Fermer
art_track
10
Wiadomości
chevron_right
9
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
11
Rankingi ATP
chevron_right
13
Rankingi WTA
chevron_right
6
Turnieje
chevron_right
10
Filmy video
chevron_right
14
Zdjęcia
gamepad
9
Prediction Game
chevron_right
6
Moje informacje
chevron_right
8
meczy do obstawienia
chevron_right
5
Moje typy
chevron_right
5
Rankingi
chevron_right
14
Regulamin
forum
9
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
wtorek 19 marca
Rezultaty
poniedziałek 18 marca
niedziela 17 marca
sobota 16 marca
piątek 15 marca
Turnieje
Nadchodzące turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Asuncion
Murcie
Zadar
Merida
Calabasas
Maceio
Toulouse-Balma
Badalona
Loule
Swan Hill
Maribor
Swan Hill
Alaminos-Larnaca 2
Nadchodzące turnieje
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Inwazja pszczół podczas meczu Zverev vs Alcaraz w Indian Wells 2024
Luca Nardi POWALA Novaka Djokovica 🤯
Sinner vs Alcaraz; Miedwiediew vs Paul | Najważniejsze wydarzenia z półfinałów Indian Wells 2024
Emocjonujący mecz Jannik Sinner vs Carlos Alcaraz | Najważniejsze wydarzenia Indian Wells 2024
Konferencje prasowe Luki Nardiego i Novaka Djokovica w reakcji na szaloną porażkę w Indian Wells
Ostatnie video
09:36
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Gea pok. Nikles
6/1, 6/4
1072 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
46,987 Fani
Novak Djokovic
43,043 Fani
Roger Federer
41,151 Fani
Alexander Zverev
24,490 Fani
Dominic Thiem
21,461 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,167 Fani
Serena Williams
10,181 Fani
Iga Swiatek
9,847 Fani
Garbiñe Muguruza
8,423 Fani
Angelique Kerber
8,285 Fani
Cały ranking
2
4
15
Collarini A
1
6
30
Burruchaga R
4
3
6
40
Blancaneaux G
4
6
3
30
Pucinelli De Almeida M
3
2
6
A
Guillen Meza A
5
6
3
40
Fonseca J
5
00
Pacheco Mendez R
3
15
Trotter J
Dzisiaj
A.Blinkova
na 16:00
Y.Yuan
Dzisiaj
T.Seyboth Wi
na 16:00
H.Grenier
Dzisiaj
Y.Nishioka
na 17:30
E.Nava
Dzisiaj
J.Mensik
na 19:20
L.Klein
2022
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
Bastad 2022
ATP 250 - Z 11 do 17 lipca
03:46:12
15°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Informacje
Oficjalna nazwa
Nordea Open
Miasto
Bastad, Szwecja
Miejsce
Bastad Tennis Stadion
Kategoria
ATP 250
Nawierzchnia
Mączka (Na wolnym powietrzu)
Data
Z 11 do 17 lipca 2022 (7 dni)
Kwalifikacje
niedziela 10 lipca
Suma nagród
597,900 €
Strona internetowa
www.swedishopen.org
Twoje zwycięstwa w ligach
2023
Rublev A
pok.
Ruud C
76
3
60
2022
Cerundolo F
pok.
Baez S
76
4
62
2021
Ruud C
pok.
Coria F
63 63
2019
Jarry N
pok.
Londero J
76
7
64
2018
Fognini F
pok.
Gasquet R
63 36 61
2017
Ferrer D
pok.
Dolgopolov A
64 64
2016
Ramos-Vinolas A
pok.
Verdasco F
63 64
2015
Paire B
pok.
Robredo T
76
7
63
2014
Cuevas P
pok.
Sousa J
62 61
2013
Berlocq C
pok.
Verdasco F
75 61
2012
Ferrer D
pok.
Almagro N
62 62
2011
Soderling R
pok.
Ferrer D
62 62
2010
Almagro N
pok.
Soderling R
75 36 62
2009
Soderling R
pok.
Monaco J
63 76
4
2008
Robredo T
pok.
Berdych T
64 61
2007
Ferrer D
pok.
Almagro N
61 62
2006
Robredo T
pok.
Davydenko N
62 61
2005
Nadal R
pok.
Berdych T
26 62 64
2004
Zabaleta M
pok.
Gaudio G
61 46 76
4
2003
Zabaleta M
pok.
Lapentti N
63 64
2002
Moya C
pok.
El Aynaoui Y
63 26 75
2001
Gaudenzi A
pok.
Ulihrach B
75 63
2000
Norman M
pok.
Vinciguerra A
61 76
6
1999
Marin J
pok.
Vinciguerra A
64 76
4
1998
Gustafsson M
pok.
Medvedev A
62 63
1997
Norman M
pok.
Marin J
75 62
1996
Gustafsson M
pok.
Medvedev A
61 63
1995
Meligeni F
pok.
Ruud C
64 64
1994
Karbacher B
pok.
Skoff H
64 63
1993
Skoff H
pok.
Agenor R
75 16 60
1992
Gustafsson M
pok.
Carbonell T
57 75 64
1991
Gustafsson M
pok.
Mancini A
61 62
1990
Fromberg R
pok.
Larsson M
62 76
1989
Cane P
pok.
Oresar B
76 76
1988
Filippini M
pok.
Cancellotti F
26 64 64
1987
Nystrom J
pok.
Edberg S
46 60 63
1986
Sanchez E
pok.
Wilander M
76 46 64
1985
Wilander M
pok.
Edberg S
61 60
1984
Sundstrom H
pok.
Jarryd A
36 75 63
1983
Wilander M
pok.
Jarryd A
61 62
1982
Wilander M
pok.
Sundstrom H
64 64
1981
Tulasne T
pok.
Jarryd A
62 63
1980
Taroczy B
pok.
Giammalva T
63 36 76
1979
Borg B
pok.
Taroczy B
61 75
1978
Borg B
pok.
Barazzutti C
61 62
1977
Barazzutti C
pok.
Taroczy B
76 67 62
1976
Zugarelli A
pok.
Barazzutti C
46 75 62
1975
Orantes M
pok.
Higueras J
60 63
1974
Borg B
pok.
Panatta A
63 60 67 63
1973
Smith S
pok.
Orantes M
64 62 76
1972
Orantes M
pok.
Nastase I
64 63 61
1971
Nastase I
pok.
Leschly J
67 62 61 64
1970
Crealy D
pok.
Goven G
63 61 61
Suma nagród
Zwycięzca
250 Punkty
81,310 €
Finał
150 Punkty
47,430 €
Półfinał
90 Punkty
27,885 €
Ćwierćfinał
45 Punkty
16,160 €
2 runda
20 Punkty
9,380 €
1 runda
0 Punkty
5,730 €
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Ruud C
2 runda
2
Rublev A
Półfinał
3
Schwartzman D
Ćwierćfinał
4
Bautista Agut R
2 runda
5
Carreno Busta P
Półfinał
6
Basilashvili N
1 runda
7
Rune H
1 runda
8
Baez S
Finał
Top 5
+ Wszystkie
1
Luffy
31
pts
2
NadalAveyron
28
pts
3
Hompf
25
pts
4
Laurent.D
23
pts
5
Luisfer
22
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple