Fermer
art_track
8
Wiadomości
chevron_right
10
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
5
Rankingi ATP
chevron_right
10
Rankingi WTA
chevron_right
12
Turnieje
chevron_right
11
Filmy video
chevron_right
6
Zdjęcia
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
11
Moje informacje
chevron_right
12
meczy do obstawienia
chevron_right
9
Moje typy
chevron_right
11
Rankingi
chevron_right
15
Regulamin
forum
12
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
środa 15 maja
Rezultaty
środa 15 maja
wtorek 14 maja
poniedziałek 13 maja
niedziela 12 maja
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Rzym
Bordeaux
Turin
Rzym
Parme
Paris
Nadchodzące turnieje
Genewa
Lyon
Strasburg
Rabat
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Tajpej
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Nadchodzące turnieje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Nadal vs Bergs, Fognini vs Evans, Arnaldi vs Mayot, Draper vs Coric i Auger-Aliassime/Tiafoe vs Shelton/Bublik. Oto najważniejsze wydarzenia z dnia 2 w Romie (Masters 1000)
Novak Djokovic rozpoczyna kampanię w Rzymie przeciwko Moutetowi | Rzym 2024 Najważniejsze wydarzenia
Alcaraz obchodzi swoje 21 urodziny. Miej oczy szeroko otwarte, oto 21 najlepszych ujęć Hiszpana!
Relacja z meczu Iga Świątek vs Sabalenka w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Highlights Rublev vs Auger-Aliassime w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Ostatnie video
03:59
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Kuramochi pok. Shimizu
6/4, 7/5
231 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,302 Fani
Novak Djokovic
43,911 Fani
Roger Federer
41,188 Fani
Alexander Zverev
25,181 Fani
Carlos Alcaraz
22,272 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,318 Fani
Iga Swiatek
10,276 Fani
Serena Williams
10,190 Fani
Garbiñe Muguruza
8,426 Fani
Angelique Kerber
8,399 Fani
Cały ranking
2
40
Bektas E
1
00
Cabrera L
6
15
Yamaguchi M
0
00
Kaji H
1
15
Hule P
3
40
Bhosale R
1
15
Shimizu E
1
00
Matsuda M
40
Wang M
A
Yao X
00
Dong N
30
Lu J
00
Park S
15
Liu Z
Dzisiaj
J.Ostapenko
na 13:00
A.Sabalenka
2023
2023
Sabadell 2 2023
M 25 - Z 26 września do 1 października
05:09:10
13°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
1
ERHARD
, Mathys
Q
MININ
, Matvey
WC
SANCHEZ SA
, Bruno
EGEA
, Franco Emanuel
LOPEZ MORI
, Imanol
HELLER
, Peter
MARTINEZ M
, Jorge
5
MARTIN TIF
, Pol
3
WESSELS
, Louis
GILL
, Felix
WC
PEDRICO KR
, Albert
RADULOV
, Iliyan
Q
MELERO KRE
, Alejandro
Q
BONSACH GA
, Kane
Q
DUSSIN
, Louis
6
HANDEL
, Tim
7
GAUBAS
, Vilius
BAX
, Florent
ALCALA GUR
, Max
MORA
, Maxime
DE KROM
, Michiel
Q
URRIBARREN
, Iker
GUTIERREZ
, Oscar Jose
4
MARTI PUJO
, Alex
8
NIJBOER
, Ryan
WINTER LOP
, Benjamin
Q
SPERLE
, John
WC
JUAN MANO
, Alejandro
Q
LOPEZ
, Noah
Q
GABASHVILI
, Teymuraz
WC
CERVANTES
, Luca
2
LOPEZ SAN
, Alvaro
ERHARD
62 62
EGEA
61 63
LOPEZ MORILLO
76
3
26 64
MARTINEZ MARTI
64 62
GILL
60 63
RADULOV
63 61
BONSACH GANLEY
75 62
HANDEL
63 62
GAUBAS
62 62
ALCALA GURRI
64 36 75
DE KROM
62 64
MARTI PUJOLRAS
46 62 62
NIJBOER
76
5
61
SPERLE
75 63
GABASHVILI
46 64 61
LOPEZ SAN MART
62 62
ERHARD
63 62
MARTINEZ MARTI
61 63
GILL
63 62
BONSACH GANLEY
76
5
64
GAUBAS
75 61
DE KROM
76
7
61
NIJBOER
63 61
LOPEZ SAN MART
75 63
MARTINEZ MARTI
64 57 75
GILL
61 63
GAUBAS
36 64 62
LOPEZ SAN MART
64 64
GILL
64 63
GAUBAS
62 61
GAUBAS
64 64
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple