Fermer
art_track
14
Wiadomości
chevron_right
5
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
6
Rankingi ATP
chevron_right
8
Rankingi WTA
chevron_right
5
Turnieje
chevron_right
8
Filmy video
chevron_right
7
Zdjęcia
gamepad
5
Prediction Game
chevron_right
11
Moje informacje
chevron_right
6
meczy do obstawienia
chevron_right
9
Moje typy
chevron_right
10
Rankingi
chevron_right
12
Regulamin
forum
13
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
środa 24 kwietnia
Rezultaty
środa 24 kwietnia
wtorek 23 kwietnia
poniedziałek 22 kwietnia
niedziela 21 kwietnia
Turnieje
Nadchodzące turnieje
Madryt
Cagliari
Aix en Provence
Madryt
Lleida
Saint-Malo
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Savannah
Shenzhen
Rzym
Ostrawa
Conception
Angers
Santa Margherita Di Pula 5
Nottingham
Mosquera
Oeiras
Tokyo
Charlottesville
Wuning
Lopota
Santa Margherita Di Pula 5
Mosquera
Hammamet 6
Nottingham
Nadchodzące turnieje
Kanton
Porto Alegre
Anapoima
Sabadell
Xalapa
Santa Margherita Di Pula 6
Nottingham 2
Bonita Springs
Gifu
Wiesbaden
Lopota 2
Boca Raton 2
Santa Margherita Di Pula 6
Anapoima
Hammamet 7
Yecla
Nottingham 2
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Ruud ogłusza Djokovica i odnosi największe zwycięstwo w karierze w ATP Tour! Najważniejsze wydarzenia z drugiego półfinału w Monte Carlo.
Najważniejsze wydarzenia w Barcelonie, dzień 2
Nadal vs Minaur, Tsitsipas vs Ofner, Ruud vs Muller, Fils vs Altmaier i Musetti vs Carballes Baena. Najważniejsze wydarzenia dnia 3 w Barcelonie
Epicka bitwa pomiędzy Rune i Dimitrovem w Monte Carlo!
Ostatnie video
19:09
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Shubladze pok. Gorgodze
6/2, 6/3
901 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
47,603 Fani
Novak Djokovic
43,659 Fani
Roger Federer
41,171 Fani
Alexander Zverev
25,007 Fani
Carlos Alcaraz
21,968 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,310 Fani
Serena Williams
10,191 Fani
Iga Swiatek
10,091 Fani
Garbiñe Muguruza
8,432 Fani
Angelique Kerber
8,349 Fani
Cały ranking
4
4
00
Mayo A
3
6
00
Mmoh M
0
15
Tabur C
3
00
Krueger M
4
3
Bowers A
6
6
Chirico L
6
40
Dutra Da Silva D
5
30
Olivo R
1
3
00
Villanueva G
0
6
40
Sakellaridis S
śro 24
L.Darderi
na 14:00
G.Monfils
śro 24
B.Coric
na 16:00
B.Hassan
czw 25
A.Karatsev
na 06:30
F.Marozsan
2015
2024
2023
2022
2021
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
Bogota 2015
WTA International - Z 13 do 19 kwietnia
15:59:04
19°C
view_headline
Kolejność gier / Wyniki
view_headline
Drabinka
info_outline
Informacje
comment
Analyses
view_headline
Kwalifikacje
Informacje
Oficjalna nazwa
Copa Claro Colsanitas
Miasto
Bogota, Kolumbia
Miejsce
Centro de Alto Rendimiento Deportivo de Coldeportes
Kategoria
WTA International
Nawierzchnia
Mączka (Na wolnym powietrzu)
Data
Z 13 do 19 kwietnia 2015 (7 dni)
Kwalifikacje
sobota 11 kwietnia
Suma nagród
250,000 $
Strona internetowa
www.copacolsanitas.com
Twoje zwycięstwa w ligach
2024
Osorio C
pok.
Bouzkova M
63 76
5
2023
Maria T
pok.
Stearns P
63 26 64
2022
Maria T
pok.
Pigossi L
63 46 62
2021
Osorio C
pok.
Zidansek T
57 63 64
2019
Anisimova A
pok.
Sharma A
46 64 61
2018
Schmiedlova A
pok.
Arruabarrena L
62 64
2017
Schiavone F
pok.
Arruabarrena L
64 75
2016
Hartman I
pok.
Soler-Espinosa S
62 26 64
2015
Pereira T
pok.
Shvedova Y
76
2
61
2014
Garcia C
pok.
Jankovic J
63 64
2013
Jankovic J
pok.
Ormaechea P
61 62
2012
Arruabarrena L
pok.
Panova A
62 75
2011
Dominguez Lino L
pok.
Johansson M
26 63 62
2010
Duque-Marino M
pok.
Kerber A
64 63
2009
Martinez Sanchez M
pok.
Dulko G
63 62
2008
Llagostera Vives N
pok.
Salerni M
60 64
2007
Vinci R
pok.
Garbin T
67
0
64 03 ab
2006
Dominguez Lino L
pok.
Pennetta F
76
0
64
Suma nagród
Finał
180 Punkty
21,400 $
Półfinał
110 Punkty
11,500 $
Ćwierćfinał
60 Punkty
6,175 $
2 runda
30 Punkty
3,400 $
1 runda
1 Punkty
2,100 $
Udostępnij
WhatsApp
Facebook
Twitter
Google+
Najwyżej rozstawieni
1
Svitolina E
Półfinał
2
Puig M
Ćwierćfinał
3
Tomljanovic A
1 runda
4
Schiavone F
1 runda
5
Shvedova Y
Finał
6
Rogers S
1 runda
7
Babos T
1 runda
8
Hartman I
Ćwierćfinał
Top 5
+ Wszystkie
1
KaleyCuoco
41
pts
2
Kim_
36
pts
3
TonyTonus
29
pts
4
Zebulon 84
28
pts
5
FURAX
28
pts
Participer
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple