Fermer
art_track
5
Wiadomości
chevron_right
5
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
7
Rankingi ATP
chevron_right
5
Rankingi WTA
chevron_right
7
Turnieje
chevron_right
8
Filmy video
chevron_right
6
Zdjęcia
gamepad
6
Prediction Game
chevron_right
8
Moje informacje
chevron_right
7
meczy do obstawienia
chevron_right
13
Moje typy
chevron_right
12
Rankingi
chevron_right
7
Regulamin
forum
5
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
poniedziałek 13 maja
Rezultaty
niedziela 12 maja
sobota 11 maja
piątek 10 maja
czwartek 9 maja
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Rzym
Bordeaux
Turin
Rzym
Parme
Paris
Nadchodzące turnieje
Genewa
Lyon
Strasburg
Rabat
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Tajpej
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Nadchodzące turnieje
Skopje
Kachreti
Augsburg
Mataro
Addis Ababa
Deauville
Anning
Grado
Otocec
Goyang
Annenheim
Kursumlijska Banja
Santo Domingo 3
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Nadal vs Bergs, Fognini vs Evans, Arnaldi vs Mayot, Draper vs Coric i Auger-Aliassime/Tiafoe vs Shelton/Bublik. Oto najważniejsze wydarzenia z dnia 2 w Romie (Masters 1000)
Highlights Rublev vs Auger-Aliassime w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Relacja z meczu Iga Świątek vs Sabalenka w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Alcaraz obchodzi swoje 21 urodziny. Miej oczy szeroko otwarte, oto 21 najlepszych ujęć Hiszpana!
Rublev vs Auger-Aliassime, dramatyczna końcówka meczu 2. rundy w Rotterdamie
Ostatnie video
04:21
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Delaney pok. Puttergill
6/4, 6/2
532 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,296 Fani
Novak Djokovic
43,880 Fani
Roger Federer
41,188 Fani
Alexander Zverev
25,165 Fani
Carlos Alcaraz
22,258 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,308 Fani
Iga Swiatek
10,258 Fani
Serena Williams
10,189 Fani
Garbiñe Muguruza
8,426 Fani
Angelique Kerber
8,383 Fani
Cały ranking
Następny
Na żywo
Dzisiaj
C.Gauff
na 13:00
P.Badosa
Dzisiaj
I.Swiatek
na 15:00
A.Kerber
Dzisiaj
H.Medjedovic
na 19:00
D.Medvedev
Dzisiaj
E.Svitolina
na 20:30
A.Sabalenka
2023
2023
2022
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
Pune 2023
ATP 250 - Z 2 do 7 stycznia
11:23:07
24°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Informacje
Oficjalna nazwa
Tata Open Maharashtra
Miasto
Pune, Indie
Miejsce
Mhalunge Balewadi Tennis Complex
Kategoria
ATP 250
Nawierzchnia
Twarda (Na wolnym powietrzu)
Data
Z 2 do 7 stycznia 2023 (6 dni)
Kwalifikacje
sobota 31 grudnia
Suma nagród
642,735 $
Strona internetowa
www.chennaiopen.org
Twoje zwycięstwa w ligach
2023
Griekspoor T
pok.
Bonzi B
46 75 63
2022
Sousa J
pok.
Ruusuvuori E
76
9
46 61
2020
Vesely J
pok.
Gerasimov E
76
2
57 63
2019
Anderson K
pok.
Karlovic I
76
4
67
2
76
5
2018
Simon G
pok.
Anderson K
76
4
62
2017
Bautista Agut R
pok.
Medvedev D
63 64
2016
Wawrinka S
pok.
Coric B
63 75
2015
Wawrinka S
pok.
Bedene A
63 64
2014
Wawrinka S
pok.
Roger-Vasselin E
75 62
2013
Tipsarevic J
pok.
Bautista Agut R
36 61 63
2012
Raonic M
pok.
Tipsarevic J
67
4
76
4
76
4
2011
Wawrinka S
pok.
Malisse X
75 46 61
2010
Cilic M
pok.
Wawrinka S
76
2
76
3
2009
Cilic M
pok.
Devvarman S
64 76
3
2008
Youzhny M
pok.
Nadal R
60 61
2007
Malisse X
pok.
Koubek S
61 63
2006
Ljubicic I
pok.
Moya C
76
0
62
2005
Moya C
pok.
Srichaphan P
36 64 76
5
2004
Moya C
pok.
Srichaphan P
64 36 76
5
2003
Srichaphan P
pok.
Kucera K
63 61
2002
Canas G
pok.
Srichaphan P
64 76
2
2001
Tabara M
pok.
Stoliarov A
62 76
4
2000
Golmard J
pok.
Hantschk M
63 67
6
63
1999
Black B
pok.
Schuettler R
64 16 63
1998
Rafter P
pok.
Tillstrom M
63 64
1997
Tillstrom M
pok.
Radulescu A
64 46 75
1996
Enqvist T
pok.
Black B
62 76
3
Suma nagród
Zwycięzca
250 Punkty
97,760 $
Finał
150 Punkty
57,025 $
Półfinał
90 Punkty
33,525 $
Ćwierćfinał
45 Punkty
19,425 $
2 runda
20 Punkty
11,280 $
1 runda
0 Punkty
6,895 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Cilic M
Ćwierćfinał
2
Van de Zandschulp B
Półfinał
3
Ruusuvuori E
2 runda
4
Baez S
2 runda
5
Molcan A
1 runda
6
Krajinovic F
Ćwierćfinał
7
Munar J
1 runda
8
Karatsev A
Półfinał
Top 5
+ Wszystkie
1
Edgar~21
31
pts
2
KisaKwaK
30
pts
3
jimileborgne
29
pts
4
yoshi
23
pts
5
Kim_
20
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple