Fermer
art_track
8
Wiadomości
chevron_right
5
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
11
Rankingi ATP
chevron_right
10
Rankingi WTA
chevron_right
5
Turnieje
chevron_right
13
Filmy video
chevron_right
8
Zdjęcia
gamepad
15
Prediction Game
chevron_right
9
Moje informacje
chevron_right
15
meczy do obstawienia
chevron_right
13
Moje typy
chevron_right
15
Rankingi
chevron_right
14
Regulamin
forum
7
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
wtorek 19 marca
Rezultaty
wtorek 19 marca
poniedziałek 18 marca
niedziela 17 marca
sobota 16 marca
Turnieje
Nadchodzące turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Asuncion
Murcie
Zadar
Merida
Calabasas
Maceio
Toulouse-Balma
Badalona
Loule
Swan Hill
Maribor
Swan Hill
Alaminos-Larnaca 2
Nadchodzące turnieje
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Inwazja pszczół podczas meczu Zverev vs Alcaraz w Indian Wells 2024
Sinner vs Alcaraz; Miedwiediew vs Paul | Najważniejsze wydarzenia z półfinałów Indian Wells 2024
Emocjonujący mecz Jannik Sinner vs Carlos Alcaraz | Najważniejsze wydarzenia Indian Wells 2024
Iga Świątek vs Marta Kostyuk | Półfinał Indian Wells 2024 | Najważniejsze wydarzenia
Najważniejsze wydarzenia z 16. z rzędu zwycięstwa Sinnera w tym sezonie nad Lehecką w ćwierćfinale Indian Wells
Ostatnie video
09:36
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Imai pok. Moriya
4/6, 7/5, 6/3
290 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
46,998 Fani
Novak Djokovic
43,065 Fani
Roger Federer
41,150 Fani
Alexander Zverev
24,505 Fani
Dominic Thiem
21,471 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,200 Fani
Serena Williams
10,181 Fani
Iga Swiatek
9,855 Fani
Garbiñe Muguruza
8,423 Fani
Angelique Kerber
8,288 Fani
Cały ranking
5
7
30
Piros Z
2
6
30
Michalski D
3
40
Merida Aguilar D
3
A
Pellegrino A
3
00
Erhard M
4
00
Neumayer L
0
6
15
Pridankina E
1
2
00
Naef C
4
1
40
Krutykh O
2
6
30
Forejtek J
1
3
6
00
Lovric P
0
6
3
00
Chong E
2
00
Kuhn N
3
00
Yunchaokete B
2
6
3
15
McCormick T
3
1
6
40
Martin Tiffon P
0
6
3
00
Nijboer R
1
1
6
00
Blanch D
Dzisiaj
A.Blinkova
na 16:00
Y.Yuan
Dzisiaj
Y.Nishioka
na 17:30
E.Nava
Dzisiaj
J.Mensik
na 19:20
L.Klein
2022
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
Newport 2022
ATP 250 - Z 11 do 17 lipca
08:33:35
13°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Informacje
Oficjalna nazwa
Hall of Fame Open
Miasto
Newport, USA
Miejsce
International Tennis Hall of Fame
Kategoria
ATP 250
Nawierzchnia
Trawa (Na wolnym powietrzu)
Data
Z 11 do 17 lipca 2022 (7 dni)
Kwalifikacje
niedziela 10 lipca
Suma nagród
665,330 $
Strona internetowa
www.tennisfame.com
Twoje zwycięstwa w ligach
2023
Mannarino A
pok.
Michelsen A
62 64
2022
Cressy M
pok.
Bublik A
26 63 76
3
2021
Anderson K
pok.
Brooksby J
76
8
64
2019
Isner J
pok.
Bublik A
76
2
63
2018
Johnson S
pok.
Ramanathan R
75 36 62
2017
Isner J
pok.
Ebden M
63 76
4
2016
Karlovic I
pok.
Muller G
67
2
76
5
76
12
2015
Ram R
pok.
Karlovic I
76
5
57 76
2
2014
Hewitt L
pok.
Karlovic I
63 67
4
76
3
2013
Mahut N
pok.
Hewitt L
57 75 63
2012
Isner J
pok.
Hewitt L
76
1
64
2011
Isner J
pok.
Rochus O
63 76
6
2010
Fish M
pok.
Rochus O
57 63 64
2009
Czink M
pok.
Safarova L
46 63 75
2009
Ram R
pok.
Querrey S
67
3
75 63
2008
Santoro F
pok.
Amritraj P
63 75
2007
Santoro F
pok.
Mahut N
64 64
2006
Philippoussis M
pok.
Gimelstob J
63 75
2005
Rusedski G
pok.
Spadea V
76
3
26 64
2004
Rusedski G
pok.
Popp A
76
5
76
2
2003
Ginepri R
pok.
Melzer J
64 67
3
61
2002
Dent T
pok.
Blake J
61 46 64
2001
Godwin N
pok.
Lee M
61 64
2000
Wessels P
pok.
Knippschild J
76
3
63
1999
Woodruff C
pok.
Carlsen K
67
5
64 64
1998
Paes L
pok.
Godwin N
63 62
1997
Sargsian S
pok.
Steven B
76 46 75
1996
Pereira N
pok.
Stafford G
46 64 64
1995
Prinosil D
pok.
Wheaton D
76
3
57 62
1994
Wheaton D
pok.
Woodbridge T
64 36 76
5
1993
Rusedski G
pok.
Frana J
75 67
7
76
5
1992
Shelton B
pok.
Antonitsch A
64 64
1991
Shelton B
pok.
Frana J
36 64 64
1990
Aldrich P
pok.
Cahill D
76 16 61
1989
Pugh J
pok.
Lundgren P
64 46 62
1988
Masur W
pok.
Drewett B
62 61
1987
Goldie D
pok.
Giammalva Jr. S
67 64 64
1986
Scanlon B
pok.
Wilkison T
75 64
1985
Gullikson T
pok.
Sadri J
63 76
1984
Amritraj V
pok.
Mayotte T
36 64 64
1983
Fitzgerald J
pok.
Davis S
26 61 63
1982
Pfister H
pok.
Estep M
61 75
1981
Kriek J
pok.
Pfister H
36 63 75
1980
Amritraj V
pok.
Pattison A
61 57 63
1979
Teacher B
pok.
Smith S
16 63 64
1978
Mitton B
pok.
James J
61 36 76
1977
Gullikson T
pok.
Pfister H
64 64 57 62
Suma nagród
Zwycięzca
250 Punkty
90,495 $
Finał
150 Punkty
52,790 $
Półfinał
90 Punkty
31,035 $
Ćwierćfinał
45 Punkty
17,985 $
2 runda
20 Punkty
10,440 $
1 runda
0 Punkty
6,380 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Auger-Aliassime F
2 runda
2
Isner J
Półfinał
3
Bublik A
Finał
4
Cressy M
5
Bonzi B
Ćwierćfinał
6
Murray A
Ćwierćfinał
7
Vesely J
2 runda
8
Duckworth J
Ćwierćfinał
Top 5
+ Wszystkie
1
Pollux32
28
pts
2
zaki69
25
pts
3
06lg
24
pts
4
Jsmooth
24
pts
5
TBrd
21
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple