A
[5]
pok.
Chaudhari V
[Q]
61 26 61
check
R2
Inglis M
[2]
pok.
Li Z
46 63 62
Otocec 2024
, Court 1
check
R3
Koevermans A
pok.
Hrdinkova D
[Q]
36 60 60
↓
R3
Feistel G
vs
Wolff V
Wstrzymany
Court 2
check
R3
Duerst J
pok.
Havlickova L
[8]
64 62
check
R3
Topalova G
[4]
pok.
Gorgodze E
[16]
61 62
Court 3
check
R3
Jimenez Kasintseva V
[7]
pok.
Lovric P
64 60
check
R3
Fita Boluda A
pok.
In-Albon Y
[5]
64 64
Court 4
check
R3
Joint M
[1]
pok.
Smith T
[14]
46 61 61
check
R3
Mboko V
[15]
pok.
Martinez Cirez C
[2]
62 30 ab
Kursumlijska Banja 2024
, Court Viktor Troicki
check
R2
Bejenaru K
[Q]
pok.
Zelnickova R
63 57 76
4
check
R2
Radivojevic L
[2]
pok.
Kulambayeva Z
63 62
check
R2
Stojanovic N
[WC]
pok.
Geerlings A
76
4
67
4
61
Court 2
check
R2
Bayerlova M
pok.
Pavlou D
[5]
62 63
Court 3
check
R2
Senic N
[WC]
pok.
Ovcharenko E
[LL]
63 75
Court 4
check
R2
Kuczer D
[WC]
pok.
Karatancheva L
76
1
63
check
R2
Prisacariu A
[3]
pok.
Stankovic A
26 61 64
check
R2
Cakarevic S
pok.
Glushkova D
[Q]
61 62
Annenheim 2024
, Court 1
check
R2
Benoit M
[2]
pok.
Gasparovic C
[WC]
61 60
check
R2
Toth A
pok.
Malygina E
[7]
57 75 60
check
R2
Costoulas S
[1]
pok.
Guth M
26 61 63
check
QF
Benoit M
[2]
pok.
Hietaranta L
[8]
63 61
Court 2
check
R2
Hietaranta L
[8]
pok.
Korokozidi E
[Q]
62 62
check
R2
Radisic N
[5]
pok.
Vismane D
26 62 75
check
QF
Valentova T
[4]
pok.
Pislak M
[Q]
63 60
Court 4
check
R2
Pislak M
[Q]
pok.
Barnes K
[Q]
36 64 60
check
R2
John-Baptiste L
[Q]
pok.
Monnot A
64 75
check
QF
Toth A
pok.
John-Baptiste L
[Q]
64 60
Santo Domingo 3 2024
, Stadium
check
R2
Reasco Gonzalez M
pok.
Kozarov K
[1]
36 61 106
check
R2
Vlasselaer C
[6]
pok.
Bohrer Martins C
63 60
18:30
R3
Reasco Gonzalez M
vs
Murgett B
Opóźniony
Court 1
check
R2
Murgett B
pok.
Hinojosa Gomez J
[16]
63 63
check
R2
Ma L
[8]
pok.
Ulyashchenko A
64 62
18:30
R3
Zeballos N
[12]
vs
Failla J
[5]
Opóźniony
Court 2
check
R2
Zeballos N
[12]
pok.
Bui J
76
4
63
check
R2
Bolton E
[13]
pok.
Dean J
[Q]
61 63
18:30
R3
Harrison C
[4]
vs
Corley P
[15]
Opóźniony
Court 3
check
R2
Failla J
[5]
pok.
Monroy Y
60 62
check
R2
Tran L
[10]
pok.
Fodor C
[Q]
36 63 104
18:30
R3
Robinson J
vs
Kuwata H
[7]
Opóźniony
Court 4
check
R2
Harrison C
[4]
pok.
Colling S
61 60
check
R2
Wong H
[3]
pok.
Lindgren G
[Q]
06 64 108
19:30
R3
Vlasselaer C
[6]
vs
Tran L
[10]
Opóźniony
Court 9
check
R2
Corley P
[15]
pok.
Nava Elkin A
61 61
check
R2
Bozovic A
[11]
pok.
Vig S
60 61
19:30
R3
Bolton E
[13]
vs
Wong H
[3]
Opóźniony
Court 10
check
R2
Robinson J
pok.
Portillo Ramirez M
[9]
63 36 108
check
R2
Horvit M
[14]
pok.
Bhatia R
46 62 105
19:30
R3
Ma L
[8]
vs
Bozovic A
[11]
Opóźniony
Court 11
check
R2
Kuwata H
[7]
pok.
Wan E
[Q]
36 63 105
check
R2
Hu V
[2]
pok.
Allen K
62 63
19:30
R3
Horvit M
[14]
vs
Hu V
[2]
Opóźniony
Anning 2024
, Center Court
check
R2
Bai Y
[1]
pok.
Leong M
62 62
check
R2
Sun F
[2]
pok.
Wang A
75 62
check
R2
Kumasaka T
pok.
Liu H
76
2
46 63
Court 1
check
R2
Trongcharoenchaikul W
pok.
Fu H
[Q]
76
4
46 63
check
R2
Ferguson C
[Q]
pok.
Jin Y
[Q]
64 75
check
R2
Hornitschek N
[Q]
pok.
Vujic S
[Q]
63 64
Court 2
check
R2
Mochizuki Y
[7]
pok.
Shin W
63 36 76
4
Court 3
check
R2
Cui J
[3]
pok.
Taguchi R
64 64
Addis Ababa 2024
, Court 1
check
R2
Lock B
[1]
pok.
Duhan C
62 67
5
64
check
R2
Vishwakarma S
[5]
pok.
Jaisinghani R
61 75
Court 2
check
R2
Henning P
[3]
pok.
Tresca G
[Q]
61 60
check
R2
Coulibaly E
[2]
pok.
Kawachi K
60 63
Court 3
check
R2
Hans K
[Q]
pok.
Singh K
[4]
62 64
check
R2
Eqbal I
[7]
pok.
Lock C
63 63
Court 4
check
R2
Kalyanpur A
[PR]
pok.
Dev S
[6]
76
5
06 64
09:00
R2
Steiner M
[8]
vs
Ambarzumjan E
[Q]
Opóźniony
Deauville 2024
, Court Central
check
R2
Jong S
[5]
pok.
Gaillard M
[WC]
64 61
check
R2
Denolly C
[2]
pok.
Aubriot A
64 64
Court JK
check
R2
Vanshelboim E
[4]
pok.
Beauge M
26 64 76
6
check
R2
Poullain L
[1]
pok.
Reco A
62 62
Court 18
check
R2
Vatutin A
[7]
pok.
Barbier Gazeu P
[WC]
64 62
check
R2
Collignon R
[3]
pok.
Garcian A
76
1
61
Court 19
check
R2
Beaupain S
pok.
Freire Da Silva A
[Q]
62 76
8
check
R2
Dussin L
[Q]
pok.
Negritu C
[8]
62 63
Mataro 2024
, Court Center
check
R2
Marti Pujolras A
pok.
De Schepper K
16 75 63
Court 1
check
R2
Perez Sanz D
[Q]
pok.
Markovits M
[Q]
62 63
Court 2
check
R2
Buse I
[3]
pok.
Alcala Gurri M
61 61
check
R2
Lokoli L
[4]
pok.
Cekirge K
[Q]
60 63
Court 3
check
R2
Den Ouden G
[2]
pok.
Fernandez Flores D
62 76
3
Court 4
check
R2
Giustino L
[1]
pok.
Echeverria J
64 61
check
R2
Martin Tiffon P
[6]
pok.
Radulov I
62 63
check
R2
Kuhn N
[5]
pok.
Damas M
62 76
3
Kobiety
Mężczyźni
Wszystkie turnieje
Roland Garros
Lyon
Genewa
Strasburg
Rabat
Challenger Skopje
Challenger Grado
Challenger Kachreti
Challenger Augsburg
Challenger Goyang
Challenger Otocec
Challenger Kursumlijska Banja
Challenger Santo Domingo 3
Challenger Annenheim
Challenger Addis Ababa
Challenger Mataro
Challenger Deauville
Challenger Anning
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple