Fermer
art_track
8
Wiadomości
chevron_right
12
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
10
Rankingi ATP
chevron_right
7
Rankingi WTA
chevron_right
10
Turnieje
chevron_right
11
Filmy video
chevron_right
14
Zdjęcia
gamepad
14
Prediction Game
chevron_right
9
Moje informacje
chevron_right
15
meczy do obstawienia
chevron_right
12
Moje typy
chevron_right
7
Rankingi
chevron_right
7
Regulamin
forum
13
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 26 kwietnia (rozpoczyna się o 04:00)
Rezultaty
czwartek 25 kwietnia
środa 24 kwietnia
wtorek 23 kwietnia
poniedziałek 22 kwietnia
Turnieje
Nadchodzące turnieje
Madryt
Cagliari
Aix en Provence
Madryt
Lleida
Saint-Malo
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Savannah
Shenzhen
Rzym
Ostrawa
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Nadchodzące turnieje
Kanton
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Wspomnienia - Kiedy Federer zdobył jedyny tytuł w historii tenisa na kortach ziemnych. Oto najciekawsze momenty z finału z Berdychem w Madrycie w 2012 roku.
Najważniejsze wydarzenia z meczu Ruud vs Tsitsipas w finale na kortach ziemnych w Barcelonie
Ruud ogłusza Djokovica i odnosi największe zwycięstwo w karierze w ATP Tour! Najważniejsze wydarzenia z drugiego półfinału w Monte Carlo.
Tradycja mistrzowskiego nurkowania w basenie w Barcelonie
Ostatnie video
19:09
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Shubladze pok. Zolotareva
6/4, 6/2
856 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,661 Fani
Novak Djokovic
43,678 Fani
Roger Federer
41,169 Fani
Alexander Zverev
25,020 Fani
Carlos Alcaraz
21,983 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,310 Fani
Serena Williams
10,191 Fani
Iga Swiatek
10,100 Fani
Garbiñe Muguruza
8,431 Fani
Angelique Kerber
8,349 Fani
Cały ranking
0
4
30
Schwaerzler J
1
6
30
Hemery C
Dzisiaj
M.Linette
na 12:30
A.Sabalenka
Dzisiaj
A.Shevchenko
na 16:00
C.Alcaraz
Dzisiaj
B.Coric
na 20:00
A.Zverev
2016
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
Newport 2016
ATP 250 - Z 11 do 17 lipca
18:32:57
13°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Informacje
Oficjalna nazwa
Campbell's Hall of Fame Tennis Championships
Miasto
Newport, USA
Miejsce
International Tennis Hall of Fame
Kategoria
ATP 250
Nawierzchnia
Trawa (Na wolnym powietrzu)
Data
Z 11 do 17 lipca 2016 (7 dni)
Kwalifikacje
sobota 9 lipca
Suma nagród
577,860 $
Strona internetowa
www.tennisfame.com
Twoje zwycięstwa w ligach
2023
Mannarino A
pok.
Michelsen A
62 64
2022
Cressy M
pok.
Bublik A
26 63 76
3
2021
Anderson K
pok.
Brooksby J
76
8
64
2019
Isner J
pok.
Bublik A
76
2
63
2018
Johnson S
pok.
Ramanathan R
75 36 62
2017
Isner J
pok.
Ebden M
63 76
4
2016
Karlovic I
pok.
Muller G
67
2
76
5
76
12
2015
Ram R
pok.
Karlovic I
76
5
57 76
2
2014
Hewitt L
pok.
Karlovic I
63 67
4
76
3
2013
Mahut N
pok.
Hewitt L
57 75 63
2012
Isner J
pok.
Hewitt L
76
1
64
2011
Isner J
pok.
Rochus O
63 76
6
2010
Fish M
pok.
Rochus O
57 63 64
2009
Czink M
pok.
Safarova L
46 63 75
2009
Ram R
pok.
Querrey S
67
3
75 63
2008
Santoro F
pok.
Amritraj P
63 75
2007
Santoro F
pok.
Mahut N
64 64
2006
Philippoussis M
pok.
Gimelstob J
63 75
2005
Rusedski G
pok.
Spadea V
76
3
26 64
2004
Rusedski G
pok.
Popp A
76
5
76
2
2003
Ginepri R
pok.
Melzer J
64 67
3
61
2002
Dent T
pok.
Blake J
61 46 64
2001
Godwin N
pok.
Lee M
61 64
2000
Wessels P
pok.
Knippschild J
76
3
63
1999
Woodruff C
pok.
Carlsen K
67
5
64 64
1998
Paes L
pok.
Godwin N
63 62
1997
Sargsian S
pok.
Steven B
76 46 75
1996
Pereira N
pok.
Stafford G
46 64 64
1995
Prinosil D
pok.
Wheaton D
76
3
57 62
1994
Wheaton D
pok.
Woodbridge T
64 36 76
5
1993
Rusedski G
pok.
Frana J
75 67
7
76
5
1992
Shelton B
pok.
Antonitsch A
64 64
1991
Shelton B
pok.
Frana J
36 64 64
1990
Aldrich P
pok.
Cahill D
76 16 61
1989
Pugh J
pok.
Lundgren P
64 46 62
1988
Masur W
pok.
Drewett B
62 61
1987
Goldie D
pok.
Giammalva Jr. S
67 64 64
1986
Scanlon B
pok.
Wilkison T
75 64
1985
Gullikson T
pok.
Sadri J
63 76
1984
Amritraj V
pok.
Mayotte T
36 64 64
1983
Fitzgerald J
pok.
Davis S
26 61 63
1982
Pfister H
pok.
Estep M
61 75
1981
Kriek J
pok.
Pfister H
36 63 75
1980
Amritraj V
pok.
Pattison A
61 57 63
1979
Teacher B
pok.
Smith S
16 63 64
1978
Mitton B
pok.
James J
61 36 76
1977
Gullikson T
pok.
Pfister H
64 64 57 62
Suma nagród
Zwycięzca
250 Punkty
76,500 $
Finał
150 Punkty
40,300 $
Półfinał
90 Punkty
21,800 $
Ćwierćfinał
45 Punkty
12,435 $
2 runda
20 Punkty
7,325 $
1 runda
0 Punkty
4,340 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Johnson S
Ćwierćfinał
2
Karlovic I
3
Muller G
Finał
4
Baghdatis M
Półfinał
6
Mannarino A
Ćwierćfinał
7
Sela D
Ćwierćfinał
8
Young D
Półfinał
Top 5
+ Wszystkie
1
jakopet
30
pts
2
ClementG97
29
pts
3
Jayson
29
pts
4
Clément Paquet
27
pts
5
Ivodelor15
24
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple