Fermer
art_track
14
Wiadomości
chevron_right
14
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
7
Rankingi ATP
chevron_right
8
Rankingi WTA
chevron_right
8
Turnieje
chevron_right
11
Filmy video
chevron_right
12
Zdjęcia
gamepad
11
Prediction Game
chevron_right
15
Moje informacje
chevron_right
8
meczy do obstawienia
chevron_right
14
Moje typy
chevron_right
9
Rankingi
chevron_right
9
Regulamin
forum
15
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
czwartek 28 marca
piątek 29 marca (rozpoczyna się o 04:00)
Rezultaty
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
poniedziałek 25 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Najciekawsze fragmenty wspaniałego zwycięstwa Garcii nad Gauffem w 4. rundzie w Miami
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
12:04
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Gea pok. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,017 Fani
Novak Djokovic
43,164 Fani
Roger Federer
41,155 Fani
Alexander Zverev
24,629 Fani
Carlos Alcaraz
21,582 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,294 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,959 Fani
Garbiñe Muguruza
8,423 Fani
Angelique Kerber
8,306 Fani
Cały ranking
2
6
40
Zverev A
2
3
40
Marozsan F
0
15
Stakusic M
2
00
Podoroska N
0
00
Bondar A
1
00
Jones F
7
00
Elias G
5
00
Sanchez Izquierdo N
1
00
Dellien M
2
00
Soto M
4
6
1
30
Collarini A
5
3
6
30
Couacaud E
0
30
Leonard M
2
30
Rouvroy M
3
3
Fassbender B
6
6
Onclin G
Dzisiaj
E.Rybakina
na 20:00
V.Azarenka
pią 29
C.Alcaraz
na 00:00
G.Dimitrov
pią 29
E.Alexandrov
na 01:30
D.Collins
pią 29
J.De Jong
na 13:00
P.Martinez
2004
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
Bazylea 2004
ATP 500 - Z 25 do 31 października
19:18:09
9°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
Informacje
Oficjalna nazwa
Swiss Indoors Basel
Miasto
B, Szwajcaria
Miejsce
St. Jakobshalle
Kategoria
ATP 500
Nawierzchnia
Twarda (W hali)
Data
Z 25 do 31 października 2004 (6 dni)
Suma nagród
975,000 $
Strona internetowa
www.davidoffswissindoors.ch
Twoje zwycięstwa w ligach
2023
Auger-Aliassime F
pok.
Hurkacz H
76
3
76
5
2022
Auger-Aliassime F
pok.
Rune H
63 75
2019
Federer R
pok.
De Minaur A
62 62
2018
Federer R
pok.
Copil M
76
5
64
2017
Federer R
pok.
Del Potro J
67
5
64 63
2016
Cilic M
pok.
Nishikori K
61 76
5
2015
Federer R
pok.
Nadal R
63 57 63
2014
Federer R
pok.
Goffin D
62 62
2013
Del Potro J
pok.
Federer R
76
3
26 64
2012
Del Potro J
pok.
Federer R
64 67
5
76
3
2011
Federer R
pok.
Nishikori K
61 63
2010
Federer R
pok.
Djokovic N
64 36 61
2009
Djokovic N
pok.
Federer R
64 46 62
2008
Federer R
pok.
Nalbandian D
63 64
2007
Federer R
pok.
Nieminen J
63 64
2006
Federer R
pok.
Gonzalez F
63 62 76
0
2005
Gonzalez F
pok.
Baghdatis M
67
8
63 75 64
2004
Novak J
pok.
Nalbandian D
57 63 64 16 62
2003
Coria G
pok.
Nalbandian D
Forfait
2002
Nalbandian D
pok.
Gonzalez F
64 63 62
2001
Henman T
pok.
Federer R
63 64 62
2000
Enqvist T
pok.
Federer R
62 46 76
4
16 61
1999
Kucera K
pok.
Henman T
64 76
10
46 46 76
2
1998
Henman T
pok.
Agassi A
64 63 36 64
1997
Rusedski G
pok.
Philippoussis M
63 76
6
76
3
1996
Sampras P
pok.
Dreekmann H
75 62 60
1995
Courier J
pok.
Siemerink J
67
2
76
5
57 62 75
1994
Ferreira W
pok.
McEnroe P
46 62 76
7
63
1993
Stich M
pok.
Edberg S
64 67
5
63 62
1992
Becker B
pok.
Korda P
36 63 62 64
1991
Hlasek J
pok.
McEnroe J
76
4
60 63
1990
McEnroe J
pok.
Ivanisevic G
67 46 76 63 64
1989
Courier J
pok.
Edberg S
76 36 26 60 75
1988
Edberg S
pok.
Hlasek J
75 63 36 62
1987
Noah Y
pok.
Agenor R
76 64 64
1986
Edberg S
pok.
Noah Y
76 62 67 76
1985
Edberg S
pok.
Noah Y
67 64 76 61
1984
Nystrom J
pok.
Wilkison T
63 36 64 62
1983
Gerulaitis V
pok.
Fibak W
46 61 75 55 ab
1982
Noah Y
pok.
Wilander M
64 62 63
1981
Lendl I
pok.
Clerc J
62 63 60
1980
Lendl I
pok.
Borg B
63 62 57 06 64
1979
Gottfried B
pok.
Kriek J
75 61 46 63
1978
Vilas G
pok.
McEnroe J
63 57 75 64
1977
Borg B
pok.
Lloyd J
64 62 63
1975
Hrebec J
pok.
Nastase I
61 76 26 63
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
2
Henman T
Ćwierćfinał
3
Gaudio G
2 runda
4
Nalbandian D
Finał
5
Robredo T
2 runda
6
Schuettler R
Ćwierćfinał
7
Massu N
Półfinał
8
Gonzalez F
1 runda
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple