Fermer
art_track
10
Wiadomości
chevron_right
10
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
10
Rankingi ATP
chevron_right
11
Rankingi WTA
chevron_right
11
Turnieje
chevron_right
14
Filmy video
chevron_right
8
Zdjęcia
gamepad
8
Prediction Game
chevron_right
12
Moje informacje
chevron_right
13
meczy do obstawienia
chevron_right
8
Moje typy
chevron_right
14
Rankingi
chevron_right
15
Regulamin
forum
14
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
czwartek 28 marca
piątek 29 marca (rozpoczyna się o 04:00)
Rezultaty
czwartek 28 marca
środa 27 marca
wtorek 26 marca
poniedziałek 25 marca
Turnieje
Rozgrywane turnieje
Miami
Miami
San Luis Potosi
Antalya
Nadchodzące turnieje
Houston
Marrakesz
Estoril
Charleston
Bogota
La Bisbal d'Emporda
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2023
Coupe Davis 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Naples
Gérone
San Luis Potosi
Sao Leopoldo
Tarragona
Trnava
Saint Dizier
Santa Margherita Di Pula
Croissy-Beaubourg
São Paulo
Murska Sobota
Kofu
Santa Margherita Di Pula
Terrassa
Nadchodzące turnieje
Mexico City
Florianopolis
Barletta
Barcelone
Sharm El Sheikh
Reus
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 5
Split
Kashiwa
Santa Margherita Di Pula 2
Hammamet 3
Bujumbura
Jackson
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Sabalenka zachował siłę w tych szczególnych okolicznościach i pokonał Badosę w drugiej rundzie turnieju w Miami
Najciekawsze fragmenty meczu Alcaraz vs Monfils w 3. rundzie turnieju w Miami.
Iga Świątek vs Ekaterina Alexandrova | 2024 Miami Round of 16 | Highlights
Najciekawsze fragmenty wspaniałego zwycięstwa Garcii nad Gauffem w 4. rundzie w Miami
Rublev zdenerwowany przez Machaca w ogniu w Miami !
Ostatnie video
12:04
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Gea pok. Fognini
4/6, 6/2, 6/4
1358 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,017 Fani
Novak Djokovic
43,164 Fani
Roger Federer
41,155 Fani
Alexander Zverev
24,629 Fani
Carlos Alcaraz
21,582 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,294 Fani
Serena Williams
10,184 Fani
Iga Swiatek
9,959 Fani
Garbiñe Muguruza
8,423 Fani
Angelique Kerber
8,306 Fani
Cały ranking
40
Rybakina E
30
Azarenka V
2
1
00
Stakusic M
4
6
15
Podoroska N
3
1
00
Bondar A
4
6
00
Jones F
0
3
7
30
Elias G
2
6
5
40
Sanchez Izquierdo N
1
5
00
Dellien M
2
7
00
Soto M
4
00
Sakamoto P
5
00
Luz O
0
3
Leonard M
6
6
Rouvroy M
pią 29
C.Alcaraz
na 00:00
G.Dimitrov
2022
2023
2022
2019
2018
2017
2016
2015
Mężczyźni
Kobiety
Surbiton 2022
ATP CH 125 - Z 30 maja do 5 czerwca
19:14:28
18°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Informacje
Oficjalna nazwa
Aegon Surbiton Trophy
Miasto
Surbiton, Wielka Brytania
Miejsce
Surbiton Racket & Fitness Club
Kategoria
ATP CH 125
Nawierzchnia
Trawa (Na wolnym powietrzu)
Data
Z 30 maja do 5 czerwca 2022 (7 dni)
Kwalifikacje
niedziela 29 maja
Suma nagród
134,920 €
Strona internetowa
www.lta.org.uk/major-events/aegon-trophy-series/aegon-surbiton-trophy/
Twoje zwycięstwa w ligach
2023
Murray A
pok.
Rodionov J
63 62
2022
Thompson J
pok.
Kudla D
75 63
2019
Evans D
pok.
Troicki V
62 63
2018
Chardy J
pok.
De Minaur A
64 46 62
2017
Sugita Y
pok.
Thompson J
76
7
76
8
2016
Lu Y
pok.
Copil M
75 76
11
2015
Ebden M
pok.
Kudla D
67
4
64 76
5
Suma nagród
Zwycięzca
125 Punkty
18,290 €
Finał
75 Punkty
10,770 €
Półfinał
45 Punkty
6,370 €
Ćwierćfinał
25 Punkty
3,710 €
2 runda
11 Punkty
2,180 €
1 runda
0 Punkty
1,320 €
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Murray A
Półfinał
2
Mannarino A
1 runda
3
Kwon S
1 runda
4
Duckworth J
1 runda
5
Nakashima B
Ćwierćfinał
7
Kudla D
Finał
8
Thompson J
9
Kokkinakis T
1 runda
Top 5
+ Wszystkie
1
Pingouin77
21
pts
2
Aguirre ⚔
20
pts
3
MaximeG
18
pts
4
cymax
17
pts
5
guzlartjustiniano
16
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple