Fermer
art_track
8
Wiadomości
chevron_right
15
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
13
Rankingi ATP
chevron_right
7
Rankingi WTA
chevron_right
11
Turnieje
chevron_right
15
Filmy video
chevron_right
14
Zdjęcia
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
12
Moje informacje
chevron_right
5
meczy do obstawienia
chevron_right
12
Moje typy
chevron_right
12
Rankingi
chevron_right
12
Regulamin
forum
6
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
4
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
czwartek 28 marca
piątek 29 marca (rozpoczyna się o 04:00)
Rezultaty
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
poniedziałek 25 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Najciekawsze fragmenty wspaniałego zwycięstwa Garcii nad Gauffem w 4. rundzie w Miami
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
12:04
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Buse pok. Casanova
6/1, 6/0
579 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,016 Fani
Novak Djokovic
43,159 Fani
Roger Federer
41,154 Fani
Alexander Zverev
24,614 Fani
Carlos Alcaraz
21,551 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,294 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,959 Fani
Garbiñe Muguruza
8,423 Fani
Angelique Kerber
8,306 Fani
Cały ranking
5
4
15
Maestrelli F
3
6
00
Herbert P
1
3
00
Martineau M
1
6
00
Agamenone F
00
Moro Canas A
15
Sousa J
30
Barthel M
15
Naef C
6
2
6
00
Iatcenko P
5
6
3
00
Hruncakova V
4
40
Schmidt L
3
30
Radwanska U
5
5
Burillo Escorihuela I
7
7
Berecoechea N
4
6
00
Ionel N
3
3
00
Sels J
0
00
Hardt N
2
00
De Krom M
2
6
5
15
Damas M
0
0
7
30
Wenger D
Dzisiaj
A.Zverev
na 18:00
F.Marozsan
pią 29
C.Alcaraz
na 00:00
G.Dimitrov
2017
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
Paryż 2017
ATP Masters 1000 - Z 30 października do 5 listopada
14:32:27
8°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z sobota 28 października
1
DONALDSON
, Jared
Alt
GARCIA-LOP
, Guillermo
CHARDY
, Jeremy
10
LAJOVIC
, Dusan
2
STRUFF
, Jan-Lennard
KUKUSHKIN
, Mikhail
WC
HALYS
, Quentin
9
GOJOWCZYK
, Peter
3
BASILASHVI
, Nikoloz
POSPISIL
, Vasek
WC
MATHIEU
, Paul-Henri
8
MEDVEDEV
, Daniil
4
CORIC
, Borna
WC
BONZI
, Benjamin
SEPPI
, Andreas
12
DONSKOY
, Evgeny
5
ISTOMIN
, Denis
DJERE
, Laslo
KRAJINOVIC
, Filip
7
PELLA
, Guido
6
SOUSA
, Joao
GOMBOS
, Norbert
WC
HUMBERT
, Ugo
11
FABBIANO
, Thomas
GARCIA-LOP
75 67
0
64
CHARDY
67
4
62 64
STRUFF
76
5
64
GOJOWCZYK
64 63
POSPISIL
26 63 62
MATHIEU
64 64
CORIC
64 63
DONSKOY
63 62
DJERE
61 33 ab
KRAJINOVIC
64 61
SOUSA
64 63
HUMBERT
46 63 64
CHARDY
63 64
STRUFF
63 76
4
POSPISIL
63 64
CORIC
62 63
KRAJINOVIC
57 63 62
SOUSA
75 64
Suma nagród
Zakwalifikowany
25 Punkty
10,600 €
Q 2 runda
16 Punkty
3,065 €
Q 1 runda
0 Punkty
1,560 €
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Donaldson J
Q 1 runda
2
Struff J
3
Basilashvili N
Q 1 runda
4
Coric B
5
Istomin D
Q 1 runda
6
Sousa J
7
Pella G
Q 1 runda
8
Medvedev D
Q 1 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
Paulo013
36
pts
2
p.jamet9
35
pts
3
Jesus Lacalle Garcia
32
pts
4
Coco289
32
pts
5
Josi Rafa
32
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple