Fermer
art_track
15
Wiadomości
chevron_right
10
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
9
Rankingi ATP
chevron_right
10
Rankingi WTA
chevron_right
6
Turnieje
chevron_right
15
Filmy video
chevron_right
11
Zdjęcia
gamepad
9
Prediction Game
chevron_right
15
Moje informacje
chevron_right
7
meczy do obstawienia
chevron_right
8
Moje typy
chevron_right
10
Rankingi
chevron_right
15
Regulamin
forum
12
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 29 marca (rozpoczyna się o 04:00)
Rezultaty
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
poniedziałek 25 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Najciekawsze fragmenty wspaniałego zwycięstwa Garcii nad Gauffem w 4. rundzie w Miami
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
04:12
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Gea pok. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,017 Fani
Novak Djokovic
43,164 Fani
Roger Federer
41,155 Fani
Alexander Zverev
24,629 Fani
Carlos Alcaraz
21,582 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,294 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,959 Fani
Garbiñe Muguruza
8,423 Fani
Angelique Kerber
8,306 Fani
Cały ranking
2
30
Alexandrova E
3
30
Collins D
4
2
00
Lamens S
0
6
00
Fruhvirtova L
6
6
Mpetshi Perricard G
4
4
Cid Subervi R
Dzisiaj
F.Coria
na 10:00
F.Krajinovic
2023
2023
2022
2021
2020
Lyon 2023
WTA 250 - Z 30 stycznia do 5 lutego
02:30:32
20°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z sobota 28 stycznia
1
NOSKOVA
, Linda
WC
ROUVROY
, Margaux
HRUNCAKOVA
, Viktoria
7
BUCSA
, Cristina
2
GIORGI
, Camila
SWAN
, Katie
PR
DANILOVIC
, Olga
12
TAUSON
, Clara
3
TOMOVA
, Viktoriya
ANDREEVA
, Erika
WC
PONCHET
, Jessika
11
PARRY
, Diane
4
MASAROVA
, Rebeka
WC
HESSE
, Amandine
FRIEDSAM
, Anna-Lena
10
JUVAN
, Kaja
5
BAINDL
, Kateryna
KONJUH
, Ana
WALTERT
, Simona
8
FRECH
, Magdalena
6
GRACHEVA
, Varvara
BASSOLS RI
, Marina
WC
TUBELLO
, Alice
9
ERRANI
, Sara
NOSKOVA
63 62
HRUNCAKOVA
60 26 64
SWAN
61 63
DANILOVIC
64 64
ANDREEVA
26 63 64
PARRY
64 64
MASAROVA
62 62
JUVAN
46 64 62
KONJUH
62 67
2
76
1
WALTERT
76
3
76
7
BASSOLS RI
63 61
ERRANI
64 64
NOSKOVA
61 63
DANILOVIC
62 36 60
ANDREEVA
64 63
MASAROVA
64 67
8
63
KONJUH
63 36 62
BASSOLS RI
62 64
Suma nagród
Zakwalifikowany
18 Punkty
Q 2 runda
12 Punkty
1,804 $
Q 1 runda
1 Punkty
1,164 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Noskova L
2
Giorgi C
Q 1 runda
3
Tomova V
Q 1 runda
4
Masarova R
5
Baindl K
Q 1 runda
6
Gracheva V
Q 1 runda
7
Bucsa C
Q 1 runda
8
Frech M
Q 1 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
yannroger
34
pts
2
Viking76Ninow
33
pts
3
Marillion
29
pts
4
yoshi
28
pts
5
Toruk Makto
27
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple