Fermer
art_track
7
Wiadomości
chevron_right
10
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
5
Rankingi ATP
chevron_right
13
Rankingi WTA
chevron_right
14
Turnieje
chevron_right
13
Filmy video
chevron_right
14
Zdjęcia
gamepad
10
Prediction Game
chevron_right
6
Moje informacje
chevron_right
15
meczy do obstawienia
chevron_right
6
Moje typy
chevron_right
15
Rankingi
chevron_right
8
Regulamin
forum
15
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
4
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
czwartek 28 marca
piątek 29 marca (rozpoczyna się o 04:00)
Rezultaty
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
poniedziałek 25 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Najciekawsze fragmenty wspaniałego zwycięstwa Garcii nad Gauffem w 4. rundzie w Miami
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
12:04
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Gea pok. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,017 Fani
Novak Djokovic
43,164 Fani
Roger Federer
41,155 Fani
Alexander Zverev
24,629 Fani
Carlos Alcaraz
21,582 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,294 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,959 Fani
Garbiñe Muguruza
8,423 Fani
Angelique Kerber
8,306 Fani
Cały ranking
3
A
Zverev A
2
40
Marozsan F
3
00
Elias G
2
00
Sanchez Izquierdo N
0
6
1
00
Collarini A
1
3
6
00
Couacaud E
5
6
15
Giustino L
5
2
15
Alcala Gurri M
Dzisiaj
E.Rybakina
na 20:00
V.Azarenka
pią 29
C.Alcaraz
na 00:00
G.Dimitrov
pią 29
E.Alexandrov
na 01:30
D.Collins
pią 29
A.Galarneau
na 02:40
J.Duckworth
2022
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
Newport 2022
ATP 250 - Z 11 do 17 lipca
13:38:49
13°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Informacje
Oficjalna nazwa
Hall of Fame Open
Miasto
Newport, USA
Miejsce
International Tennis Hall of Fame
Kategoria
ATP 250
Nawierzchnia
Trawa (Na wolnym powietrzu)
Data
Z 11 do 17 lipca 2022 (7 dni)
Kwalifikacje
niedziela 10 lipca
Suma nagród
665,330 $
Strona internetowa
www.tennisfame.com
Twoje zwycięstwa w ligach
2023
Mannarino A
pok.
Michelsen A
62 64
2022
Cressy M
pok.
Bublik A
26 63 76
3
2021
Anderson K
pok.
Brooksby J
76
8
64
2019
Isner J
pok.
Bublik A
76
2
63
2018
Johnson S
pok.
Ramanathan R
75 36 62
2017
Isner J
pok.
Ebden M
63 76
4
2016
Karlovic I
pok.
Muller G
67
2
76
5
76
12
2015
Ram R
pok.
Karlovic I
76
5
57 76
2
2014
Hewitt L
pok.
Karlovic I
63 67
4
76
3
2013
Mahut N
pok.
Hewitt L
57 75 63
2012
Isner J
pok.
Hewitt L
76
1
64
2011
Isner J
pok.
Rochus O
63 76
6
2010
Fish M
pok.
Rochus O
57 63 64
2009
Czink M
pok.
Safarova L
46 63 75
2009
Ram R
pok.
Querrey S
67
3
75 63
2008
Santoro F
pok.
Amritraj P
63 75
2007
Santoro F
pok.
Mahut N
64 64
2006
Philippoussis M
pok.
Gimelstob J
63 75
2005
Rusedski G
pok.
Spadea V
76
3
26 64
2004
Rusedski G
pok.
Popp A
76
5
76
2
2003
Ginepri R
pok.
Melzer J
64 67
3
61
2002
Dent T
pok.
Blake J
61 46 64
2001
Godwin N
pok.
Lee M
61 64
2000
Wessels P
pok.
Knippschild J
76
3
63
1999
Woodruff C
pok.
Carlsen K
67
5
64 64
1998
Paes L
pok.
Godwin N
63 62
1997
Sargsian S
pok.
Steven B
76 46 75
1996
Pereira N
pok.
Stafford G
46 64 64
1995
Prinosil D
pok.
Wheaton D
76
3
57 62
1994
Wheaton D
pok.
Woodbridge T
64 36 76
5
1993
Rusedski G
pok.
Frana J
75 67
7
76
5
1992
Shelton B
pok.
Antonitsch A
64 64
1991
Shelton B
pok.
Frana J
36 64 64
1990
Aldrich P
pok.
Cahill D
76 16 61
1989
Pugh J
pok.
Lundgren P
64 46 62
1988
Masur W
pok.
Drewett B
62 61
1987
Goldie D
pok.
Giammalva Jr. S
67 64 64
1986
Scanlon B
pok.
Wilkison T
75 64
1985
Gullikson T
pok.
Sadri J
63 76
1984
Amritraj V
pok.
Mayotte T
36 64 64
1983
Fitzgerald J
pok.
Davis S
26 61 63
1982
Pfister H
pok.
Estep M
61 75
1981
Kriek J
pok.
Pfister H
36 63 75
1980
Amritraj V
pok.
Pattison A
61 57 63
1979
Teacher B
pok.
Smith S
16 63 64
1978
Mitton B
pok.
James J
61 36 76
1977
Gullikson T
pok.
Pfister H
64 64 57 62
Suma nagród
Zwycięzca
250 Punkty
90,495 $
Finał
150 Punkty
52,790 $
Półfinał
90 Punkty
31,035 $
Ćwierćfinał
45 Punkty
17,985 $
2 runda
20 Punkty
10,440 $
1 runda
0 Punkty
6,380 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Auger-Aliassime F
2 runda
2
Isner J
Półfinał
3
Bublik A
Finał
4
Cressy M
5
Bonzi B
Ćwierćfinał
6
Murray A
Ćwierćfinał
7
Vesely J
2 runda
8
Duckworth J
Ćwierćfinał
Top 5
+ Wszystkie
1
Pollux32
28
pts
2
zaki69
25
pts
3
06lg
24
pts
4
Jsmooth
24
pts
5
TBrd
21
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple