Fermer
art_track
5
Wiadomości
chevron_right
9
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
9
Rankingi ATP
chevron_right
10
Rankingi WTA
chevron_right
5
Turnieje
chevron_right
9
Filmy video
chevron_right
9
Zdjęcia
gamepad
15
Prediction Game
chevron_right
7
Moje informacje
chevron_right
13
meczy do obstawienia
chevron_right
9
Moje typy
chevron_right
9
Rankingi
chevron_right
15
Regulamin
forum
5
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 29 marca
Rezultaty
piątek 29 marca
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Grigor Dimitrov GOD MODE vs Carlos Alcaraz! | Najważniejsze wydarzenia z Miami 2024
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
04:04
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Tararudee pok. Aiava
6/3, 4/6, 6/2
331 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,017 Fani
Novak Djokovic
43,164 Fani
Roger Federer
41,155 Fani
Alexander Zverev
24,629 Fani
Carlos Alcaraz
21,582 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,295 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,968 Fani
Garbiñe Muguruza
8,424 Fani
Angelique Kerber
8,309 Fani
Cały ranking
3
6
15
Kudermetova P
1
2
00
Bouzas Maneiro J
6
5
Waltert S
6
2
Danilovic O
30
Coria F
30
Krajinovic F
0
15
Basilashvili N
1
00
Moutet C
0
30
Dunne K
1
30
Hruncakova V
1
15
Schmidt L
0
15
Abduraimova N
1
40
Ionel N
2
40
Serdarusic N
2
30
Piraino G
3
00
Royer V
3
40
Kirkin E
4
30
Serafini M
1
15
Pennaforti G
5
15
Houkes M
Dzisiaj
D.Medvedev
na 20:00
J.Sinner
sob 30
G.Dimitrov
na 00:00
A.Zverev
2022
2023
2022
Grodzisk Mazowiecki 2022
ATP CH 90 - Z 15 do 21 sierpnia
10:14:30
20°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Z niedziela 14 sierpnia
1
MANSOURI
, Skander
WC
WOJCIK
, Yann
Alt
JOHNSON
, Luke
12
MONZON
, Ignacio
2
VATUTIN
, Alexey
LI
, Hanwen
WC
PIECZKOWSK
, Olaf
10
LANGMO
, Christian
3
SETKIC
, Aldin
WC
LANIK
, Tomas
Alt
MIKULA
, Michal
7
BOBROV
, Bogdan
4
SEYBOTH WI
, Thiago
Alt
ZEBALLOS
, Federico
Alt
FAYZIEV
, Sanjar
8
DIEZ
, Steven
5
ZHUKAYEV
, Beibit
ERLER
, Alexander
WC
PAWELSKI
, Martyn
11
TOPO
, Marko
6
POLJAK
, David
PEREZ
, Alfredo
Alt
GLINKA
, Daniil
9
POTENZA
, Luca
MANSOURI
62 64
JOHNSON
64 60
VATUTIN
46 64 62
LANGMO
76
6
26 64
SETKIC
62 67
5
63
MIKULA
57 63 62
SEYBOTH WI
63 36 64
DIEZ
63 62
ZHUKAYEV
67
5
63 63
TOPO
63 36 64
POLJAK
46 63 75
POTENZA
64 67
2
75
MANSOURI
63 46 62
VATUTIN
63 60
MIKULA
75 62
SEYBOTH WI
64 64
TOPO
67
3
64 61
POTENZA
64 10 ab
Suma nagród
Zakwalifikowany
5 Punkty
Q 2 runda
2 Punkty
330 $
Q 1 runda
0 Punkty
165 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni - Kwalifikacje
1
Mansouri S
2
Vatutin A
3
Setkic A
Q 2 runda
4
Seyboth Wild T
5
Zhukayev B
Q 2 runda
6
Poljak D
Q 2 runda
7
Bobrov B
Q 1 runda
8
Diez S
Q 2 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
paillasse71
23
pts
2
HugoB_1994
17
pts
3
Yann1977 JU
17
pts
4
MedvEdwTops
17
pts
5
roberto.favario
16
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple