Fermer
art_track
5
Wiadomości
chevron_right
7
Kolejność gier / Wyniki
chevron_right
11
Rankingi ATP
chevron_right
14
Rankingi WTA
chevron_right
6
Turnieje
chevron_right
11
Filmy video
chevron_right
13
Zdjęcia
gamepad
14
Prediction Game
chevron_right
14
Moje informacje
chevron_right
12
meczy do obstawienia
chevron_right
13
Moje typy
chevron_right
11
Rankingi
chevron_right
12
Regulamin
forum
15
Forum i dyskusje
account_circle
Zaloguj się
Zarejestruj się
menu
person
Przewidywanie gry
5
Forum
Zaloguj się
Zarejestruj się
Kolejność gier / Wyniki
Kolejność spotkań
piątek 10 maja (rozpoczyna się o 04:00)
Rezultaty
czwartek 9 maja
środa 8 maja
wtorek 7 maja
poniedziałek 6 maja
Turnieje
Nadchodzące turnieje
Rzym
Bordeaux
Turin
Rzym
Parme
Paris
Znajdź turniej
Turnieje
Mężczyźni (ATP)
Kobiety (WTA)
Billie Jean King Cup 2024
Billie Jean King Cup 2023
Open d'Australie 2024
Sinner / Sabalenka
Roland Garros 2024
Z 26 maja do 9 czerwca
Wimbledon 2024
Z 1 do 14 lipca
US Open 2024
Z 26 sierpnia do 8 września
Challengers 2024
Rozgrywane turnieje
Mauthausen
Wuxi
Francavilla
Praga II
Santos
Varnamo
Valldoreix
Trelew
Kursumlijska Banja
Trnava
Zephyrhills
Prague
Fukuoka
Saint-Gaudens
Luan
Sopo
Platja d'Aro
Bastad
Nadchodzące turnieje
Tajpej
Tunis
Oeiras 4
Luan
Vic
Pensacola
Reggio Emilia
Kachreti
Madrid
Zagreb
Kurume
Anning
Monzon
Warmbad Villach
Bethany Beach
Rankingi
Mężczyźni (ATP)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-23)
Młodzież (-23) (France)
Wyścig challengerowy
Kobiety (WTA)
Oficjalny
Na żywo
Wyścig
A kraju : France
Młodzież (-21)
Młodzież (-21) (France)
Wzrost
Holger Rune
+920
Stefanos Tsitsipas
+315
Felix Auger-Aliassime
+270
Frances Tiafoe
+170
Alycia Parks
+158
Lorenzo Musetti
+119
Spadek
Alexander Zverev
-1,660
Daniil Medvedev
-1,590
Novak Djokovic
-1,000
Casper Ruud
-490
Hubert Hurkacz
-315
Hugo Gaston
-205
Filmy video
Kategorie
Śmieszne
Wywiady
Mecze
Newsy
Gorące zagrania
Poza kortem
Najbardziej popularne tego tygodnia
Relacja z meczu Iga Świątek vs Sabalenka w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Najciekawsze fragmenty meczu Auger-Aliassime vs Lehecka w półfinale na kortach ziemnych w Madrycie
Rublev vs Auger-Aliassime, dramatyczna końcówka meczu 2. rundy w Rotterdamie
Highlights Rublev vs Auger-Aliassime w finale na kortach ziemnych w Madrycie
Miedwiediew wycofuje się przeciwko Lehecce w ćwierćfinale w Madrycie. Najważniejsze momenty meczu.
Ostatnie video
08:06
Submit a video
Zawodnicy
Mężczyźni
Pełna lista
Według kraju: Francja
Kobiety
Pełna lista
Według kraju: Francja
Znajdź gracza
Head to head dnia
vs
vs
Występ dnia
Berrettini pok. Galarneau
4/6, 7/5, 7/5
678 Różnica rankingu
Popularność
Rafael Nadal
48,155 Fani
Novak Djokovic
43,818 Fani
Roger Federer
41,181 Fani
Alexander Zverev
25,135 Fani
Carlos Alcaraz
22,225 Fani
Cały ranking
Popularność
Simona Halep
11,306 Fani
Iga Swiatek
10,235 Fani
Serena Williams
10,189 Fani
Garbiñe Muguruza
8,426 Fani
Angelique Kerber
8,364 Fani
Cały ranking
4
6
00
Lajovic D
4
3
00
Sonego L
3
3
6
15
McDonald M
5
6
4
00
Karatsev A
1
4
15
Altmaier D
1
6
00
Nardi L
Dzisiaj
N.Djokovic
na 19:00
C.Moutet
pon 29
sob 27
niedziela 28 kwietnia
Madryt 2024
, Manolo Santana Stadium
check
R3
Rybakina E
[4]
pok.
Sherif M
61 64
check
R3
Rublev A
[7]
pok.
Davidovich Fokina A
[27]
76
10
64
check
R3
Alcaraz C
[2]
pok.
Seyboth Wild T
63 63
check
R3
Sabalenka A
[2]
pok.
Montgomery R
[WC]
61 67
5
64
check
R3
Zverev A
[4]
pok.
Shapovalov D
[PR]
64 75
Arantxa Sanchez Stadium
check
R3
Griekspoor T
[24]
pok.
Rune H
[11]
64 46 63
check
R3
Kasatkina D
[10]
pok.
Pavlyuchenkova A
[20]
76
5
75
check
R3
Andreeva M
pok.
Vondrousova M
[7]
75 61
check
R3
Paolini J
[12]
pok.
Garcia C
[21]
63 62
check
R3
Cerundolo F
[21]
pok.
Paul T
[15]
67
7
64 62
Stadium 3
check
R3
Struff J
[23]
pok.
Humbert U
[13]
75 64
check
R3
Putintseva Y
pok.
Dolehide C
62 62
check
R3
Hurkacz H
[8]
pok.
Altmaier D
64 76
2
check
R3
Fritz T
[12]
pok.
Baez S
[18]
62 63
check
R3
Collins D
[13]
pok.
Cristian J
[Q]
36 64 61
Court 4
check
R3
Bejlek S
[Q]
pok.
Krueger A
63 61
Saint-Malo 2024
, Central
check
Q1
Rouvroy M
[5]
pok.
Anshba A
63 46 75
check
Q1
Lew Yan Foon A
[WC]
pok.
Lansere S
[3]
63 46 76
1
check
Q1
Silva E
[7]
pok.
Inisan E
[WC]
62 62
Court 1
check
Q1
Lene E
[8]
pok.
Moratelli A
63 76
3
check
Q1
Martynov D
pok.
Rosatello C
[6]
76
3
ab
check
Q1
Schoofs B
pok.
Leonard M
[4]
46 64 60
Tokyo 2024
, Colosseum
check
F
Inglis M
pok.
Shibahara E
[WC]
64 36 62
Oeiras 2024
, Centre Court
check
F
Fett J
[3]
pok.
Udvardy P
[4]
60 62
Shenzhen 2024
, Centre Court
check
F
Harris L
[4]
pok.
Duckworth J
[1]
63 63
Savannah 2024
, Landings Company Stadium
check
F
Ritschard A
[5]
pok.
Andrade A
[Q]
62 64
Ostrawa 2024
, Centre Court
check
F
Dzumhur D
[1]
pok.
Squire H
62 46 75
Rzym 2024
, FUSP Center Court
check
F
Moro Canas A
[Alt]
pok.
Gaubas V
[Q]
75 63
Charlottesville 2024
, Court 3
check
F
Chirico L
pok.
Day K
[1]
61 75
Kanton 2024
, Center Court
check
Q1
Erel Y
[11]
pok.
Sun F
[WC]
63 64
check
Q1
Cui J
[WC]
pok.
Majchrzak K
[12]
62 63
check
Q1
Moriya H
[9]
pok.
Xiao L
[WC]
63 60
check
Q1
Echargui M
[7]
pok.
Trotter J
76
2
75
Court 2
check
Q1
Berankis R
[6]
pok.
Ramanathan R
62 36 61
check
Q1
Ellis B
[Alt]
pok.
Saville L
[3]
64 61
check
Q1
Bai Y
[10]
pok.
Yang Z
[WC]
61 60
check
Q1
Shimizu Y
[2]
pok.
Palan D
64 64
Court 6
check
Q1
Gerasimov E
[8]
pok.
Bondioli F
62 76
7
check
Q1
Sekulic P
[1]
pok.
Fenty A
64 61
check
Q1
Noguchi R
[5]
pok.
Haliak M
46 64 76
4
check
Q1
Donskoy E
[4]
pok.
Bertola R
64 64
Conception 2024
, Cancha Central
check
F
Bueno G
[6]
pok.
Ficovich J
[2]
64 60
Wuning 2024
, Centre Court
check
F
Wang Q
[WC]
pok.
Tararudee L
[2]
16 63 43 ab
Porto Alegre 2024
, Central Court
check
Q1
Uchida K
[4]
pok.
Freda V
[WC]
61 60
check
Q1
Gomez E
[7]
pok.
Camargo Lima E
[WC]
60 62
check
Q1
Dutra Da Silva D
[1]
pok.
Hilderbrand T
64 76
1
check
Q1
Pereira J
[8]
pok.
Ribero F
[Alt]
62 62
Court 2
check
Q1
Lingua Lavallen A
[10]
pok.
Oliveira N
[WC]
60 64
check
Q1
Leite W
[6]
pok.
Sheyngezikht L
[Alt]
75 76
3
check
Q1
Gimenez I
[12]
pok.
Brumm J
62 62
check
Q1
Prado Angelo J
[2]
pok.
Tosetto R
62 26 63
Court 3
check
Q1
Justo G
[5]
pok.
Carou I
64 61
check
Q1
Aboian L
[9]
pok.
Bogo E
[Alt]
64 63
check
Q1
Sell K
[3]
pok.
Ouakaa A
61 60
check
Q1
Decamps G
[11]
pok.
Remondy Pagotto V
[WC]
63 62
Nottingham 2024
, Show Court
check
F
Stojsavljevic M
[WC]
pok.
Belgraver J
76
7
63
Court 1
check
F
Jubb P
[4]
pok.
Broom C
[2]
36 62 63
Santa Margherita Di Pula 5 2024
, Court 2
check
F
Lazaro Garcia A
pok.
Pigato L
[8]
76
4
63
Hammamet 6 2024
, Court 3
check
F
Vargova N
[Q]
pok.
Benoit M
[6]
63 26 62
Angers 2024
, Court Central
check
F
Collignon R
[5]
pok.
Dougaz A
[1]
62 64
Kobiety
Mężczyźni
Wszystkie turnieje
Madryt
Saint-Malo
Challenger Oeiras
Challenger Tokyo
Challenger Savannah
Challenger Shenzhen
Challenger Kanton
Challenger Rzym
Challenger Ostrawa
Challenger Charlottesville
Challenger Porto Alegre
Challenger Conception
Challenger Wuning
Challenger Nottingham
Challenger Santa Margherita Di Pula 5
Challenger Hammamet 6
Challenger Angers
63
missing translations
Please help us to translate TennisTemple