Fermer
art_track
13
Wiadomości
chevron_right
11
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
6
Rankingi ATP
chevron_right
8
Rankingi WTA
chevron_right
15
Turnieje
chevron_right
9
Filmy video
chevron_right
12
Zdjęcia
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
7
Moje informacje
chevron_right
14
meczy do obstawienia
chevron_right
13
Moje typy
chevron_right
10
Rankingi
chevron_right
6
Regulamin
forum
6
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
czwartek 28 marca
Rezultaty
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
poniedziałek 25 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Najciekawsze fragmenty wspaniałego zwycięstwa Garcii nad Gauffem w 4. rundzie w Miami
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
12:04
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Buse pok. Casanova
6/1, 6/0
579 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,016 Fani
Novak Djokovic
43,159 Fani
Roger Federer
41,154 Fani
Alexander Zverev
24,614 Fani
Carlos Alcaraz
21,551 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,294 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,959 Fani
Garbiñe Muguruza
8,423 Fani
Angelique Kerber
8,306 Fani
Cały ranking
2
6
40
Coria F
0
3
00
Guinard M
0
40
Maestrelli F
1
40
Herbert P
2
00
Trungelliti M
5
00
Martinez P
2
00
Zapata Miralles B
2
30
Hassan B
0
30
Miyazaki Y
1
00
Rodionova A
0
6
30
Iatcenko P
2
3
00
Hruncakova V
0
2
40
Guth M
3
6
00
Dunne K
4
6
1
Hennemann C
6
3
6
Papamichail D
2
15
Ionel N
0
15
Sels J
2
6
15
Baroni N
4
7
30
Royer V
2
40
Caruso S
0
40
Piraino G
2
3
00
Fossati C
3
6
30
Serdarusic N
4
30
Damas M
3
30
Wenger D
2
6
15
Topo M
2
2
00
Durasovic V
Dzisiaj
A.Zverev
na 18:00
F.Marozsan
pią 29
C.Alcaraz
na 00:00
G.Dimitrov
2015
2023
2022
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Marburg 2015
ATP CH 50 - Z 29 czerwca do 5 lipca
13:14:01
21°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z sobota 27 czerwca
1
DONSKOY
, Evgeny
BYE
WC
SCHLEPER
, Alexander
WC
BEZOLT
, Thomas
WC
MIRAN
, Marc
GONZALES
, Ruben
GIL
, Fred
6
GARANGANGA
, Takanyi
2
SATRAL
, Jan
BYE
RUDNEV
, Valery
SIMON
, Tobias
WC
TSEGAI
, Beruk
GRILLS
, Jacob
KAHLKE
, Jannis
8
GIUSTINO
, Lorenzo
3
KRSTIN
, Pedja
HANFMANN
, Yannick
GEENS
, Clement
SIEBER
, Marc
DIARRA
, Gibril
LEDOVSKIKH
, Mikhail
JEBAVY
, Roman
7
FOLIE
, Alexandre
4
DE GREEF
, Arthur
SHCHERBA
, Vitalii
WC
HEUSER
, Nils
HELLER
, Peter
INZERILLO
, Jerome
MICHON
, Axel
MERUNKA
, Stefan
5
KUZMANOV
, Dimitar
DONSKOY
BEZOLT
63 57 63
GONZALES
62 61
GIL
63 62
SATRAL
RUDNEV
64 75
GRILLS
64 62
GIUSTINO
60 62
KRSTIN
75 62
GEENS
46 62 64
LEDOVSKIKH
67
8
76
3
63
JEBAVY
64 36 76
6
DE GREEF
61 61
HELLER
60 60
MICHON
75 64
KUZMANOV
61 60
DONSKOY
61 61
GIL
63 60
SATRAL
64 46 63
GIUSTINO
63 61
KRSTIN
31 ab
LEDOVSKIKH
63 75
DE GREEF
64 63
MICHON
64 62
DONSKOY
64 62
SATRAL
63 64
LEDOVSKIKH
64 61
DE GREEF
76
5
75
Suma nagród
Zakwalifikowany
5 Punkty
440 €
Q 3 runda
0 Punkty
Q 2 runda
0 Punkty
Q 1 runda
0 Punkty
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Donskoy E
2
Satral J
3
Krstin P
Q 3 runda
4
De Greef A
5
Kuzmanov D
Q 2 runda
6
Garanganga T
Q 1 runda
7
Folie A
Q 1 runda
8
Giustino L
Q 3 runda
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple