Fermer
art_track
13
Wiadomości
chevron_right
8
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
6
Rankingi ATP
chevron_right
10
Rankingi WTA
chevron_right
13
Turnieje
chevron_right
15
Filmy video
chevron_right
8
Zdjęcia
gamepad
14
Prediction Game
chevron_right
11
Moje informacje
chevron_right
13
meczy do obstawienia
chevron_right
10
Moje typy
chevron_right
14
Rankingi
chevron_right
7
Regulamin
forum
5
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
czwartek 28 marca
Rezultaty
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
poniedziałek 25 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Najciekawsze fragmenty wspaniałego zwycięstwa Garcii nad Gauffem w 4. rundzie w Miami
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
12:04
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Buse pok. Casanova
6/1, 6/0
579 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,016 Fani
Novak Djokovic
43,159 Fani
Roger Federer
41,154 Fani
Alexander Zverev
24,614 Fani
Carlos Alcaraz
21,551 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,294 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,959 Fani
Garbiñe Muguruza
8,423 Fani
Angelique Kerber
8,306 Fani
Cały ranking
3
00
Maestrelli F
4
00
Herbert P
0
3
00
Zapata Miralles B
1
6
00
Hassan B
6
00
Miyazaki Y
2
00
Rodionova A
2
6
00
Iatcenko P
6
3
00
Hruncakova V
4
00
Ionel N
3
00
Sels J
6
6
3
Baroni N
6
7
2
Royer V
2
15
Caruso S
4
30
Piraino G
5
15
Damas M
7
15
Wenger D
5
6
40
Topo M
4
2
00
Durasovic V
3
6
5
00
Martin Tiffon P
4
1
7
00
Krumich M
2
3
00
Benchetrit E
5
6
30
Gulin S
pią 29
C.Alcaraz
na 00:00
G.Dimitrov
2016
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Bogota 2016
WTA International - Z 11 do 17 kwietnia
07:42:31
9°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Informacje
Oficjalna nazwa
Claro Open Colsanitas
Miasto
Bogota, Kolumbia
Miejsce
Centro de Alto Rendimiento Deportivo de Coldeportes
Kategoria
WTA International
Nawierzchnia
Mączka (Na wolnym powietrzu)
Data
Z 11 do 17 kwietnia 2016 (7 dni)
Kwalifikacje
sobota 9 kwietnia
Suma nagród
250,000 $
Strona internetowa
www.copacolsanitas.com
Twoje zwycięstwa w ligach
2023
Maria T
pok.
Stearns P
63 26 64
2022
Maria T
pok.
Pigossi L
63 46 62
2021
Osorio C
pok.
Zidansek T
57 63 64
2019
Anisimova A
pok.
Sharma A
46 64 61
2018
Schmiedlova A
pok.
Arruabarrena L
62 64
2017
Schiavone F
pok.
Arruabarrena L
64 75
2016
Hartman I
pok.
Soler-Espinosa S
62 26 64
2015
Pereira T
pok.
Shvedova Y
76
2
61
2014
Garcia C
pok.
Jankovic J
63 64
2013
Jankovic J
pok.
Ormaechea P
61 62
2012
Arruabarrena L
pok.
Panova A
62 75
2011
Dominguez Lino L
pok.
Johansson M
26 63 62
2010
Duque-Marino M
pok.
Kerber A
64 63
2009
Martinez Sanchez M
pok.
Dulko G
63 62
2008
Llagostera Vives N
pok.
Salerni M
60 64
2007
Vinci R
pok.
Garbin T
67
0
64 03 ab
2006
Dominguez Lino L
pok.
Pennetta F
76
0
64
Suma nagród
Finał
180 Punkty
21,400 $
Półfinał
110 Punkty
11,500 $
Ćwierćfinał
60 Punkty
6,175 $
2 runda
30 Punkty
3,400 $
1 runda
1 Punkty
2,100 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Svitolina E
1 runda
2
Pereira T
1 runda
3
Duque-Marino M
1 runda
4
Arruabarrena L
Półfinał
5
Hartman I
6
Maria T
2 runda
7
Dominguez Lino L
2 runda
8
Tatishvili A
2 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
mixmania123
31
pts
2
Nephtys
31
pts
3
Hompf
29
pts
4
Rafael W.
27
pts
5
TonyTonus
25
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple