Fermer
art_track
11
Wiadomości
chevron_right
7
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
5
Rankingi ATP
chevron_right
11
Rankingi WTA
chevron_right
12
Turnieje
chevron_right
6
Filmy video
chevron_right
6
Zdjęcia
gamepad
7
Prediction Game
chevron_right
14
Moje informacje
chevron_right
14
meczy do obstawienia
chevron_right
6
Moje typy
chevron_right
12
Rankingi
chevron_right
11
Regulamin
forum
15
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
wtorek 23 kwietnia
Rezultaty
wtorek 23 kwietnia
poniedziałek 22 kwietnia
niedziela 21 kwietnia
sobota 20 kwietnia
Turnieje
Nadchodzące turnieje
Madryt
Cagliari
Aix en Provence
Madryt
Lleida
Saint-Malo
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Savannah
Shenzhen
Rzym
Ostrawa
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Nadchodzące turnieje
Kanton
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Najważniejsze wydarzenia w Barcelonie, dzień 2
Ruud ogłusza Djokovica i odnosi największe zwycięstwo w karierze w ATP Tour! Najważniejsze wydarzenia z drugiego półfinału w Monte Carlo.
Nadal vs Minaur, Tsitsipas vs Ofner, Ruud vs Muller, Fils vs Altmaier i Musetti vs Carballes Baena. Najważniejsze wydarzenia dnia 3 w Barcelonie
Epicka bitwa pomiędzy Rune i Dimitrovem w Monte Carlo!
Ostatnie video
08:04
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Trotter pok. Moriya
7/6
5
, 6/2
376 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,575 Fani
Novak Djokovic
43,641 Fani
Roger Federer
41,167 Fani
Alexander Zverev
24,996 Fani
Carlos Alcaraz
21,948 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,310 Fani
Serena Williams
10,191 Fani
Iga Swiatek
10,091 Fani
Garbiñe Muguruza
8,432 Fani
Angelique Kerber
8,349 Fani
Cały ranking
0
6
6
00
Ellis B
2
7
4
00
Berankis R
4
5
7
Xiao L
6
7
6
Celikbilek A
Dzisiaj
N.Podoroska
na 12:30
K.Siniakova
Dzisiaj
D.Shnaider
na 14:00
A.Potapova
2018
2023
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Kanton 2018
WTA International - Z 17 do 22 września
14:31:12
29°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Informacje
Oficjalna nazwa
Guangzhou Open
Miasto
Guangzhou, Chiny
Miejsce
Guangzhou International Tennis Centre
Kategoria
WTA International
Nawierzchnia
Twarda (Na wolnym powietrzu)
Data
Z 17 do 22 września 2018 (6 dni)
Kwalifikacje
sobota 15 września
Suma nagród
226,750 $
Strona internetowa
www.sports.21cn.com/2011gzopen/eng/
Twoje zwycięstwa w ligach
2023
Wang X
pok.
Linette M
60 62
2019
Kenin S
pok.
Stosur S
67
4
64 62
2018
Wang Q
pok.
Putintseva Y
61 62
2017
Zhang S
pok.
Krunic A
62 36 62
2016
Tsurenko L
pok.
Jankovic J
64 36 64
2015
Jankovic J
pok.
Satralova D
62 60
2014
Niculescu M
pok.
Cornet A
64 60
2013
Zhang S
pok.
King V
76
1
61
2012
Hsieh S
pok.
Robson L
63 57 64
2011
Scheepers C
pok.
Rybarikova M
62 62
2010
Wolfe J
pok.
Kudryavtseva A
61 64
2009
Peer S
pok.
Brianti A
63 62
2008
Zvonareva V
pok.
Peng S
67
4
60 62
2007
Razzano V
pok.
Obziler T
60 63
2006
Chakvetadze A
pok.
Medina Garrigues A
61 64
Suma nagród
Zwycięzca
280 Punkty
43,000 $
Finał
180 Punkty
21,400 $
Półfinał
110 Punkty
11,500 $
Ćwierćfinał
60 Punkty
6,175 $
2 runda
30 Punkty
3,400 $
1 runda
1 Punkty
2,100 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Cornet A
1 runda
3
Wang Q
4
Krunic A
Ćwierćfinał
5
Putintseva Y
Finał
6
Hruncakova V
2 runda
7
Lapko V
Ćwierćfinał
8
Zheng S
2 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
Insomnia35
27
pts
2
LeTennis
26
pts
3
galubeho
25
pts
4
jakopet
23
pts
5
leil44
23
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple